Jak odblokować Rabella Wetlands Skyview Tower The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Startseite » Jak odblokować Rabella Wetlands Skyview Tower The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
7. czerwca 2024
3 minutes
9

By Jhonny Gamer

Odblokowanie Rabella Wetlands Skyview Tower doda część południowego wybrzeża Hyrule The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

Podczas gdy Rabella Wetlands Tower’T doświadczania wszelkich trudności technicznych, takich jak niektóre wieże Skyview The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, Przekonasz się, że natura postanowiła utrudnić dostęp do tej wieży.

Pod tobą’uczyć się Jak odblokować Rabella Wetlands Tower The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, wraz z tą wieżą Skyview’S Lokalizacja, jeśli przystąpiłeś’jeszcze to odwiedziłem.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
10 rzeczy, które chcielibyśmy, zanim rozpoczęliśmy legendę The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Obejrzyj na YouTube

Jeśli ty’D chciałbym dowiedzieć się więcej o linku’S przygoda, a następnie odwiedź nasze Zelda: łzy w kierunku królestwa.

Rabella Wetlands Skyview Tower Lokalizacja The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Rabella Wetlands Skyview Tower znajduje się na wzgórzach East Necluda, na północny zachód od świątyni Sifumim i jest otoczony klatką piersiową długiej martwej bestii. Jego współrzędne są 2419, -2762, 0222 W The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.


Jak widać na powyższej mapie, dotarcie do tej wieży Skyview wiąże się z dużą ilością budynku. Możesz jednak wyciąć część tej odległości, używając Tope SKYVIEW TOWER zastrzelić siebie w niebie i ślizgaj się po wzgórzu.

Zalecamy również dotarcie do tego obszaru, kierując się na południe od dowolnej wioski Hateno lub region West Necluda, ponieważ pomoże to uniknąć deszczowej pogody powszechnej w południowych regionach Hyrule.

Jak odblokować Rabella Wetlands Skyview Tower The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Po przybyciu do Rabella Wetlands Tower The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, ty’odkryj, że to’S otoczony cierniami. Aby odblokować wieżę Skyview, najpierw musisz użyć Ascend, aby uzyskać dostęp do dachu jednego z pobliskich budynków, a stamtąd ty’Będę w stanie przeskakiwać przez pierwszy zestaw cierni.


Teraz musisz użyć Ultrahand Aby połączyć się z trzema paneli drewna z pobliskiego materiału budowlanego w kształcie poziomym. Kiedy twoje stworzenie jest gotowe, umieść je nad cierniami siedzącymi przed wejściem do wieży. Możesz łatwo zrównoważyć panele na rusztowaniu otaczającym wieżę.

Gdy panele chronią teraz ciernie przed deszczem, możesz teraz podpalić! Możesz albo użyć broni, która strzela płomieniem, strzałkę połączoną z przedmiotem jak owoc ognia lub podpal za pomocą drewna i kawałka krzemienia. Po zniszczeniu cierni, to’czas na aktywację Skytowera.


Jeśli chcesz kontynuować wypełnianie mapy Hyrule, spójrz na nasze lokalizacje Skyview Tower przewodnik lub, jeśli wzywają cię inne przygody, odwiedź nasze Zelda: łzy w kierunku królestwa.

How do you rate Jak odblokować Rabella Wetlands Skyview Tower The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *