Jak odblokować Popla Foothills Skyview Tower The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Startseite » Jak odblokować Popla Foothills Skyview Tower The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
7. czerwca 2024
3 minutes
9

By Jhonny Gamer

Odblokowanie Tope Tower SKYVIEW TOUGHLE doda ziemie otaczające jezioro Hylia do twojej mapy The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

Chociaż, podobnie jak wiele wież Skyview, Popla Foothills Skyview Tower ma trudności techniczne. Tak więc, jeśli chcesz aktywować tę wieżę, musisz znaleźć kogoś, kto może to naprawić.

Pod tobą’uczyć się Jak odblokować wieżę popla podnóża Skyview W The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom wraz z tą wieżą Skyview’S Lokalizacja, jeśli przystąpiłeś’jeszcze to odwiedziłem.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
10 rzeczy, które chcielibyśmy, zanim rozpoczęliśmy legendę The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Obejrzyj na YouTube

Jeśli ty’D chciałbym dowiedzieć się więcej o linku’S przygoda, odwiedź nasze Zelda: łzy w kierunku królestwa.

Popla Foothills Skyview Tower Lokalizacja

Topiła Popla Foothills Skyview można znaleźć na wschód od jeziora Hylia na wzgórzach przed pojedynkami. Precyzyjne współrzędne wieży Skyview to (0602, -2119, 0098).


Mapa pokazująca lokalizację Tope Foothills Tower Skyview w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
Kredyt obrazu: Nintendo

Jak widać z powyższej mapy, dotarcie do świątyni wymaga dużej ilości wspinaczki lub, jeśli twoja wytrzymałość jest niska, spacerując po wzgórzach.

Jak odblokować popla podnóża Skyview Tower

Po przybyciu do Popla Skyview Tower, ty’Dowiedz się, że terminal wewnątrz wieży ISN’t działa. Ponieważ link nie’T mieć jakiekolwiek kwalifikacje informatyczne, musisz znaleźć kogoś, kto może to za Ciebie naprawić.

Najpierw musisz wskoczyć do studni w pobliżu Wieży Skyview w Popla Foothills i albo wysadzić lub zniszczyć skały, które tutaj znajdziesz.


Połącz stojącą przy studni w pobliżu Tope Foothills Skyview Tower


Link przygotowuje się do zwolnienia bomby przy dużym skałie, który gracz chce zniszczyć łzy królestwa

Kredyt obrazu: Nintendo

To ujawni Elmerson, osobę, która ma naprawić wieżę Skyview, uwięzioną w celi więziennej. On’Wyjaśnij, że został uwięziony, próbując znaleźć skarb w studni i naprawi wieżę, jeśli go uwolnisz.

Aby to zrobić, musisz zostawić studnię – dziękuję – i udaj się do klifu po drugiej stronie wieży. Na skraju tego klifu zobaczysz kolekcję zrujnowanych budynków.

Z paralotnią, ślizgaj się do tych budynków i ciebie’Znajdź wejście do jaskini z podnośnik.


Połącz stojącą na krawędzi klifu z widokiem na wejście do jaskini z podnośnikami Popla


Mapa pokazująca lokalizację wejścia do jaskini z podnośnikami Popla Foothills

Kredyt obrazu: Nintendo

Wprowadź tę jaskinię, a znajdziesz się po drugiej stronie więzienia Elmerson. Teraz wszystko, co musisz zrobić, to stać na przycisku na środku podłogi, aby go uwolnić. On da ci 50 rupii na twoje kłopoty.

Zanim wyprowadzisz się z jaskini, zalecamy użycie Ultrahand Aby przesunąć klatkę piersiową na przycisk. Oznacza to, że możesz swobodnie podróżować przez jaskinię, kiedy tylko potrzebujesz.


Link stojący w popli podnóża jaskiniowa w jaskini w [Noedit] Legend of The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
Kredyt obrazu: Nintendo

Wreszcie, wróć do Tope Foothills Skyview Tower i ty’Porozmawiaj z Elmersonem, który naprawi terminal. Teraz możesz w końcu aktywować wieżę Skyview, użyj jej jako nowej szybkiej podróży punkt, dodaj i ten region do mapy Hyrule!

Jeśli ty’D chciałbym dowiedzieć się więcej o linku’S przygoda w Hyrule i jej niebo, odwiedź nasze Zelda: łzy w kierunku królestwa.

How do you rate Jak odblokować Popla Foothills Skyview Tower The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *