Jak odblokować królewskie ukryte fragment w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Startseite » Jak odblokować królewskie ukryte fragment w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
7. czerwca 2024
6 minutes
8

By Jhonny Gamer

Odblokowanie królewskiego ukrytego fragmentu W The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom może być trudne, ale w rzeczywistości są dwa różne sposoby wejścia do środka.

Widzisz, The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Royal Hidden Passage zawiera kilka ukrytych skarbów, takich jak zbroja żołnierza i jedna z walk z bossem Stalnox.

Oto jak dostać się do królewskiego ukrytego fragmentu The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, a także kilka szczegółów na temat zdobycia zbroi żołnierza, walki ze stalnoxem i znalezieniem bubbulfrog w tym obszarze.

Na tej stronie

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
10 rzeczy, które chcielibyśmy, zanim rozpoczęliśmy legendę The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Obejrzyj na YouTube

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o przygodach Link, odwiedź nasze Zelda: łzy w kierunku królestwa.

Jak dostać się do królewskiego ukrytego fragmentu The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Istnieją dwa główne sposoby wejścia do królewskiego ukrytego fragmentu The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. Pierwszym z nich jest pokonanie jednej z czterech świątyń, polecamy świątynię wiatru Najpierw, a następnie udaj się do lądowania. W centrum obszaru zobaczysz dziurę z drabiną prowadzącą do piwnicy. Tutaj możesz użyć pobliskiego łóżka do spania, garnków do gotowania do robienia posiłków i chwycić broń na stojakach.


Udaj się na drugą stronę, za drabiną. Będzie tam pani z miotłą. Jeśli ukończyłeś świątynię, powie ci, że powaliła część ściany przed. To jest twoja droga do królewskiego ukrytego fragmentu.


Alternatywnie możesz dostać się do królewskiego ukrytego fragmentu z drugiego końca. Aby to zrobić, skieruj się na północ od lądowania w kierunku zamku Hyrule. Przejdź przez główne bramy i spójrz w górę. Będziesz mógł zobaczyć półkę z rzeźbionymi nad nią kamiennymi oknami. Możesz zobaczyć ten obszar na poniższym obrazku.


Kredyt obrazu: GamesRead/Nintendo

Wspinaj się i wejdź przez balkon, to jest sala obserwacyjna. Opuść się na podłogę poniżej, aby znaleźć metalową pułapkę, którą można podnieść otwarte za pomocą Ultrahand. To doprowadzi cię do królewskiego ukrytego fragmentu.


The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Królewski ukryty fragment przeklęty posąg

Pierwszą rzeczą, którą spotkasz, jeśli wejdziesz przez wejście do lądowania w Królewskiej Hidden Passage, jest przeklęta posąg. Aby się do tego dojść. Bomb Kwiaty to najlepszy sposób, aby to zrobić i na szczęście leży w pobliżu. Jeśli biegasz nisko, rozważ wyjazd i ukończenie świątyni pożarnej, gdzie otrzymasz przysięgę umiejętności Yunobo. To sprawia, że ten obszar jest znacznie łatwiejszy, ponieważ możesz użyć tej możliwości łamania skał bez użycia żadnych przedmiotów.


W końcu natkniesz się na kamienny posąg po prawej stronie. To jest przeklęty posąg, który zasadniczo pozwala redystrybuować swoje zdrowie i aktualizacje wytrzymałości. Jest jednak opłata za to, ponieważ musisz wydać 100 rupii na wytrzymałość lub kontener zdrowia (początkowo opłata wzrasta za każdym razem, gdy korzystasz z posągu).

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Królewskie Hidden Fase Lokalizacja Bubbulfrog

Przez resztę przedmiotów, za którymi będziemy w tym pójść Zelda: łzy przewodnika królestwa, zaleca się wejście do królewskiego ukrytego przejścia z pokoju obserwacyjnego. Zejdź przez pułapkę, jak poprzednio, a znajdziesz się na krętej schodach.


Przejdź na sam dół, a następnie przejdź obok skalnych ścian do przodu. Wpadniesz do jaskini z szokiem jak wróg. Zabij go, a następnie ślizgaj się na ziemię. Poszukaj skalnej ściany po północnej stronie i przejdź. W końcu przyjdziesz do obszaru, w którym znajduje się bubbulfrog.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Królewskie Hidden Passage Aroving’s Armor

Znaleźć zbroję żołnierza w królewskim ukrytym przejściu The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, musisz kontynuować na południe od miejsca, w którym znalazłeś bubbulfrog. Poszukaj wejścia zasłoniętego przez skały, jak pokazano na poniższym obrazku. Zniszcz skały, a następnie wejdź do środka, aby walczyć z niektórymi szkieletowymi wrogami.


Z pokonanymi, rozejrzyj się po pokoju. Zobaczysz bramę, której nie możesz minąć. Jest mała wnęka naprzeciwko, ze skałą, którą można przenosić za pomocą ultrahand. Zrób to, a następnie zeskocz w dół dziury.Udaj się na koniec tego tunelu, a następnie użyj Ascend. Od drugiej strony bramy znajdziesz się po drugiej stronie. Otwórz klatkę piersiową, a otrzymasz zbroję żołnierza, która ma podstawową statystykę obrony 4.


The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Królewskie fragment Stalnox

Z miejsca, w którym znalazłeś zbroję żołnierza, skieruj się na południe. Jest więcej wrogów i skalnych ścian do przejścia, aż w końcu dotrzesz do dużej jaskini wypełnionej wodą. Płykaj do środka i spójrz po prawej stronie. Zobaczysz ogromny stos rocka. Zniszczenie tych skał zainicjuje walkę Stalnox.

Aby pokonać Stalnox, cel o jego oko, które wyskakują po uderzeniu strzałką. Zachowaj odległość i wyrządzaj obrażenia oka, dopóki nie pokonasz Stalnox. Zrzuci róg stalnox, który można połączyć z bronią, aby dodać 29 obrażeń. To jeden z najpotężniejszych elementów bezpieczników w grze.To wszystko dla głównych przedmiotów w królewskim ukrytym fragmencie! Jeśli potrzebujesz więcej pomocy w swojej przygodie w Hyrule, sprawdź nasze lokalizacje świątyń Przewodnik lub nasza wieża Skyview Przewodnik po lokalizacji, aby znaleźć drogę.

How do you rate Jak odblokować królewskie ukryte fragment w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *