Jak ewoluować Stantlera w Wyrdeer w Pokémon legendy arceus

Startseite » Jak ewoluować Stantlera w Wyrdeer w Pokémon legendy arceus
5. czerwca 2024
3 minutes
11

By Jhonny Gamer

Stantler może ewoluować Wyrdeer, nowy Pokémon, w Pokémon Legends: Arceus.

Wyrdeer zadebiutował w Legends: Arceus i, wraz z byciem wierzchowcem Pokémon, był jednym z pierwszych nowych Pokémon, aby zostać ogłoszonym do gry.

Poniżej nauczysz się Jak ewoluować Stantlera w Wyrdeer, wraz z gdzie znaleźć Stantlera, jeśli jeszcze go nie złapałeś.

Na tej stronie:


Pokémon Legends: Arceus Eurogamer Reviewscast

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o grze, odwiedź naszą Pokémon Legendy: Arceus Walkhrough.

Lokalizacje Stantlera w Pokémon Legendy: wyjaśnił Arceus

Stantler można znaleźć w czterech różnych biomach w Pokémon Legendy: Arceus – Obsidian Fieldlands, Cobalt Coastlands, Coronet Highlands i Alabaster Islands.

DeerTrack Heights w obsydian fieldlands jest miejscem, w którym najprawdopodobniej spotkasz Stantlera, zwłaszcza że w tej lokalizacji można również znaleźć Alpha Stantler.


Żółty Pokémon Głowa oznacza lokalizację Alpha Stantler.

Stantlers można również znaleźć na stojaku wiatrowym przy wybrzeżach kobaltowych i w krnąbrnym drewnie wieży koronetowej.

Lokalizacje Stantlera w Cobalt Coastlands i Coronet Highlands.

W Alabaster Islands znajdziesz Stantlers i na obrzeżach tarasu lodowca.Będziesz mógł spotkać Stantlers o każdej porze dnia na wszystkich formach pogody.

Jak ewoluować Stantlera w Wyrdeer w Pokémon Legendy: wyjaśnił Arceus

Ewoluować Stantlera w Wyrdeer – normalny i psychiczny – w Pokémon legendy: arceus, musisz Użyj bash Psyshield w stylu zwinnym 20 razy.

Po osiągnięciu tego wyczynu za pomocą Stantlera możliwość jego ewolucji zostanie automatycznie odblokowana.Stantler uczy się bash Psyshield na poziomie 21, a atak jest opanowany na poziomie 31.

Zalecamy złapanie Stantlera w Cobalt Coastlands lub Coronet Highlands, ponieważ już znają bash Psyshield i mogą nawet opanować ruch. Możesz jednak użyć funkcji „zmień ruch”, aby upewnić się, że bash Psyshield jest w bieżącym ruchu.Jeśli wybrany Stantler zna Psyshield Bash, ale jest poniżej poziomu 31, Zisu na terenie szkolenia Jubilife Village opanuje ten ruch w zamian za ziarno mistrzostwa.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o metodach ewolucji W Legends: Arceus, odwiedź nasze przewodniki na temat ewolucji Eevee, wraz z tym, jak ewoluować Hisui Sneasel w Sneasler, Johto Sneasel w Weavile, Hisui warczy się w Hisui Arcanine, Hisui qwilfish do Overqwil, ScyTher w Scizor, Sady do Kleavor i jak zdobyć czarny augurite.

Powodzenia w regionie Hisui!

How do you rate Jak ewoluować Stantlera w Wyrdeer w Pokémon legendy arceus ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *