Jak grać jako AFC Richmond Ted Lasso w FIFA 23, Ranking Player i Ultimate Team Rewards

Startseite » Jak grać jako AFC Richmond Ted Lasso w FIFA 23, Ranking Player i Ultimate Team Rewards
6. czerwca 2024
7 minutes
12

By Jhonny Gamer

Ted Lasso i AFC Richmond dotarli do FIFA 23, przynosząc trochę Ultimate Team nagrody z nimi.

Oprócz samego Ted Lasso, gracze AFC Richmond, tacy jak Roy Kent i Jamie Tartt, są dostępne w grze, a także brodę trenera i kilka przedmiotów kosmetycznych.

Aby pomóc w ich znalezieniu, szczegółowo opisaliśmy wszystkie nagrody Ted Lasso w FIFA 23 Poniżej, w tym kto i to, co jest dostępne w trybach Ultimate, kariery i innych Oceny gracza AFC Richmond.

Na tej stronie:


FIFA 23 |Oficjalny zwiastun Ted Lasso.

Kto jest Ted Lasso?

Jeśli nie masz Apple TV + i nie znasz swojego Jasona Sudeikisa z Jasona Batemana, być może zastanawiasz się, dlaczego ten amerykański facet z nienagannym wąsem jest w tegorocznym wpisie FIFA.

Ted Lasso to nazwa komediowego programu telewizyjnego, który obecnie przesyła strumieniowo na Apple TV +, który śledzi samego Ted Lasso (grany przez byłego regularnego SNL Jasona Sudeikisa), amerykańskiego trenera piłki nożnej, który trafia do Anglii, aby zarządzać fikcyjną drużyną Premier League AFC Richmond Richmond League.


Ted i jego wąsy (obraz obrazu: telewizja.jabłko.com).

Pomimo tego, że nie wiedząc nic o taktykach piłkarskich nieamerykańskiej odmiany, Ted zamiast tego stara się odwrócić średnie występ AFC Richmond, próbując zainspirować graczy.

Podczas gdy banalna koncepcja na papierze, pierwszy sezon serialu został nominowany do 20 Primetime Emmy Awards, stając się najbardziej nominowaną komedią pierwszego sezonu w historii nagrody Emmy. To także najczęściej oglądany serial telewizyjny w Apple TV +i najczęściej oglądana premiera na platformie.


Roy Kent, Kapitan AFC Richmond (Image Credit: TV.jabłko.com).

Choć bardziej skoncentrowane na komedii niż na sportowym aspekcie piłki nożnej, Ted Lasso miał także Thierry Henry, Gary Lineker, Jeff Stelling, Chris Kamara, Arlo White i Chris Powell Guest jako siebie, oferując coś dla fanów piłki nożnej.

Ted Lasso w FIFA 23 Ultimate Team

Podczas gdy Ted Lasso i Coach Beard są dostępne, aby dostać się do najlepszego zespołu, aby zarządzać drużyną, Nie ma graczy AFC Richmond w FUT. Dla niektórych może to być trochę rozczarowujące, ale nadal możesz zdobyć nagrody kosmetyczne związane z Richmond, biorąc udział w innych częściach trybu najlepszego zespołu.

Oto wszystkie nagrody Ted Lasso Ultimate Team, które obecnie możesz dostać w FIFA 23:

  • Karta Ted Lasso
  • Karta Coach Beard
  • Odznaka AFC Richmond
  • Motyw stadionu AFC Richmond

Choć jeszcze nie jest dostępny, oficjalny Post na blogu EA zauważył, że „autentyczne zestawy i tifos” byłyby jednymi z nagród Ted Lasso w FUT, więc zestaw Richmond powinien zostać wydany w tym sezonie wydarzenia.


Jak zdobyć Ted Lasso i Coach Beard

Ted Lasso i trener Beard kosztowali cztery gwiazdki każdy, a aby zdobyć gwiazdy, będziesz musiał ukończyć niektóre z nowych „chwil” FIFA 23 w Ultimate Team. Sprawdź każdą z kart dostępnych w każdym momencie, aby ukończyć niektóre łatwe, które wymagają tylko przepuszczenia piłki lub podobnych łatwych zadań.

Lub, jeśli chcesz postępować z innymi ograniczonymi czasami wyzwaniami podczas zarabiania gwiazd, możesz sprawdzić nasze przewodniki, jak Stepover Right i jak mocować strzał, które musisz zrobić w przypadku pewnych wyzwań w momentach Mbappé.

Gdy masz wystarczającą liczbę gwiazd, przejdź do sezonowej karty „gwiazdy galerii” w FUT Moments. Tutaj możesz zarobić na czterech gwiazdkach, aby dodać Ted Lasso lub coach brodę do swojej kolekcji, czyli osiem gwiazdek, aby zdobyć obie z nich.


Idź do galerii gwiazd w FUT Moments, aby kupić Ted Lasso i trener Beard.

„Ted Lasso’S Story „Wyzwania i nagrody

Aby uzyskać wymienione powyżej nagrody kosmetyczne AFC Richmond, musisz ukończyć historię „Ted Lasso„ Cel w FUT Moments, znajdujący się w menu „Cele” z zakładki „Strona główna”. Będziesz także mógł zdobyć również normalne nagrody za wykonanie wyzwań.


Oto każda nagroda za cel „Ted Lasso” i jak je zdobyć:

Wyzwanie „Ted Lasso’s Story”
Nagroda

T

Jesteśmy Richmond (zdobywamy gola w dowolnym rodzaju meczu) Odznaka AFC Richmond
The Greyhounds (zagraj trzy bitwy w drużynie z wyposażonym w AFC Richmond Crest) Premium brązowy pakiet
Zarabianie gwiazd (kup trzy pozycje z rynku transferowego) Brązowy pakiet Jumbo
Match Day (Graj w mecz Rivals z wyposażonym w AFC Richmond Crest) Pakiet brązowy Jumbo Premium
Wykonaj wszystkie wyzwania Motyw stadionu AFC Richmond

Warto zauważyć, że chwile nie liczą się za „zdobyć bramkę w dowolnym wyzwaniu typu meczu”, ponieważ nie odrzucało nam tego, kiedy próbowaliśmy to zrobić. Jednak bitwy w drużynie liczyły się dla nas.

Jak grać jako AFC Richmond i Ted Lasso w FIFA 23

Widząc, że nie możesz zarządzać graczami AFC Richmond w Ultimate Team, musisz zagrać w inne tryby gry, jeśli chcesz autentycznego doświadczenia TED Lasso.

Możesz grać jako zespół AFC Richmond w tych trybach:

  • Tryb kariery
  • Rozpoczęcie
  • Spoinienty online
  • Sezony online

Powyższa lista pozwala także grać jako Richmond na ich domowym stadionie, Nelson Road.


Nelson Road.

W trybie kariery można znaleźć AFC Richmond w kategorii „reszta świata” podczas przewijania krajów, ale będziesz musiał zamienić istniejącą drużynę z dowolnej ligi, którą chcesz zarządzać, aby zwolnić miejsce dla AFC Richmond.


Przepraszam Brentford.

Jeśli gra jako menedżer w trybie kariery, możesz również znaleźć Ted Lasso w kategorii „reszta świata”, wybierając istniejącego menedżera do gry jako. To samo dotyczy, jeśli chcesz grać jako konkretny gracz AFC Richmond.

Aby uzyskać pełne doświadczenie Greyhounds, możesz nawet zarządzać AFC Richmond podczas gry w tryb menedżera jako Ted Lasso.


Jeśli ty’Właśnie zaczynaj zacząć w FIFA 23, sprawdź nasze najlepsze zespoły startowe w drużynie Ultimate strona. Możesz ulepszyć swój zespół, handlując i wydając monety FUT – niektóre z nich można zarobić poprzez wykonanie celów kamieni milowych. To’jest także dobrym pomysłem, aby dowiedzieć się, jak bitwy drużyny i mistrzowie Praca w FIFA 23. Mamy również śledzerę OTW i RTTK Tracker.
Chemia został całkowicie zmieniony w FIFA 23 i Don’nie zapomnij o szerokiej gamie ruchów umiejętności, i pamiętaj, aby zdobyć Ted Lasso i AFC Richmond nagrody w fut, póki możesz!
Wreszcie, jeśli potrzebujesz pomocy w budowaniu idealnego zespołu, mamy strony na najlepszych graczy, najlepsi gracze Premier League i najszybsi gracze. Wraz z FIFA 23’S najlepsi długi gracze, Wonderkids, Najlepsi napastnicy, Najlepsze skrzydłowe, Najlepsi pomocnicy i najlepsi obrońcy.

AFC Richmond Player Oceny w FIFA 23

Te oceny AFC Richmond Player mają zastosowanie tylko do kariery, rozpoczęcia, przyjaciół i trybów sezonu, ponieważ żaden z graczy nie jest obecnie dostępny, aby dostać się do Ultimate Team.


Oto każda ocena gracza AFC Richmond w FIFA 23:

AFC Richmond Player
Pozycja
Ocena
Jamie Tartt St 84
Roy Kent CDM 83
Dani Rojas St 82
Sam Obisanya Rm 81
Isaac McAdoo CB 80
Moe Bumbercatch CM 79
Jeff Goodman FUNT 79
Colin Hughes LM 78
Arlo Dixon RB 78
Robbie Roberts St 78
Jan Maas CB 77
Richard Montlaur CDM 77
Thierry Zoreaux Gk 76
Paul Reynolds CB 76
Tommy Winchester CB 76
Declan Cockburn St 75
Kukoč Rm 75
Babatunde CB 75
Tom O’Brien Gk 75

Mam nadzieję, że podoba ci się wszystkie treści TED Lasso w FIFA 23!

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiWik = (Action, name) => {okno._PAQ = okno._PAQ ||[];okno._PAQ.push ([„Trackevent”, „ankieta”, akcja, nazwa,]);};
okno.addEventListener („Message”, event => {if (zdarzenie.dane.type === 'picked_answer’) {apesterevent = zdarzenie.dane;Proces.Track („apestersurveyresponse”, {odpowiedź: {id: apesterevent.dane.Odpowiedź, tekst: apesterevent.dane.OdpowiedźText}, interakcja: {id: apesterevent.dane.InteractionID}, slajd: {id: apesterevent.dane.slajd, tytuł: apesterevent.dane.slidetitle}})
sendtopiwik (`Apester: $ {apesterevent.dane.slidetitle} `,` $ {apesterevent.dane.slidetitle}: $ {apesterevent.dane.OdpowiedźText} `);}});
Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

How do you rate Jak grać jako AFC Richmond Ted Lasso w FIFA 23, Ranking Player i Ultimate Team Rewards ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *