Jak odblokować tajemnicę kończącego się Dead Space i lokalizacje fragmentów markerów

Startseite » Jak odblokować tajemnicę kończącego się Dead Space i lokalizacje fragmentów markerów
7. czerwca 2024
20 minutes
8

By Jhonny Gamer

Podczas gdy Dead Space Remake jest tak wierny, jak w przypadku przeróbek gier wideo, nie jest pozbawiony uczciwej części nowych funkcji i treści, w tym bonus Tajne zakończenie.

Jest trochę skonfigurowania, które musisz zrobić, zanim zaczniesz pracować nad Dead Space Jednak sekretne zakończenie – w tym pokonanie gry i odblokowanie nowego trybu gry plus.

W tym przewodniku zagłębimy się Jak odblokować nowy tryb gry Plus, gdzie znaleźć wszystkie 12 fragmentów markerów I Jak aktywować tajne zakończenie.

Na tej stronie:


Dead Space Remake – DF Tech Review – Tak wygląda najlepszy w swojej klasie remake.

Jak odblokować nową grę plus w Dead Space

Aby móc rozpocząć polowanie kolekcjonerskie i odblokować tajemnicę kończącego się Dead Space, najpierw musisz Odblokuj nowy tryb gry Plus.

Jako taki, musisz grać w grę od początku do końca – w każdym ustawieniu trudności – dopóki kredyty się toczą.

Następnie, po powrocie do menu, zobaczysz nową opcję, która pozwoli ci wskoczyć do nowego trybu gry, przenosząc wszystkie nabyte broń, aktualizację i elementy z poprzedniej gry.


Ekran menu głównego po pobiciu Dead Space po raz pierwszy.

Wybierz tę opcję, wybierz dowolne zapisywanie pliku i trudności, z którymi chcesz zagrać, a będziesz gotowy na rozpoczęcie polowania na 12 fragmentów znaczników wymaganych do tajnego zakończenia.

Warto zauważyć, że New Game Plus ma więcej niż tylko tajne zakończenie, w tym garnitur na poziomie 6 i nowy wariant „Phantom” Necromorph.

Gdzie znaleźć wszystkie 12 fragmentów markerów w Dead Space

Odblokować sekret zakończenia w Dead Space Remake, Twoim głównym celem i pierwszym zamówieniem biznesowym jest znalezienie 12 fragmentów markerów rozrzuconych w nowej grze plus rozgrywkę.

W każdym z dwunastu rozdziałów gry można znaleźć jeden, nie uwzględniając rozdziału 9 i 12, które nie mają – zamiast tego są dwa, które musisz zebrać w obu rozdziałach 5 i 10, łącznie z wyżej wymienionymi 12.

Ponieważ wiele z nich znajduje się bardzo blisko głównej ścieżki historii, podczas gdy do końca gry możesz zbadać większość Ishimury.

Jeśli kiedykolwiek chcesz sprawdzić, ile lub które zebrałeś fragmenty znaczników, możesz zobaczyć wszystkie te, które znalazłeś w dowolnym momencie sekcji „Kluczowe elementy”, do których można uzyskać dostęp za pośrednictwem zapasów.


Sekcja kluczowych elementów zapasów.

Czytaj dalej, aby się nauczyć gdzie znaleźć każdy fragment markera, I Jak aktywować tajne zakończenie Po uzyskaniu wszystkich dwunastu.

Rozdział 1 Lokalizacja fragmentu markera w Dead Space

Lokalizacja: Administracja – Bay Bay Office

Pierwszy fragment markera, który chcesz zdobyć, jest raczej wcześnie w grze.

Po otrzymaniu celu „Znajdź płytę danych” – krótko po uzyskaniu noża plazmy – będziesz chciał podążać za tym celem, dopóki nie dotrzesz do Konserwacja Bay Office w którym znajdziesz płytę danych dla historii.

Aby uzyskać dostęp do tego pokoju, musisz przekierować moc za pomocą wyłącznika na górnym piętrze zatoki konserwacyjnej, a następnie wrócić na podłogę poniżej – naturalnie zrobisz to w ramach postępu historii.


Mapa biura konserwacji – możesz zobaczyć odbiór płyty danych po lewej stronie, a świecące fioletowe światło oznaczające fragment markera po prawej stronie układu obszaru.

Po przekierowaniu zasilania i wejściu do biura Bay Konserwacji, po lewej stronie zobaczysz biurko i półkę – na biurku będzie to płyta danych potrzebna do celu, a na półce Pierwszy fragment markera.

Po lewej: pokazano odbiór płyty danych, a fragment markera wciąż na półce po prawej stronie. Zgadza się: po ataku w zwarciu fragment znacznika spadł na podłogę, pozwalając na jego odebranie.

Aby go zdobyć, musisz Użyj ataku w zwarciu Aby go powalić, po czym będziesz mógł go odebrać, zdobywając „oznaczone” osiągnięcie/trofeum – jeśli jest to twój pierwszy zebrany fragment markera.

Rozdział 2 Lokalizacja fragmentu markerów w Dead Space

Lokalizacja: Medical – Dr. T. Kyne CSO

Podobnie jak pierwszy fragment markera, drugi znajduje się w obszarze, w którym można dość szybko dostać się do rozdziału – będziesz chciał śledzić i śledzić cel „Znajdź podkładkę”.

Następnie doprowadzi cię do głównego laboratorium, które ma dwa piętra – Twój kolekcjoner.


Górny obszar głównego laboratorium – możesz zobaczyć panel aktywacyjny windy w skrajnie prawej stronie.

Najpierw jednak będziesz musiał poradzić sobie z wrogami, którzy zasadzili się, gdy pokój jest wrzucony do kwarantanny wkrótce po przybyciu – wyeliminuj tych, którzy atakują cię na wyższych poziomach, zdejmij windę i kontynuuj walkę do cięcia kończyn, ażWszyscy wrogowie są na dole.

Gdy to zrobisz, będziesz chciał udać się do pokoju bezpośrednio naprzeciwko windy, której właśnie użyłeś – nad wejściem, powinieneś zobaczyć, że jest to biuro dr Dr. T. Kyne.

Po lewej: etykieta nad drzwiami na zewnątrz pokoju, w którym ukryty jest drugi fragment. Po prawej: widok na mapę samego pokoju.

Wejdź i spójrz na dwie półki po lewej stronie pokoju – Twój kolekcjonerski jest podstępnie ukryty w pokoju za nimi!


Nie ma czasu na przeczytanie, musisz uczynić je w całości!

Aby się do niego dotrzeć, wystarczy użyć Kinesis do przesuwania półekwigi w lewo, odsłaniając mały pokój z drugim fragmentem znacznika ukrytego w rogu biurka.

Po lewej: Używanie Kinesis do poruszania półki z książkami. Po prawej: fragment markera ukryty w sekretnym pokoju za półfelką – podstępny!

Rozdział 3 Lokalizacja fragmentu markerów w Dead Space

Lokalizacja: Inżynieria – Pokój silnika

W porównaniu z pierwszymi kilkoma fragmentami znaczników, które znalazłeś, trzeci jest nieco głębiej w rozdziale, ukryty w ciemnym obszarze w obrębie Maszynownia.

Będziesz chciał wykonać pierwsze kilka celów w rozdziale 3 – Aktywacja Konsola kontroli i tankowanie obu silników na północy i południu.

Następnie będziesz musiał udać się do silnika w ramach historii – kiedy tam będziesz mieć kilku wrogów do walki, a także cel „ręcznie rozpalić silniki”.


Odetnij te kończyny!

Przed kontynuowaniem obiektywu, gdy wszyscy wrogowie się opuszczą, udaj się na drugą stronę pokoju, naprzeciwko miejsca, w którym wszedłeś.


Skieruj się w kierunku drugiego końca pomieszczenia silnika.

Po lewej stronie zobaczysz metalową strukturę oświetloną pomarańczową, z wieloma przewodami i rurami biegnie w jej stronę, a także wnękę w ramach, w której znajduje się pusta gniazdo komórek zasilającej świecący czerwony czerwony.

Powyżej, powinieneś zobaczyć znak z napisem ’Podstacja mocy – 03’ – Skieruj się w lewo, gdzie znajdziesz stos pudeł w pobliżu biurka.

Po lewej: podstacja mocy 03 z boku. Po prawej: podtrzymacja mocy 03 z przodu.

Za pudełkami i naprzeciwko biurka w zaciemnionym obszarze zobaczysz fioletowe świecące światło wskazujące Fragment trzeciego markera.

Po lewej: Patrząc w zaciemniony obszar z lewej strony za podstacją mocy 03 – Możesz zobaczyć wybuchową lufę przedstawioną również w pierwszym z dwóch powyższych obrazów. Po prawej: Trzeci odbiór fragmentu markera wewnątrz zaciemnionego obszaru.

Rozdział 4 Lokalizacja fragmentu markerów w Dead Space

Lokalizacja: Flight Deck – Break Room

Po rozmowie z Hammond na moście krótko po rozpoczęciu rozdziału 4, musisz reaktywować windy – przejdź do tego celu, a następnie pojawią się dwa kolejne, z których jednym jest „przekierowanie mocy z układów elektrycznych”.

Pamiętaj, aby śledzić ten cel i zabrać windę na podłogę 1.

Tam, na dolnym końcu mapy, powinieneś być w stanie zobaczyć Pokój wypoczynkowy – Jego nazwa będzie również widoczna nad wejściem do pokoju.

Po lewej: widok z mapy pomieszczenia zlokalizowanego na podłodze 1 mostu. Po prawej: wnętrze pokoju przerwania i pickup fragmentu markera świecą.

Udaj się do tego pokoju, a po lewej stronie, gdy wchodzisz Czwarty fragment markera – obok telewizora nadawanego wideo z znacznika.


Czwarty fragment znacznika znalezionego w pomieszczeniu Break.

Podczas gdy tam jesteś, możesz sprawdzić niektóre z bonusowych tajemnic, które można aktywować w pokoju przerwy zbyt.

Rozdział 5 Lokalizacja fragmentu markerów A IN Dead Space

To jest pierwszy z dwóch rozdziałów z Dwa fragmenty markerów do zebrania – Pamiętaj, aby je znaleźć oba przed wyjazdem, aby zapisać cofanie się później.

Lokalizacja: Dr. Biuro Mercera

Pierwszy z dwóch fragmentów można znaleźć po ucieczce z regenerującego łowcy Boss śledzący swój początkowy kontakt twarzą w twarz z Mercer.

Po ucieczce będziesz musiał udać się do biura oznaczonego „Dr. C. Mercer – 250 ’, pokój, w którym naturalnie wejdziesz przez oddział intensywnej terapii w ramach głównej ścieżki historii.

Po lewej: wejście do oddziału intensywnej opieki, przez którą przejdziesz, aby dotrzeć do dr. Biuro Mercera. Po prawej: wejście do DR. Biuro Mercer – możesz zobaczyć jednostkę intensywnej terapii po prawej stronie.

Po wejściu do biura zauważysz coś, co wydaje się być skrzydlonym nekromorfem podnoszonym nad biurkiem, a pod nim świecące fioletowe światło – to jest twój piąty fragment markera.

Lokalizacja fragmentu piątego markera wewnątrz DR. Biuro Mercera, pod skrzydłowym nekromorfem.

Podnieś go i kontynuuj rozdział 5, aż dotrzesz do Kriogeniczne pokój, w którym znajdziesz następny fragment markera.

Rozdział 5 Lokalizacja fragmentu markerów B w Dead Space

Lokalizacja: Kriogeniczne


Widok mapy obszaru kriogenicznego.

Raz w Kriogeniczne Pokój – po obiektywu „Nabywaj ciekły azot” – zauważysz kanister wewnątrz komory środkowej.


Możesz zobaczyć ciekły azot po prawej stronie.

Przed podniesieniem ciekłego kanistra azotu – choć nie ma to znaczenia, ponieważ możesz po prostu złapać ten kolekcjonerski po nadchodzącym spotkaniu – spójrz na centralną komnatę, w której jest umieszczona.

Powinieneś zobaczyć na szczycie komory – na rogu naprzeciwko miejsca, w którym wszedłeś do pokoju – leży w szóstym fragmencie znacznika.

Za pomocą kinesis pociągnij kolekcjonerski w kierunku siebie i podnieś go, a następnie kontynuuj normalnie, dopóki nie osiągniesz rozdziału 6.

Lewy: Szósty marker fragment siedzący na szczycie centralnej komory kriogenicznej. Prawidłowy: Używanie kinesis do wciągania fragmentu, aby można go było zebrać.

Rozdział 6 Lokalizacja fragmentu markerów w Dead Space

Lokalizacja: Hydroponika – Wschodnia komora Grow

Fragment znaczników rozdziału 6 jest nieco dalej, wymagając wielu celów, zanim będzie mógł uzyskać do niego dostęp.

Będziesz chciał wstrzykiwać Wheezers 1-5, a następnie postępować z lokalizacją Wheeezer 6 – Podążaj za swoimi markerami celu, jeśli nie masz pewności, gdzie się.

Po dotarciu do wyłącznika, musisz wyłączyć grawitację, używając karty kluczy znalezionej w pomieszczeniu naprzeciwko wyłącznika, i komórki mocy znalezionej w rogu naprzeciwko pomieszczenia zawierającego kluczową kartę.


Wyłącznik obwodu z napędem z grawitacją wyłączony – w lewo od tego miejsca doprowadzi cię do komórki zasilającej, a z tyłu, po drugiej stronie obszaru, jest pomieszczenie zawierające kartę kluczy dla tego wyłącznika.

Po zasilaniu wyłącznika i grawitacji zostanie wyłączona, a następnie wzniesiaj się do miejsca położenia Wheeezer 6 – powinieneś znajdować się na najwyższym podłodze w Komora Wschodniej Grow, gdzie będzie kwadratowa platforma otaczająca windę na środku pokoju.

Niezależnie od tego, czy przed ukończeniem tego celu, czy po ukończeniu tego celu, będziesz chciał udać się do rogu bezpośrednio naprzeciwko tego, w którym znajduje się Wheezer 6 – unoszący się w pobliżu duże wzrosty nekromorfu w przeciwnym rogu to twój Fragment markera siódmego.

Możesz także odebrać Holt’s Rig w pobliżu tej lokalizacji potrzebne do zastąpienia mistrza.Lewy: Widok mapy obszaru komory Wschodniej – kursor znajduje się w przybliżeniu, gdzie znajduje się kolekcjonerski. Środek: Stojąc w tej samej pozycji co lewy obraz, ale bez widoku mapy, pokazujący lokalizację fragmentu fragmentu siódmego markera. Prawidłowy: Z bliska z fragmentem znacznika, patrząc wstecz na róg platformy kwadratowej, w której zrobiono lewe i środkowe zdjęcia.

Rozdział 7 Lokalizacja fragmentu markerów w Dead Space

Lokalizacja: Pokład górniczy – próbki minerałów

W przypadku swojego ósmego fragmentu markera będziesz musiał kontynuować historię, dopóki nie osiągniesz rozdziału 7 i uzupełnić cel „Znajdź zestaw administratora”, który pozwoli ci uzyskać dostęp do Próbki mineralne pokój, w którym znajduje się colecitble.


Widok mapy Pokazujący próbki minerałów po lewej stronie sklepu.

Śledź i uzupełnij cel, oczyszczając pływające zanieczyszczenia i otwieranie dostępu do następnego pokoju, który pozwoli ci odebrać zestaw administratora – dzięki temu będziesz mógł uzyskać dostęp do pomieszczeń dotyczących zabezpieczeń na poziomie 3, w tym pomieszczenie próbek mineralnych.

Cofnij się przez komorę przetwarzającą, z której właśnie pochodzisz, ale przejdź do zniszczonego otworu po przeciwnej stronie obszaru.

Doprowadzi to do obszaru przetwarzania minerałów.

Otwarcie do korytarza obszaru przetwarzania minerałów widocznych w komorze przetwarzającej, która zabierze Cię do pomieszczenia próbek mineralnych.

Gdy tylko wejdziesz, skręć w prawo i skieruj się do pokoju „próbek mineralnych” – skierowanego do pobliskiego sklepu, jest po lewej stronie.

W tym pokoju znajdziesz swój ósmy fragment markera znajdujący się na półce.Po lewej: drzwi do próbek mineralnych. Środkowy i po prawej: Próbki minerałów z lokalizacją fragmentu ósmego markera.

Rozdział 8 Lokalizacja fragmentu markerów w Dead Space

Lokalizacja: Komunikacja – tablica powścibów

Gdy dotrzesz do rozdziału 8, będziesz szukał dziewiątego fragmentu markera.

Ten konkretny kolekcjonerski jest najlepiej znaleźć podczas celu „Napraw tablicę komunikacji– W obrębie ogromnej sześciokątnej Tablica komunikacji pokój, w którym musisz ukończyć zagadkę, łącząc prawidłowe anteny kierunkowe, aby kontynuować.

Po lewej: widok z wejścia do tablicy komunikacji. Po prawej: widok mapy w pomieszczeniu tablicy komunikacji.

Kiedy wchodzisz do tego pokoju, zamiast udać się do miejsca, w którym ukończysz puzzle, spójrz na skoro po lewej stronie pokoju – zobaczysz ogromny wzrost nekromorfu, który wylewa się z zaciemnionej dziury w ścianie.

Przejdź do tego i do środka znajdziesz Fragment dziewiątego markera ukryty w środku.

Po lewej: na zewnątrz otworu, z którego rozkłada się wzrost nekromorfiki. Po prawej: zbliżenie z dziewiątym fragmentem markera.

Następnie, ponieważ są Brak fragmentów markerów do znalezienia w rozdziale 9, Będziesz chciał grać dalej, dopóki nie osiągniesz rozdziału 10, gdzie trwa twoje polowanie kolekcjonerskie.

Rozdział 10 Lokalizacja fragmentu markerów A IN Dead Space

Podobnie jak rozdział 5, jest Dwa fragmenty markerów, które można znaleźć w rozdziale 10 – Oba można odebrać, gdy pracujesz nad zniszczeniem wąsów w całym rozdziale.

Lokalizacja: Załoga – Deluxe Kulki zmiany

W pierwszym z dwóch fragmentów będziesz chciał grać w rozdziale 10, dopóki nie otrzymasz celu „Zniszcz wąs Deluxe kwartały – po tym, jak masz ten cel, śledź go, aż dotrzesz do Deluxe Mieszkanie.

Będziesz wiedział, gdy dotrzesz do obszaru, ponieważ pokój zostanie wrzucony do kwarantanny – najpierw wyeliminuj wszystkich wrogów, a następnie udać się do Deluxe Ciche koja.

Lewo i prawo: Deluxe kwatery pomieszczenia, zanim władza zostanie odpowiednio przekierowana do tego obszaru, co można zobaczyć na zdjęciu po prawej stronie – to nasz pierwszy cel po zdejmowaniu wszystkich wrogów.

Gdy jesteś w Deluxe Ciche kojaczki, znajdziesz komórkę zasilającą, której można użyć do zasilania wyłącznika znalezionego w lewym dolnym końcu korytarza, który łączy Deluxe ciche prążki i KWARTATORY DELUXE.


Port komórek mocy znajduje się po lewej stronie, z wyłącznikiem, który zasilasz między tym a Deluxe łazienki.

Przekieruj moc do drzwi i wróć do Deluxe kwatery – pokój, w którym napotkałeś blokadę kwarantanny – i powinieneś teraz mieć dostęp do drzwi, które doprowadzą cię do Deluxe Kulki zmianowe, które można zobaczyć na dolnym końcu mapy, pod kwadratowym kształtem Pokój kwartał deluxe.


Widok mapy Obszar deluxe Obszar jest ten po południowej stronie Deluxe kwatery nad nim na mapie.

Jest w tym pokoju, znajdziesz swój Fragment dziesiątego markera Siedząc na biurku – jeśli się zgubisz, pamiętaj, aby odwołać się do obrazów zawartych tutaj i sprawdzaj mapę w grze, aby się upewnić.

Dziesiąta lokalizacja fragmentu markera w Deluxe Kulki zmiany.

Warto również zauważyć, że jest drugi pokój zatytułowany Deluxe Białki zmianowe w górnym końcu Deluxe kwater, ale to nie jest pokój potrzebny do tego kolekcjonerskiego.

Rozdział 10 Lokalizacja fragmentu markera B w Dead Space

Lokalizacja: Załoga – biuro / biuro naczelnego stewardu

Przejście do drugiego fragmentu markera rozdziału – i łącznie jedenastego – ten jest w Biurka zapytania pokój i jest trochę prostszy do znalezienia.


Widok mapy obszaru biur zapytania.

Kontynuuj rozdział 10 jak zwykle, dopóki nie osiągniesz lokalizacji celu „Zniszcz wąsę na głównym biurze steward” – przed ukończeniem tego celu napotkasz scenkę przerywnikową z DR. Kyne.


Scenka przerywnika z DR. KYNE – Drzwi, które wejdziesz po tym, są na lewo od tego obrazu.

Po przerywniku przerywnik Wprowadź pokój biur dochodzeniowych i bezpośrednio przed tobą na biurku jest Eleventh Marker Fragment – Ładne i proste!

Lewy: Drzwi do biur, w których znajdziesz fragment znacznika jedenastego – możesz niejasno zobaczyć fioletowy blask kolekcjonerski na biurku. Prawidłowy: Pickup fragmentu fragmentu markera jedenastego.

Rozdział 11 Lokalizacja fragmentu markera w Dead Space

Lokalizacja: Zatoka Cargo

Dwunasty i ostatni fragment markera do znalezienia znajduje się w obrębie Zatoka Cargo W rozdziale 11.


Widok mapy strefy zatoki cargo – wchodzisz i schodzisz do tego pokoju przez windę w lewym górnym rogu tej mapy.

Przed kontynuowaniem celu, udaj się do rogu bezpośrednio naprzeciwko windy, na której schodziłeś, a znajdziesz zestaw półek.

Siedzenie na jednej z tych półek będzie twoje Dwunasty i końcowy fragment markera – Gratulacje!

Lewy: Fani po prawej stronie jest tył pokoju, naprzeciwko miejsca, w którym wchodzisz. Po lewej stronie można zobaczyć półki z końcowym fragmentem markera. Prawidłowy: Monit o odbiór fragmentu markera FINL.

Zakończ pozostałe cele w zatoce ładunkowej, ale Przed kontynuowaniem historii z historią masz jeden ostatni cel Zanim w pełni zablokujesz dostęp do tajnego zakończenia.

Możemy pomóc Ci poprowadzić Cię przez Ishimurę z naszą bronią i garnitur Lokalizacje, lokalizacje fragmentów markerów dla tajnego zakończenia, Secret Break Room kody, Poziomy usuwania bezpieczeństwa, Mistrz Override, metody naukowe Pokochanie boczne i lokalizacja Peng Treasure. Mamy również rozwiązania do satelitów Comms Array i wirowanie łamigłówki, lista trofeum i osiągnięć, i strategie, jak pokonać myśliwy, Lewiatan, i pozostałość Lewiatana Szefowie.

Jak aktywować tajne zakończenie Dead Space i zdobyć osiągnięcie „zjazd”/trofeum

W tym momencie zaraz osiągniesz punkt bez powrotu w historii – zakończ dowolne poboczne misje i obowiązki eksploracyjne, które chcesz zająć, ale przede wszystkim będziesz chciał zablokować teraz tajne zakończeniemają wszystkie dwanaście fragmentów markerów.

Jako przypomnienie, powinieneś mieć jeden fragment markera z każdej z poniższych lokalizacji, Chociaż pokład załogi ma dwa – możesz sprawdzić nazwę lokalizacji dla każdego zebranego fragmentu w Sekcja kluczowych elementów zapasów:

 • Administracja (rozdział 1)
 • Medyczne (rozdział 2)
 • Inżynieria (rozdział 3)
 • Flight Deck (rozdział 4)
 • dr. Mercer’s Office (rozdział 5)
 • Kriogeniczne (rozdział 5)
 • Hydroponika (rozdział 6)
 • Pokład górniczy (rozdział 7)
 • Komunikacja (rozdział 8)
 • Załoga 1 (rozdział 10)
 • Załoga 2 (rozdział 10)
 • Cargo Bay (rozdział 11)

Gdy masz je wszystkie, przejdź do najbliższej stacji tramwajowej, wprowadź tramwaj i ustaw miejsce docelowe na Kwatery załogi.

Stąd przejdź przez drzwi do pokładu załogi i do Wspólny obszar, Następnie weź windę z tyłu po lewej stronie pokoju do podłogi 1.

Po wyjściu, przejdź przez drzwi do przodu do środkowego Nexusa przez wybite okno i w górę pobliskiej windy na górne piętro – skieruj się w prawo, w kierunku drugiego końca pokoju, obok stacji zapisu i przez drzwi oznaczone ”Do kwatery wykonawczej’.


Drzwi na górnym piętrze centralnego Nexusa, które prowadzą do kwatery wykonawczej.

Kontynuuj przez korytarz i do ćwiczeń wykonawczych.

Po lewej stronie będzie biuro kapitana B. Mathius – oznaczony na mapie jako biuro „LT Commander V. Holt ’ – a tutaj znajdziesz monit interakcji obok tabeli, która aktywuje tajne zakończenie.

Lewy: Wejście do kapitana B. Biuro Mathiusa. Prawidłowy: Tabela i jego monit interakcji do miejsca umieszczenia zebranych przez ciebie dwunastu fragmentów markerów.

Po tej interakcji kontynuuj historię jak normalnie, gdy jesteś gotowy, wypełniając rozdział 11 i kontynuując punkt braku powrotu.

Po zakończeniu następnego rozdziału 12 będziesz mógł być świadkiem tajnego zakończenia, otrzymując ”Zjazd„Osiągnięcie lub trofeum, a także wszelkie inne istotne osiągnięcia, które osiągnąłeś kryteria – gratulacje!

Jeśli jesteś ukończonym na polowaniu na więcej, koniecznie sprawdź nasze trofea i osiągnięcia Bieganie przez wszystko, co musisz zrobić, aby osiągnąć 100%, a także naszych innych przewodników, które dają ci wskazówki i rekomendacje dotyczące najlepszej broni do użycia i jak je znaleźć, a także gdzie znaleźć tajny skarb „peng”.

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Jak odblokować tajemnicę kończącego się Dead Space i lokalizacje fragmentów markerów ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *