Jak jeden Gracz z kontratakiem oszukał ponad 3000 oszustów, aby zostać zakazanym

Startseite » Jak jeden Gracz z kontratakiem oszukał ponad 3000 oszustów, aby zostać zakazanym
6. czerwca 2024
2 minutes
6

By Jhonny Gamer

Gracze od lat używają hacków do oszukiwania strzelców z pierwszej osoby. Teraz stoły się odwróciły.

Counter-Strike: Globalny ofensywny gracz Androidl oszukał ponad 3000 oszustów do zakazania, wydając genialne fałszywe hacki.

Androidl stworzył bezpłatnie do pobierania hacków, które reklamowały różne usługi, w tym AIMBOT, Bunnyhop i Wallhacks do użytku w niezwykle popularnej konkurencyjnej strzelance Valve.

Ale nieznane osobom pobierającym hack, Androidl poślizgnął się w funkcjach, które zapewniłyby zakaz przeciwdziałania zaworu (VAC). Hacki edytują kąty widoku gracza do tych, które powinny być niemożliwe. Oto jeden przykład:Hacki stale dają graczowi nieskończoną amunicję i zdrowie.

„Nieskończone zdrowie/amunicja była po prostu kolejnym sposobem na zapewnienie zakazu użytkownika” – wyjaśnił Androidl w poście na temat Counter-Strike: Globalny subreddit ofensywny.

„Rzeczy takie jak zdrowie/amunicja są po stronie serwera, więc edycja ich strony klienta tak naprawdę nic nie zrobi, ale poinformuje VAC, że próbujesz je zmienić i zakazają ci tego.”

W ciągu dwóch tygodni Androidl wydał trzy hacki. Pierwsze dwa pracowały nad timerem, który wywołał funkcje VAC, pojawią się dopiero po pewnym czasie, na przykład 22:00 dnia po wydaniu.

Trzeci hack wywołał jednak zakaz VAC, gdy tylko użytkownicy otworzyli go i dołączyli do gry.

Trzeci hack Androidla został pobrany ponad 3500 razy, co czyni go hackem numer jeden na jednym z najpopularniejszych forów hakerskich. W sumie fałszywe hacki Androidla zostały pobrane ponad 5500 razy.

Niektóre z odpowiedzi graczy, którzy zostali zakazani, są po prostu cenne:

CS: Go Subreddit jest jednomyślny w pochwale pracy Androidla i wezwał go do powtórzenia swoich wyczyń. Być może Valve powinien dać mu pracę!

How do you rate Jak jeden Gracz z kontratakiem oszukał ponad 3000 oszustów, aby zostać zakazanym ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *