Jak odblokować domenę fragmentu snów dzieciństwa Genshin Impact

Startseite » Jak odblokować domenę fragmentu snów dzieciństwa Genshin Impact
7. czerwca 2024
5 minutes
12

By Jhonny Gamer

Fragment domeny marzeń dzieciństwa jest jedną z tajemnic w regionie Sumeru Genshin Impact.

Sumeru jest pełen miejsc z dendroculus znaleźć, skrzynie do otwarcia i domeny do ukończenia. Te wyzwania przypominające lochy to świetny sposób na zdobycie ważnych materiałów, a nawet pierwotnych spełnić życzenie Genshin Impact ! Jednak znalezienie i wejście do niektórych domen jest sam w sobie.

Od Fragment marzeń z dzieciństwa jest ukrytą domeną, którą możesz znaleźć, przygotowaliśmy ten przewodnik pokazujący domenę’S Lokalizacja, Rozwiązanie układanki, A jakie są Oferowane przez niego nagrody.

Na tej stronie:


Wersja 3.0 „The Morn A Thousand Roses przynosi” Genshin Impact

Wersja 3.0 „poranek a tysiąc róż przynosi” przyczepę | Genshin Impact

Fragment domeny snów dzieciństwa w Genshin Impact

Pierwszym krokiem do znalezienia lokalizacji tej domeny jest spuszczenie wody w obszarze na północ od Pardis Dhyai i na zachód od basenu Yazadaha.


Biorąc posąg siedmiu w pobliżu regionu jako odniesienie, skieruj się na północny wschód, aż znajdziesz filar z czteroletnią pielęgnacją na szczycie. Znajdziesz się w pobliżu wodospadu. Przeskocz i poślizgnij się do otworu, skąd nadchodzi woda.

Po prawej stronie lokalizacji pokonaj wrogów, abyś mógł wchodzić w interakcje z mechanizmem. W ten sposób poziom wody spadnie, a pojawi się seelie. Podążaj za nią przez wodę, aż wejdziesz do jaskini, której wejście znajduje się na końcu tego obszaru wody. Ponieważ zamierzasz spędzić dużo czasu na pływaniu, ważne jest, aby uważać, aby nie utopić.

Fragment Domen Domena Domena Domena Rozwiązanie Genshin Impact

Rozwiązywanie układanki w celu dotarcia do domeny jest łatwe, ale może utknąć na chwilę. Twoim głównym celem jest rozjaśnienie czterech totemów Dendro, aby odblokować mechanizm na środku pokoju. Po podążaniu za Seelie będziesz w jaskini, w której znajdziesz jedną z zwykłych skał pokrytych winoroślami, która wznosi się po dotknięciu Dendro. Pod nim jest oddział Dendrograna.


Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest zniszczenie dwóch skał za pomocą zielonego symbolu, który jest blisko oddziału Dendrograna. Jeden ukrywa jeden z totemów, a drugi blokuje przejście. Zdobądź dendrograna i użyj na nich naładowanego ataku.

Podążaj ścieżką, a następnie skorzystaj z czterech liściów, aby dotrzeć do innej części pokoju. Znajdziesz totem w dolnej części miejsca, w którym jesteś. Uderz go z umiejętnością Dendro. Po tym, skieruj się w prawo, a zobaczysz mały obóz bandytów przed drzwiami zamkniętymi przez zielone pole. Aby wejść, musisz wspiąć się na ścianę po lewej stronie drzwi, aż do małej dziury. Po wejściu do obszaru, uderz w totem, aby rozproszyć pole.


Teraz możesz wrócić do miejsca, w którym zniszczyłeś dwie pierwsze skały i aktywować pierwszy totem, który znalazłeś. Następnie możesz zdobyć dendrograna i przejść do środka pokoju, w którym jest zablokowany mechanizm. Obok jest skała z zielonym symbolem. Zniszcz to, a znajdziesz ostatni totem.


Gdy mechanizm jest wolny, możesz z nim wchodzić w interakcje, wyczerpując całą wodę na niższym poziomie i dając dostęp do podłogi z niektórymi wrogami i nowym mechanizmem. Zabij ich wszystkich, użyj mechanizmu, aby otworzyć bramę i podążaj nową ścieżką. Nieuchronnie dotrzesz do części, w której jest tylko duży otwór i wiele filarów w dół. Przeskocz i przesuń się do jednego z filarów z unoszącym się zielonym celem.


Będziesz przed domeną’W wejściu, ale nadal należy je otworzyć. Wszystko, co musisz zrobić, to zdobyć dendrogranę z gałęzi tuż obok wejścia i zastrzelenie zielonego celu na najbliższym filmie.

Wersja 4.5 z Chiori jest prawie tutaj, ale w średnim czasie podczas wersji 4.4, Możesz odblokować oblacie Rainjade na nagrody. Jeśli nadal badasz Hydro Nation, nasz przewodnik Fontaine może pomóc w reputacji Fontaine i fontanna Lucine, Możesz także wymienić nowe kody dla Primogems, i sprawdź naszą regularnie aktualizowaną listę poziomów.
Potrzebujesz szczęścia od litości i systemów 50/50 życzyć losowi dla postaci na banerach, I zawsze potrzebujesz odpowiedniej rangi przygodowej na wydarzenia.
Gdzie indziej mamy wskazówki i wskazówki dla początkujących, i lokalizacje Dendrocolus.

Genshin Impact Wyjaśniono fragment snów z dzieciństwa

Ukończenie tej domeny daje wspaniałe nagrody, ale dopiero po raz pierwszy ją ukończysz.

Zwycięstwo stamtąd da ci:

  • 40 Primogems
  • 500 Exp
  • 5 Dendro Sigil
  • Hazardzista’A akcesorium pióra
  • 3 Nauczanie pomysłowości
  • 2 bohater’S dowcip
  • 4 Ruda Mystic Enhancement
  • 30000 Mora

Teraz przygotuj się i chwyć te niesamowite nagrody!

How do you rate Jak odblokować domenę fragmentu snów dzieciństwa Genshin Impact ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *