Jak odblokować ogród niekończących się domeny filarów i roztwór układu puzzle Genshin Impact

Startseite » Jak odblokować ogród niekończących się domeny filarów i roztwór układu puzzle Genshin Impact
7. czerwca 2024
3 minutes
8

By Jhonny Gamer

Ogród niekończących się filarów domena znajduje się na tajemniczej pustyni wprowadzonej Genshin Impact Wersja 3.1, przynosząc wielkie nagrody dla tych, którzy znajdują sekret, aby otworzyć swoje drzwi.

Domeny w Genshin Impact to świetny sposób na umieszczenie rąk na Primogems, Materiały ulepszania i więcej. Z drugiej strony niektóre domeny stają się dostępne dopiero po rozwiązaniu określonej puzzli.

Z domeną ogrodu niekończących się filarów’s. sprawa. Aby ci pomóc, my’przygotował ten przewodnik pokazujący Domena ogrodu niekończących się filarów’S Lokalizacja, roztwór układanki, i nagrody Oferowane przez niego.

Na tej stronie:


Wersja 3.1 „Król Deshret i The Three Mędrca” | Genshin Impact

Wersja 3.1 „Król Deshret i przyczepa trzech Magi” | Genshin Impact

Garden of Endless Filars Lokalizacja domeny w Genshin Impact

Znalezienie ogrodu niekończących się filarów jest dość proste. Wychodząc na zachód z wioski Aaru i wchodząc na pustynię, musisz iść na północny zachód.

Po dotarciu do mauzoleum króla Deshret możesz skupić się na pójściu na północ. Możesz uznać wydmę karuzery jako dobre odniesienie, ponieważ domena ogrodu niekończących się filarów jest trochę na zachód od tego.


Dotarając do miejsca po raz pierwszy, wygrałeś’Nie znajdź wejścia do domeny. Istnieje kilka kwiatów płomienia, totemy pyro i duży kamień. Musisz teraz znaleźć sposób, aby drzwi domeny powstały z piasków!

Wersja 4.5 z Chiori jest prawie tutaj, ale w średnim czasie podczas wersji 4.4, Możesz odblokować oblacie Rainjade na nagrody. Jeśli nadal badasz Hydro Nation, nasz przewodnik Fontaine może pomóc w reputacji Fontaine i fontanna Lucine, Możesz także wymienić nowe kody dla Primogems, i sprawdź naszą regularnie aktualizowaną listę poziomów.
Potrzebujesz szczęścia od litości i systemów 50/50 życzyć losowi dla postaci na banerach, I zawsze potrzebujesz odpowiedniej rangi przygodowej na wydarzenia.
Gdzie indziej mamy wskazówki i wskazówki dla początkujących, i lokalizacje Dendrocolus.

Ogród niekończących się filarów roztwór układu domeny w Genshin Impact

Aby odblokować domenę Garden of Endless Pillars. Jeśli chcesz tylko wskazówkę, co robić, powinieneś zwrócić uwagę na kwiaty płomieniowe wokół tego miejsca.

Jeśli ty’W rzeczywistości szukając szybkiego rozwiązania, jednak cię przykryliśmy. Po pierwsze, kolejność zależy od liczby kwiatów blisko każdego totemu. Istnieje w sumie pięć totemów, ale tylko cztery z nich mają kwiaty.


Tak więc, podczas ich aktywacji, musisz rozważyć totem bez kwiatów jako pierwszy, a następnie policzyć totemy od jednego do pięciu.

Postępuj zgodnie z obrazem poniżej, aby zobaczyć dokładną kolejność, którą musisz je aktywować. Weź duży kamień jako odniesienie, skierowany na północ, aby sprawdzić zamówienie.


Genshin Impact Ogród niekończących się filarów Nagrody domeny

Tak się dzieje z wieloma domenami w Genshin Impact, otrzymujesz nagrody tylko z ogrodu niekończących się filarów za pierwszym razem, gdy go ukończysz.

Ta domena daje:

  • 40 Primogems
  • 500 Exp
  • 5 Dendro Sigils
  • 2 bohater’S dowcip
  • 4 Ruda Mystic Enhancement
  • 30000 Mora
  • 1 hazardzista’S WAT ZEGARANY
  • 3 nauki praktyki

Ciesz się domeną ogrodu niekończących się filarów!

How do you rate Jak odblokować ogród niekończących się domeny filarów i roztwór układu puzzle Genshin Impact ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *