Jak odblokować Gerudo Canyon Skyview Tower The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Startseite » Jak odblokować Gerudo Canyon Skyview Tower The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
7. czerwca 2024
3 minutes
8

By Jhonny Gamer

Odblokowanie wieży Gerudo Canyon Skyview doda pustynię Gerudo i niektóre z jego otaczających gór do mapy The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

Jak większość wież Skyview w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, Gerudo Desert Skyview Tower Isn’t działa poprawnie po przyjeździe. Możesz’T napraw jednak sam, więc zamiast tego musisz pomóc osobie, która może dotrzeć do wieży.

Pod tobą’uczyć się Jak odblokować wieżę Gerudo Canyon Skyview W The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom wraz z tą wieżą Skyview’S Lokalizacja.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
10 rzeczy, które chcielibyśmy, zanim rozpoczęliśmy legendę The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Obejrzyj na YouTube

Jeśli ty’D chciałbym dowiedzieć się więcej o linku’S przygoda powyżej, w Hyrule i poniżej, odwiedź nasze Zelda: łzy w kierunku królestwa.

Gerudo Canyon Skyview Tower The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Wieża Gerudo Canyon Skyview znajduje się na szczycie góry na krawędzi pustyni na współrzędnych -2432, -2178, 0307 W The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. Jeśli ty’Po drodze prowadzącej z pola Hyrule do pustyni Gerudo, powinieneś być w stanie zobaczyć, jak wieża zbliża się.


Dotarcie do tej wieży Skyview, oczywiście, wymaga dużo wspinaczki, a chociaż dokładna trasa, którą wybierzesz, zależy od tego, po której stronie zdecydujesz się do tego, Ascend może pomóc przeskaki.

Jak odblokować Gerudo Canyon Skyview Tower The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Gerudo Canyon Skyview Wieża, podobnie jak wiele innych wież Skyview The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, ma problem, który wymaga naprawy, zanim będzie można go aktywować. Chociaż link ISN’T sam to naprawić. Zamiast tego musisz pomóc Sawson dotrzeć do wieży, ale niestety winda, którą musi dotrzeć do wieży, jest również złamana.

Aby przynieść Sawsona do wieży, musisz użyć Ultrahand, aby przymocować trzy metalowe skrzynie do prawej wagi windy.

Po zrobieniu tego winda zacznie ponownie pracować i automatycznie podniesie Sawsona z ziemi poniżej. Teraz musisz po prostu usiąść i patrzeć, jak naprawia dla siebie wieżę!

Jeśli chcesz kontynuować wypełnianie mapy Hyrule, spójrz na nasze lokalizacje Skyview Tower przewodnik lub, jeśli wzywają cię inne przygody, odwiedź nasze Zelda: łzy w kierunku królestwa.

How do you rate Jak odblokować Gerudo Canyon Skyview Tower The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *