Jak odblokować wieżę Eldin Canyon Skyview The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Startseite » Jak odblokować wieżę Eldin Canyon Skyview The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
7. czerwca 2024
3 minutes
11

By Jhonny Gamer

Odblokowanie wieży Eldin Canyon Skyview doda ziemie otaczające górę śmierci do twojej mapy Hyrule w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

Kiedy po raz pierwszy dotrzesz do wieży Eldin Canyon Skyview’Dowiedz się, że podobnie jak większość wież Skyview The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, To’nie działa poprawnie. (PersonaLly myślę, że Purah powinna poprosić o część swoich pieniędzy.)

Pod tobą’uczyć się Jak odblokować wieżę Eldin Canyon Skyview W The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom wraz z tą wieżą Skyview’S Lokalizacja.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
10 rzeczy, które chcielibyśmy, zanim rozpoczęliśmy legendę The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Obejrzyj na YouTube

Jeśli ty’D chciałbym dowiedzieć się więcej o linku’S przygoda, sprawdź nasze Zelda: łzy w kierunku królestwa.

Lokalizacja Eldin Canyon Skyview Tower The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Wieża Eldin Canyon Skyview można znaleźć u najbardziej południowych podnóża gór Eldin, bezpośrednio na wschód od świątyni Ekochiu, na współrzędnych 1799, 1638, 0311 W The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.


Podczas docierania do tej wieży Skyview – powiedz to ze mną – obejmuje wspinaczkę, nie’T muszę martwić się o ciepło śmierci, wpływając na link. Oznacza to, że nadal możesz uzyskać dostęp do tej wieży Skyview bez noszenia ubrania lub używania eliksirów, aby link ognioodporny już.

Jak odblokować wieżę Eldin Canyon Skyview The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Po dotarciu do wieży Eldin Canyon Skyview w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, ty’odkryj, że drzwi wygrały’do długopisu. Na szczęście sporo skał spada z nieba w tym obszarze, więc użyj wycofania na jednym i niech cię przeniesie aż do ciebie’Re nad wieżą Skyview.

W tym momencie przeskocz przez skałę i użyj paraglidera, aby bezpiecznie dotrzeć do wnętrza wieży. W środku możesz aktywować wieżę, która również otworzy drzwi!


Jeśli chcesz kontynuować wypełnianie mapy Hyrule, spójrz na nasze lokalizacje Skyview Tower przewodnik lub, jeśli wzywają cię inne przygody, odwiedź nasze Zelda: łzy w kierunku królestwa.

How do you rate Jak odblokować wieżę Eldin Canyon Skyview The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *