Jak odblokować Sahasra Slope Skyview Tower The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Startseite » Jak odblokować Sahasra Slope Skyview Tower The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
7. czerwca 2024
3 minutes
12

By Jhonny Gamer

Odblokowanie wieży Sahasra Slope Skyview doda ziemie otaczające wioskę Kakariko do twojej mapy The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

Jednak, podobnie jak większość wież Skyview The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, Kiedy dotrzesz do wieży Sahasra Slope’nie będzie w stanie go aktywować. Dzieje się tak, ponieważ drzwi wieżowe zostały w tajemniczy sposób zablokowane, więc’s do linku (ty), aby rozwiązać ten problem.

Pod tobą’uczyć się Jak odblokować wieżę Sahasra Pięć Królestwa, wraz z tą lokalizacją Sahasra Slope Skyview Tower’jeszcze to odwiedziłem.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Obejrzyj na YouTube

Jeśli ty’D chciałbym dowiedzieć się więcej o linku’S przygoda, a następnie odwiedź nasze Zelda: łzy w kierunku królestwa.

Lokalizacja Sahasra Slope Skyview Tower

Sahasra Slope Tower. Jego dokładne współrzędne to (-1344, -1170, 0166).


Mapa pokazująca lokalizację Sahasra Slope Tower w [Noedit] The Legend of The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
Kredyt obrazu: Nintendo

Jak widać na powyższej mapie, znajduje się na zachód od wioski Kakariko i na południowy wschód od świątyni Morok. Możesz łatwo dotrzeć do tej wieży Skyview, wspinając się po wzgórzach West Necluda – po prostu bądź ostrożny przed bitwą, która wędruje w pobliżu podstawy wieży’s wzgórze.

Jak odblokować wieżę Sahasra Slope Skyview

Kiedy dotrzesz do Sahasra Slope Tower The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, ty’Znajdź Billsona, rito, który powie ci, że on’S Nie można otworzyć wieży’S drzwi.

Aby otworzyć wieżę Sahasra Slope Skyview, musisz zejść ze wzgórza, na którym stoi i wejść do jaskini Sahasra Slope. W rzeczywistości są dwa wejścia do jaskini, ale to nie’T MASTER.


Mapa pokazująca dwa wejścia do jaskini Sahasra Slope
Kredyt obrazu: Nintendo

Kiedyś’Re w jaskini, ty’Będę w stanie zobaczyć kolekcję łamliwych skał wyściełających ściany jaskiń. Chcesz zniszczyć skały, które są po prawej lub lewej ścianie, w zależności od tego, jakiego wejścia używasz. Przywdziewać’t Zniszcz skały na końcu tunelu – to wygrało’T prowadzi do wieży Skyview i ciebie’Muszę pokonać dwa potwory.

Możesz albo użyć kwiatów bomb połączone z strzałami lub połącz pobliski kamień z bronią, aby zniszczyć skały. Przywdziewać’Nie martw się, że zabraknie broni lub kamieni, ponieważ ty’Znajdź więcej, niszcząc kamienie.


Połącz stojąc obok pękniętych skał wyściełających ściany jaskini Sahasra Slope
Kredyt obrazu: Nintendo

Mniej więcej w połowie drogi do niszczenia skał, ty’Pragnie odwrócić się i zacząć niszczyć skały do prawa lub lewej – znowu w zależności od tego, które wejście’ve używane – do ujawnienia ukrytej jaskini. Może być łatwiej zniszczyć wszystkie skały, dołączając do dwóch tuneli razem, zanim spróbujesz znaleźć tę jaskinię.


Jaskinia ujawnia się po tym, jak Link niszczy ścianę łamliwych skał w jaskini Sahasra Slope
Kredyt obrazu: Nintendo

Kiedyś’Re W tej jaskini użyj Ascend A ty’Znajdź wyskakującą do wieży Skyview.


Połącz stojącą w jaskini w jaskini Sahasra Slope


Link za pomocą jego zdolności wznoszącej się do wsiadania do Sahasra Slope Skyview Tower

Kredyt obrazu: Nintendo

Teraz wszystko, co musisz zrobić, to usunąć patyki blokujące ślizgające się drzwi i ponownie porozmawiać z Billsonem. Po zakończeniu możesz w końcu aktywować Sahasra Slope Skyview Tower!


Połącz stojącą w wieży Sahasra Slope Skyview
Kredyt obrazu: Nintendo

I to wszystko dla Sahasra Slope Tower Zelda pomóż? Sprawdź nasze łzy w kierunku królestwa zbyt.

How do you rate Jak odblokować Sahasra Slope Skyview Tower The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *