Jak odblokować Typhlo Ruines Tower The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Startseite » Jak odblokować Typhlo Ruines Tower The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
7. czerwca 2024
3 minutes
10

By Jhonny Gamer

Odblokowanie Ruinów Typhlo Tower Skyview Tower Dodam wielki las Hyrule i jego otaczające wzgórza do twojej mapy The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

Jednak, podobnie jak wiele wież Skyview The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, Po dotarciu do Typhlo Ruins Tower’Dowiedz się, że to nie’T łatwe zadanie, jak się wydaje.

Pod tobą’uczyć się Jak odblokować Typhlo Ruins Tower W The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom wraz z tą wieżą Skyview’S Lokalizacja.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
10 rzeczy, które chcielibyśmy, zanim rozpoczęliśmy legendę The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Obejrzyj na YouTube

Jeśli ty’D chciałbym dowiedzieć się więcej o linku’S przygoda, sprawdź nasze Zelda: łzy w kierunku królestwa.

Typhlo Ruines Lokalizacja wieży Skyview w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Ruiny Thyphlo Tower Skyview można znaleźć w samych ruinach bezpośrednio na północ od wielkiego lasu Hyrule na współrzędnych 0343, 3133, 0180 W The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. Na szczęście ruiny Typhlo nie są już pokryte ciemnością, więc powinieneś być w stanie dość łatwo znaleźć wieżę.


Typhlo Ruins Tower jest w rzeczywistości dość łatwy do dotarcia, ponieważ w przeciwieństwie do wielu innych wież, nie’Nie trzeba wykonywać wszelkich wspinaczek, aby do niego dotrzeć.

Naszą zalecaną trasą jest skierowanie się na wschód ze stajni Snowfield w regionie Pikida Stonegrove w Hyrule – wybieranie drogi, która prowadzi na północny wschód, gdy przychodzisz na rozdrożje nad zapomnianą świątynią. Podążając za tą drogą przejdzie bezpośrednio obok Ruinów Typhlo!

Jak odblokować Typhlo Ruines Tower The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Kiedy po raz pierwszy dotrzesz do Typhlo Ruines Tower The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, ty’odkryj, że coś blokuje górną wieżę. Aby rozwiązać ten problem, musisz dotrzeć do samej wieży!

Aby to zrobić, wejdź na metalowy blok, który jest najbliżej ziemi po prawej stronie wieży Skyview. Ty’Znajdź na nim dwie rakiety Zonai, które, kiedyś poprawnie przymocowane do bloku, zabierze Cię najwięcej na szczyt wieży. Jeśli chcesz iść dalej, dołącz w dół, wskazując wentylatory do bloku.

Kiedyś’re na górze wieży Skyview, ty’Dowiedz się, że inny metalowy blok blokuje swój szczyt. Możesz teraz użyć Ultrahand, aby przenieść na niego blok lub paralotnię i przymocować wentylator, aby odsunąć go od wieży.

Po przeniesieniu tego bloku możesz wrócić do podstawy wieży Skyview i aktywować ją.

Jeśli chcesz kontynuować wypełnianie mapy Hyrule, spójrz na nasze lokalizacje Skyview Tower przewodnik lub, jeśli wzywają cię inne przygody, odwiedź nasze Zelda: łzy w kierunku królestwa.

How do you rate Jak odblokować Typhlo Ruines Tower The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *