Jak ewoluować tadbulb w belibolt w Pokémon Scarlet i Violet

Startseite » Jak ewoluować tadbulb w belibolt w Pokémon Scarlet i Violet
5. czerwca 2024
3 minutes
11

By Jhonny Gamer

Możesz ewoluuj tadbulb w belibolt w Pokémon Scarlet i fiolet, Ale to nie jest tak proste, jak osiągnięcie wymagania poziomu.

Widzisz, Tadbulb jest jedną ze specjalnych ewolucji znalezionych w Pokémon Scarlet i fiolet, co oznacza, że nie ewoluuje jak większość innych Pokémon. Nie możesz go po prostu wyrównać i będziesz musiał użyć określonego kamienia ewolucji, aby uruchomić ewolucję.

Oto gdzie znaleźć tadbulb Jeśli jeszcze go nie złapałeś, a następnie jak ewoluować w Bellibot Pokémon Scarlet i fiolet.

Na tej stronie:


7 rzeczy, które lubiliśmy (& 4 rzeczy, których nie zrobiliśmy) o Pokemon Scarlet & Violet – Scarlet & Przegląd fioletowy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o swojej przygodie Paldea, odwiedź naszą Pokémon Scarlet i fioletowe instrukcje.

Gdzie znaleźć tadbulb w Pokémon Scarlet i fiolet

Tadbulb znajduje się w mokradłach i w pobliżu brzegów rzek w Pokémon Scarlet i fiolet. Możesz sprawdzić jego siedlisko na poniższym obrazku:


Jak widać, znajdziesz tadbulb w pobliżu wielu rzek Pokémon Scarlet i fiolet. Po prostu skieruj się do jednego i spójrz w wodę i okolicę. Jeśli odblokowałeś pływanie, Możesz użyć tego do podróżowania wzdłuż rzek polujących na tadbulb.

Jak ewoluować Tadbulb do Bellibot

Ewoluować tadbulb do Bellibot w Pokémon Scarlet i fiolet musisz tylko użyć Kamień grzmotu. Można je kupić w Delibird prezentuje sklepy w Mesagosa, Levincia i Cascarrafa. Zwróć uwagę, że aby grzmot kamienie było w magazynie, będziesz musiał zarobić trzy odznaki siłowni. Następnie będziesz mieć rozszerzony wybór produktów do wyboru.


Gdy masz kamień grzmotów, po prostu przejdź do torby i wybierz ją. Następnie możesz użyć go na Tadbulb. Ewoluuje w belbolt, który pozwala na zdolność elektromorfozy. Opłaty za ataki elektryczne po uderzeniu Belibolta w bitwie.


Możesz także znaleźć grzmot kamienie podczas eksploracji. Miejsca do sprawdzania obejmują wiatraki w prowincji zachodniej (obszar pierwszy). Mogą również wyglądać jako losowe krople wskazane przez błyszczące plamy na ziemi. Odwiedź ten przewodnik, aby uzyskać więcej informacji na temat znajdowania grzmotów w Pokémon Scarlet i fiolet.

To wszystko, co musisz wiedzieć o ewolucji tadbulb w Pokémon Scarlet i fiolet. Zastanów się nad dodaniem Belibolta do swojej imprezy podczas przyjmowania latającej siłowni, ponieważ zdolność elektromorfozy może naprawdę układać się w trakcie bitwy.

Aby uzyskać więcej pomocy w Paldea, mamy instrukcję, w tym pomoc z Starfall Street, Victory Road, i ścieżka legend historie.

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Jak ewoluować tadbulb w belibolt w Pokémon Scarlet i Violet ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *