Jak kupić kiszki kiszczące z lokalizacjami łożysk Elden Ring

Startseite » Jak kupić kiszki kiszczące z lokalizacjami łożysk Elden Ring
6. czerwca 2024
8 minutes
12

By Jhonny Gamer

Smithing Stones są zasobami wykorzystywanymi do zaktualizowania broni w Elden Ring.

Te elementy eksplorujące są, choć nie są szczególnie rzadkie, są ukryte i na tyle użyteczne, że będziesz chciał wiedzieć, gdzie je znaleźć jak najszybciej.

Podczas gdy można je znaleźć między ziemiami, te cenne przedmioty można również kupić od bliźniaczych łupinów w okrągłym stole. Wszystko, czego potrzebujesz, aby je udostępnić, to seria różnych Łożyska Smithing Stone Bell, z każdym odpowiadającym poziomowi kamienia smitha.

Istnieją również dwa poziomy kamienia Smithing, regularne i Ponure kamienie kmitarskie. Więc niezależnie od tego, co potrzebujesz, ten przewodnik może powiedzieć, skąd uzyskać odpowiednią łożysko dzwonowe, abyś mógł kupić tyle kamieni Smithing z runami Jak chcesz.

Na tej stronie:

Szukam jakiegoś kierunku? Nasze, co zrobić najpierw w Elden Ring , Elden Ring Warunek, Witryna lokalizacji Grace i główni szefowie w porządku Strony mogą pomóc.


Elden Ring Pokochaki poboczne dla manekin

Jak kupić Smithing Stone 1 i 2 z Smithing Stone Bell łożyskiem 1

Aby Udostępnić Smithing Stone [1] i [2] do zakupu w okrągłym stole, musisz poruszać.

Jaskinia, Raya Lucaria Crystal Tunnel, można znaleźć w Liurnia, w kierunku północno -wschodniej strony zatopionego jeziora. Zanim go wejdziesz, powinna znajdować się czerwona dziura na mapie, oznaczyliśmy, gdzie to jest, a także dostarczyliśmy zrzut ekranu w grze, aby pokazać, gdzie jest wejście do jaskini.

W środku powinieneś znaleźć stronę Raya Lucaria Crystal Tunnel w łasce, a następnie zejść w dół samej jaskini. Po drodze powinieneś również znaleźć Smithing Stones w ścianach jaskiniowych, więc koniecznie je zdobyć, eksplorując się.Kiedy dotrzesz do samego dna jaskini, zmierzysz się z szefem o nazwie Crystalian, Pokonaj go, a następnie automatycznie otrzymasz łożysko gniazda Smithing -kamień [1] – zabierz to do bliźniaczych łusek w okrągłym stole, a następnie będziesz mógł kupić Smithing Stones [1] i [2].

Jak kupić Smithing Stone 3 i 4 z Smithing Stone Bell łożyskiem 2

Kolejne łożysko dzwonowe znajduje się na płaskowyżu Altus i można znaleźć w klatce piersiowej w zamkniętym tunelu, które zaznaczyliśmy na mapie i z obrazem w grze poniżej.Jeśli już udało ci się znaleźć tunel i jego istotną stronę Grace, skieruj się do klatki piersiowej, jeśli nie, jak dotrzeć do niego z głównej ścieżki.

Teleportować się do zewnętrznego miejsca w Phantom Tree Grace of Grace i skieruj się na wschód. Kiedy dotrzesz na twarz klifu, powinieneś również zobaczyć, jak skały rosną w dół, użyj ich, aby dostać się do wody poniżej. Stąd skieruj się bezpośrednio przez wodę, aby znaleźć samą jaskinię.Jeśli przejdziesz przez pierwszy obszar jaskini i znajdziesz windę, odwróć się i kontynuuj odkrywanie. Powinieneś szybko zobaczyć klatkę piersiową przed ścianą (która w rzeczywistości jest iluzoryczną ścianą, dlatego nie ma jej na zdjęciu poniżej). Otwórz klatkę piersiową dla łożyska Smithing-Stone Miner [2].Jak kupić Smithing Stone 5 i 6 z Smithing Stone Bell łożyskiem 3

Aby zdobyć te kiszki Smithing, upewnij się, że masz dostęp do Mountaintops of the Giants Region, do którego można uzyskać dostęp po przejściu przez wielką windę Rold.Jeśli masz już Zamor Ruins Site of Grace, jest to najbliżej lokalizacji Bell łożyska, Jeśli nie użyj wielkiego windy i podążaj ścieżką na zdjęciu poniżej, strona Grace jest po lewej stronie.

Stąd skieruj się na południowy wschód do samych ruin, przechodząc obok wrogów (którzy można dość łatwo się zejść, jeśli chcesz uniknąć walki) do dokładnego punktu oznaczonego na mapie poniżej. Powinieneś zobaczyć schody prowadzące do katakomb.

Otwórz klatkę piersiową za drzwiami, a znajdziesz łożysko dzwonka Smithing-kamień [3].Jak kupić Smithing Stone 7 i 8 z Smithing Stone Bell łożyskiem 4

Uzyskanie tego łożyska Bell jest dość proste, ponieważ otrzymujesz go wzdłuż krytycznej ścieżki głównej gry.

Kiedy przyjedziesz do rozpadu się Farum Azula, Będziesz zobowiązany do walki z dwoma w jednym szefem piwa Duo. Znowu jest to nieuniknione, a dostajesz dzwonek Smithing-Stone Miner [4] za ich pokonanie.Szefa można znaleźć w pobliżu miejsca Grace Dragon Temple, po prostu przejdź przez drzwi, tuż za korytarzem i schodami i do gigantycznego pokoju.

Jak kupić trzeźwy kamień Smithing 1 i 2 z dzwonkiem Soberstone Miner’s Bell 1

Pierwsze łożysko dzwonowe dla ponurych kamieni Smithingowych można znaleźć w regionie Caelid na mapie. Znajduje się w tunelu Sellia Crystal, który ma również miejsce łaski. Oznaczyliśmy lokalizację jaskini zarówno na mapie, jak i za pomocą obrazu w grze.

Jeśli wolisz, możesz dotrzeć do tego miejsca wcześnie po spotkaniu z pułapką klatki piersiowej w Limgrave niedaleko miejsca początkowego:


Po przyjeździe ten mini lochy jest w większości proste, oprócz jednej sekcji wcześnie. Zasadniczo musisz wykonać skok z skały do drewnianego dachu w pierwszym głównym pokoju, a my pokazaliśmy, gdzie na zdjęciu poniżej.W końcu dojdziesz do dużych drewnianych drzwi, a przez nich będziesz walczył z Fallingstar Beast Boss, który nagradza cię odrobiną dzwonu górnika [1].Jak kupić trzeźwy Smithing Stone 3 i 4 z dzwonkiem Soberstone Miner’s Bell 2

Aby znaleźć łożysk Sombone Miner’s Bell [2], musisz Dotrzyj do witryny Grace Alttus Tunnel na płaskowyżu Altus. Zaznaczyliśmy lokalizację na obrazie mapy poniżej i dostarczyliśmy kolejny zrzut ekranu, abyś mógł uzyskać przybliżony wyobrażenie o tym, gdzie samo wejście jest dla jaskini, w której musisz być.

Jeśli jeszcze nie znalazłeś jaskini, najlepszym sposobem na dotarcie jest po lewej ścieżce przy miejscu łaski Altus Highway Junction. Podążaj tą ścieżką do końca i powinieneś łatwo być blisko samej jaskini.

Po wejściu do środka przejdź przez jaskinię i do dużych drewnianych drzwi, za nią będzie podwójny kryształ Szef, pokonanie ich przyniesie ci niezbędne łożysko dzwonowe dla ponurego kamienia Smitha [3] i [4].

Jak kupić trzeźwy Smithing Stone 5 i 6 z dzwonkiem Soberstone Miner’s Bell 3

Dla tego łożyska dzwonu, Udaj się do pierwszego kościoła Mariki Miejsce Grace w górach Giants. Oznaczyliśmy to na mapie poniżej. Łożysko dzwonowe znajduje się wokół północnej strony kościoła na zwłokach, jak pokazano również poniżej.

Jeśli jeszcze nie dotarłeś do kościoła, upewnij się, że znalazłeś zamarzającego miejsca w łasce na północny zachód. Odpowiednie miejsce łaski to jedna wskazująca żółtą strzałkę w kierunku kościoła na obrazie poniżej.Odtąd przejdź obok Smok Bossa i przytul prawą stronę zamrożonego jeziora podczas jazdy na potoku, w żadnym momencie przyjedziesz do kościoła.

Wspomniane zwłoki będą miało na sobie odrobinę dzwonka górnika [3].

Jak kupić trzeźwy Smithing Stone 7 i 8 z dzwonkiem Soberstone Miner’s Bell 4

To łożysko dzwonowe może znajdować się na krytycznej ścieżce gry, ale można go przegapić, jeśli nie jesteś wystarczająco dociekliwy. Sam w sobie dzwonek jest w pobliżu terenu balkonowego w łasce skierowanej do burz w rozpadającym się Farum Azula.Po prostu skieruj się na północ od miejsca Grace i na skały, a na krawędzi jest małe ciało z kapturem, łożysko dzwonka Minera [4] jest zamieszane z zwłok.

Jak kupić Sober Smithing Stone 9 z dzwonkiem Soberstone Miner’s Bell 5

Aby zdobyć ten łożysko, będziesz chciał Podróż do witryny Graoftop Dragon Temple na dachu w Crumbling Farum Azula.Stąd idź dachami z czerwonymi kafelkami i skręć w prawo, powinieneś zobaczyć poniższy ekran z smokiem na drugim końcu. Następnie będziesz musiał przejść do samego smoka.Kiedy zbliżysz się do smoka, idź w prawo i powinieneś poruszać się pod gigantycznym łukiem. Podążaj ścieżką do prawej i nad dość niepewnym wyglądającym upadłą wieżą (którą można przejść, ale bądź ostrożny).Następnie powinieneś zobaczyć małą strukturę przypominającą świątynię. W jest wrog, ołtarz i zwłoki. Sama świątynia jest pułapką, ponieważ dwóch innych wrogów wyjdzie z boków po wejściu, więc uważaj na siebie.

Po pokonaniu wrogów możesz zwabić zwłoki dla dzwonka Somberstone Miner’s Bell [5]. Pokazaliśmy również, gdzie ta świątynia znajduje się na poniższej mapie.

To jest lokalizacja każdego łożyska dzwonu i ich odpowiednich kamieni kiszczących, mam nadzieję, że masz teraz znacznie mocniejszą broń Największe wyzwania Elden Ring!

How do you rate Jak kupić kiszki kiszczące z lokalizacjami łożysk Elden Ring ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *