Jak ewoluować usarnie w Ursaluna w Pokémon Legends: Arceus

Startseite » Jak ewoluować usarnie w Ursaluna w Pokémon Legends: Arceus
6. czerwca 2024
4 minutes
10

By Jhonny Gamer

Ursing może ewoluować Ursaluna W Pokémon Legends: Arceus.

Ursaluna to nowy Pokémon Debiut w legendach: Arceus i, aby osiągnąć tę ewolucję, musisz znaleźć nowy wymóg ewolucji i spełnić specjalny wymóg.

Poniżej nauczysz się Jak ewoluować Ursing w Ursaluna, wraz z gdzie znaleźć ursar i blok torfowy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o grze, odwiedź naszą Pokémon Legendy: Arceus Walkhrough.

Na tej stronie:


Pokémon Legends: Arceus Eurogamer Reviewscast

Gdzie znaleźć ursing Pokémon Legends: Arceus

Ursaring, w Pokémon Legendy: Arceus, można znaleźć w dwóch biomach – Crimson Mirelands i Coronet Highlands.

W Crimson Mirelands można znaleźć w trafnie nazwanym pierścieniu Ursy, podczas gdy w Highlands Coronet żyją na borisowej ścieżce.


Mapa Crimson Milands z pierścieniem Ursy wyróżniona okrągiem


Mapa wieży Coronet z dźwięczną ścieżką podkreśloną kołem

Lokalizacja ursarowania w Crimson Milands i Coronet Highlands.

Teddiursa można również znaleźć w obu tych lokalizacjach, ale dzięki funkcji „zmień ruch” w Legends: Arceus, możesz to pominąć Pokémon bez konieczności martwienia się o brak użytecznego ataku.

Ursaring może również pojawić się w zniekształceniu czasoprzestrzennym, które badasz, zwłaszcza te, które pojawiają się w obsydianach.

Nasz Pokémon Legendy Arceus Walkhrough pomoże ci wybrać starter Pokémon i wygraj walkę z bossem Kleavor.
Ty’Zadanie również do wypełnienia Hisui Pokédex uzyskując nowe ewolucje, takie jak Kleavor, ewoluujący Scyther, Wyrdeer Evolving Stantler, Sneasler ewoluując Hisui Sneasel i nadmiernie śladu ewoluując Hisui Qwilfish.
Tam’S mnóstwo nowych metod ewolucji, w tym te dla eeevee ewolucji.
Poświęć czas na wypełnienie wniosków także, takie jak morze’S Legenda, Wurmple’s ewoluował! i znalezienie lokalizacji WISP.
Przywdziewać’nie zapomnij wyśledzić każdej niezbędnej lokalizacji zbyt.

Jak ewoluować Ursing w Ursaluna w Pokémon Legends: Arceus

Ewoluować Ursing w Ursaluna w Pokémon legendy: arceus, musisz Użyj bloku torfowego na ursarowaniu podczas pełni księżyca.


Ursaluna po zakończeniu procesu ewolucji z Ursaring

Możesz nauczyć się, jak zdobyć blok torfowy w poniższej sekcji, więc na razie przykryjmy pełnię księżyca w legendach: arceus.

Podobnie jak w prawdziwym życiu, księżyc woskuje i zanika w legendach: Arceus. Możesz przyspieszyć ten cykl, śpiąc do następnej nocy w dowolnym obozie podstawowym – po prostu poczekaj kilka minut na powstanie Księżyca, abyś mógł sprawdzić, w którym etapie jest.


Księżyc w pełni pojawiający się w obsydianowych polach, podczas gdy gracze korzystają z Wzgórza Braviary
Poczekaj na pełni księżyca!

Po dotarciu do nocy z pełnią księżyca upewnij się, że masz w ekranie blok torfowy, a następnie użyj go na ursarowaniu, aby ewoluować. Ta ewolucja można ukończyć na dowolnym biomie, więc odwiedź swoją ulubioną!


Zrzut ekranu ekranu inwentaryzacji w [NoEdit] [NoEdit] Pokémon Legends: Arceus jako gracz ma zamiar użyć bloku torfu na ursarowaniu

Jak zdobyć blok torfowy Pokémon Legends: Arceus

Istnieją dwa główne sposoby na zdobycie torfu Pokémon Legends: Arceus, z którym pierwszy to kopanie go podczas jazdy na Ursaluna. Po prostu użyj czujnika Ursaluny, aby znaleźć ukryty skarb i szukaj, aż znajdziesz blok torfowy;Może to jednak zająć trochę czasu, ponieważ skarb jest wybierany losowo.


Ursaluna montaż, aby wykopać skarb w [Noedit] [Noedit] Pokémon Legends: Arceus

Drugą metodą jest wypełnienie żądania 77 – zniknęło na manowce… na Islandiach, które po zakończeniu nagradza cię blokiem torfowym.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o metodach ewolucji W Legends: Arceus, odwiedź nasze przewodniki na temat ewolucji Eevee, wraz z tym, jak ewoluować Stantlera w Wyrdeer, Hisui Sneasel w Sneasler, Johto Sneasel w Weavile, Hisui warczy się w Hisui Arcanine, Hisui qwilfish do Overqwil, ScyTher w Scizor, Baskulina w Basculegion, Sady do Kleavor i jak zdobyć czarny augurite.

Powodzenia ewoluujące ursarowanie!

How do you rate Jak ewoluować usarnie w Ursaluna w Pokémon Legends: Arceus ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *