Jak ewoluować wurmple w Silcoon i Cascoon Pokémon Go

Startseite » Jak ewoluować wurmple w Silcoon i Cascoon Pokémon Go
6. czerwca 2024
4 minutes
13

By Jhonny Gamer

Ewoluujący Wurmple pozwala na dodanie kasket i silcoon do swojego Pokédex w Pokémon Go .

Wurmple został wydany w grudniu 2017 r., Kiedy Hoenn Region Pokémon po raz pierwszy zadebiutował w Pokémon Go .

A także ukończenie genu 3 Pokédex, warto również wiedzieć Jak działają ewolucje Wurmple dla takich błędów! wydarzenie W sierpniu 2022 r.

Problem polega na tym, że Wurmple ma dwie ewolucje. Oto jak ewoluować wurmple w kasket lub silcoon Pokémon Go.

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Obserwuj bitwę guzzlord – Jedna z ultra bestii W Pokémon Go Obejrzyj na YouTube

Jak ewoluować wurmple w kasket i silcoon Pokémon Go

W Pokémon Go, Ewoluujący Wurmple to losowy proces, co oznacza, że nie wiesz, czy dostaniesz Silcoon, czy Cascoon.

Na szczęście 12 cukierków to bardzo mała kwota dla Pokémon Go ewolucja, więc będziesz mógł zgromadzić wystarczająco dużo, łapiąc Wurmple, aby mieć wielokrotność, jeśli ewolucja, której szukasz.

Stamtąd, Ewolucje Silcoon i Cascoon na początku wydaje się bardzo podobny, ale właściwie mają osobne drzewa ewolucyjne.

W przypadku Silcoon możesz ewoluować w pięknie za 50 cukierków Wurmple. Jeśli jednak użyjesz tego cukierka na kasksie, skończysz z Dustoxem. Główną różnicą jest to, że Beautifly jest typem latania / robaka, a Dustox jest trucizną / robakiem. Oba mogą być przydatne, zwłaszcza jeśli próbujesz wykonać powiązane aktywne zadania badawcze dostępny.


Drzewo ewolucji Wurmple. (Kredyt obrazu: Pokémon.com)

Pamiętaj, aby pomóc, może również użyć jagód pinap, aby zwiększyć ilość cukierków Wurmple, które otrzymujesz dla każdego połowu. Zawsze warto sprawdzić, czy są też jakieś wydarzenia, ponieważ wiele z nich będzie miało bonusy cukierkowe do łapania i przenoszenia Pokémon. Możesz także zdobyć cukierki, wylęgając wurmple w jajach, Spacerując wurmple jako twój kumpel w przypadku dodatkowych cukierków lub ukończenia istotnych badań terenowych, które mają je jako nagrodę.

Świat cudów nadszedł sezon Pokémon Go, dając ci szansę złapania poipole.
Nie zapomnij wypróbować tras, Wymiana prezentów i gra imprezowa Podczas polowania rzadko po polowaniu Pokémon, Walka w GO Battle League lub rywalizacja w Pokéstop Showcases.

Co jeszcze musisz wiedzieć o Wurmple Pokémon Go?

Wurmple został dodany do Pokémon Go 8 grudnia 2017 r. To wróciło, gdy Hoenn Region Pokémon – znany również jako Gen 3 – zostały po raz pierwszy wprowadzone.Wurmple jest opisywany jako „robak Pokémon, „i ma następujący wpis Pokédex od urzędnika Pokémon Strona internetowa:

„Używając kolców na tylnym końcu, Wurmple zrywa kora z drzew i zasila sok, który wylewa się. Ten Pokémon’S Stopy są przechylone podkładkami ssącymi, które pozwalają na przyleganie do szkła.”

Ewoluując w Pokémon Go jest losowy, Wurmple jest czymś dziwnym w głównej linii Pokémon gry, ponieważ mogą ewoluować w kasks lub silcoon w zależności od jego Persona Wartości liościowe, które ogólnie gracze nie będą mogli sprawdzić w grze.

Powodzenia w dodaniu ewolucji Wurmple do twojego Pokédex i pamiętaj, aby ponownie je rozwinąć – kasket w Dustox i Silcoon w pięknie – aby zdobyć każdy wpis.

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Jak ewoluować wurmple w Silcoon i Cascoon Pokémon Go ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *