Jak ewoluować sneasel w tkacie Pokémon Scarlet i Violet

Startseite » Jak ewoluować sneasel w tkacie Pokémon Scarlet i Violet
5. czerwca 2024
3 minutes
12

By Jhonny Gamer

Ewoluujący sneasel w Weavile W Pokémon Scarlet i fiolet nie są tak proste, jak uderzenie w czapkę poziomową, w ten sposób większość innych Pokémon ewolucja.

Zamiast tego Sneasel jest faktycznie klasyfikowana jako specjalna ewolucja w Pokémon Scarlet i fiolet, I musisz nie tylko dać mu określony przedmiot do ewolucji, ale także zrobić to również w określonej porze dnia.

Oto jak ewoluować Sneasela w tkacie Pokémon Scarlet i fiolet, a także kilka informacji na temat łapania obu Pokémon na wolności.

Na tej stronie:


7 rzeczy, które lubiliśmy (& 4 rzeczy, których nie zrobiliśmy) o Pokemon Scarlet & Violet – Scarlet & Przegląd fioletowy

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o swojej przygodie Paldea, odwiedź naszą Pokémon Scarlet i fioletowe instrukcje.

Gdzie znaleźć sneasel Pokémon Scarlet i fiolet

Możesz sprawdzić siedlisko Sneasel na zdjęciu poniżej:


Jak widzisz, Znajdziesz Sneasel na Glaseado Mountain. Jeśli pójdziesz w nocy, łatwiej będzie ci się zapuścić, ale można go również złapać w ciągu dnia.

Jak ewoluować sneasel w tkacie Pokémon Scarlet i fiolet

Sneasel ewoluuje w Weavile Tylko wtedy, gdy trzyma przedmiot pazurów brzytwy. Ponadto ewoluuje tylko w nocy.

Po pierwsze, udaj się do sklepu Delibird w Levincia, Mesagosa lub Cascarrafa. Możesz kupić przedmiot pazurów brzytwy za 15 000. Jeśli nie możesz tego zobaczyć w sklepie, upewnij się, że masz co najmniej cztery odznaki siłowni, i odblokuje.Teraz daj brzytwę pazurom do swojej sneasel. Będziesz musiał poczekać do nocy przed ewolucją. Cykl dnia / noc trwa około 30 minut i niestety nie ma sposobu, aby przyspieszyć.

Gdy już nadejdzie noc, po prostu wyrównuj raz, a ewoluuje. Dobrym sposobem na to jest przeniesienie Sneasela na obszar wysokiego poziomu i wysłanie Pokémon do bitwy samochodowej. Sneasel zyska exp za bycie w imprezie i wyrównuje bardzo szybko.


Jeśli to wszystko brzmi trochę skomplikowane, to Możesz także złapać Weavile na wolności. Można go znaleźć w małej plamce mapy w północno -wschodniej części Glaceado Mountain. Sprawdź jego siedlisko Berew:


Aby zwiększyć swoje szanse na znalezienie rzeki na wolności, poluj w nocy. Możesz także rozważyć zjedzenie kanapki, która albo się spotkała: lód lub spotkanie: ciemne bonusy.

Aby uzyskać więcej pomocy w Paldea, mamy instrukcję, w tym pomoc z Starfall Street, Victory Road, i ścieżka legend historie.

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Jak ewoluować sneasel w tkacie Pokémon Scarlet i Violet ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *