Jak ewoluować Scyther w scizor w Pokémon Scarlet i fiolet, w tym lokalizacja powłoki lustrzanej

Startseite » Jak ewoluować Scyther w scizor w Pokémon Scarlet i fiolet, w tym lokalizacja powłoki lustrzanej
5. czerwca 2024
3 minutes
8

By Jhonny Gamer

Możesz ewoluuj Scyther w Scyzor i In Pokémon Scarlet i fiolet, dodanie tego fan-faworycznego błędu/stali Pokémon do twojego Pokédex.

Ewolucja oparta na handlu jest jedną z kilku specjalnych metod ewolucji znalezionych w Pokémon Scarlet i fiolet;Ten powraca do wczesnych dni franczyzy i był jednym z pierwszych ewolucji handlowych, który wymagał Pokémon Aby pomieścić określony element.

Tutaj’S gdzie znaleźć Scyther, Jeśli jeszcze go nie złapałeś, a następnie jak ewoluować w żadnym z Scyzora Pokémon Scarlet i fiolet.

Na tej stronie:


7 rzeczy, które lubiliśmy (i 4 rzeczy, których nie zrobiliśmy) o Pokemon Scarlet i Violet

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o swojej przygodie Paldea, odwiedź naszą Pokémon Scarlet i fioletowe instrukcje.

Gdzie znaleźć Scythera Pokémon Scarlet i fiolet

Scyther jest wystarczająco prosty, aby znaleźć Pokémon Scarlet i fiolet — Ma idealną kombinację bycia stosunkowo powszechnym i wystarczająco dużym, aby łatwo go zauważyć.

Jeśli skoncentrujesz swoje poszukiwania na północno-zachodnim mapie, Ty’Szybko zauważa modliszkę Pokémon w Paldea’s bambusowe gaje i blisko wody.

Jeśli starasz się znaleźć Scyther, przejdź do poniższych miejsc:


Lokalizacja Scyther.

Jeśli chcesz przyspieszyć ten proces, upewnij się, że zjesz kanapkę, która zwiększa współczynnik spotkania typu robaka lub latającego, ale nie powinno to być konieczne.

Jak ewoluować Scyther w scizor i in Pokémon Scarlet i fiolet

Ewoluujący Scyther w Scizor i jest tam, gdzie sprawy są trochę skomplikowane, ponieważ musisz Wymień ScyTher znajomemu, gdy trzyma metalowy płaszcz. Chyba że jest to handel lustrem, oczywiście chcesz, aby wymienili go z powrotem natychmiast.

Jak zdobyć lustrzany płaszcz Pokémon Scarlet i fiolet

Jest tylko jeden sklep, który sprzedaje metalowy płaszcz, i to’S Delibird przedstawia w Levincia. Spójrz w sekcji Elementy Battle, a znajdziesz znaną ikonę na szczycie listy.

Alternatywnie możesz poczekać, aż dom aukcyjny w Porto Marinada go wymienił, ale w ten sposób leży szaleństwo…

Wpisy Scyther i Scizor i Pokédex

Jeśli chcesz podgląd tego, co wpisy Pokédex dla Mantis Pokémon i pincer Pokémon wyglądamy, my’VE zawarł je dla Ciebie poniżej:

SCYTHER Pokédex Entry.
Wpis Scizor Pokédex.

Aby uzyskać więcej pomocy w Paldea, mamy instrukcję, w tym pomoc z Starfall Street, Victory Road, i ścieżka legend historie.

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Jak ewoluować Scyther w scizor w Pokémon Scarlet i fiolet, w tym lokalizacja powłoki lustrzanej ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *