Jak odblokować Wieżę Zorana Zorana Skyview The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Startseite » Jak odblokować Wieżę Zorana Zorana Skyview The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
7. czerwca 2024
3 minutes
16

By Jhonny Gamer

Odblokowanie wieży Zorana Zorana Skyview doda Zorę’domena s i otaczające ziemie na twojej mapie The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

Podczas gdy ta wieża jest’T doświadczania wszelkich trudności technicznych, takich jak wiele wież Skyview The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, możesz’t dostęp do niego od razu z powodu dość nieuporządkowanej sytuacji…

Pod tobą’uczyć się Jak odblokować wieżę Zorana Zorana Skyview W The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom wraz z tą wieżą Skyview’S Lokalizacja.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
10 rzeczy, które chcielibyśmy, zanim rozpoczęliśmy legendę The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Obejrzyj na YouTube

Jeśli ty’D chciałbym dowiedzieć się więcej o linku’S przygoda, odwiedź nasze Zelda: łzy w kierunku królestwa.

Użyta Zorana Skyview Tower Lokalizacja The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Wieża Upland Zorana Skyview znajduje się na szczycie górskiego zasięgu otaczającego Zora’domena s. Aby być konkretnym, możesz go znaleźć na zasięgu na zachód od Zora’domena s na współrzędnych 2858, 0582, 0379 W The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.


Podobnie jak wszystkie wieże Skyview, dotarcie do One for Upland Zorana wiąże się z dużą ilością wspinaczki. Na szczęście są miejsca, w których możesz użyć Ascend, aby przyspieszyć podróż. Jeśli ukończyłeś świątynię wodną i zdobył zbroję Zora, Możesz także popłynąć jeden z wodospadów i przejść przez wzgórza, aby dotrzeć do tej wieży Skyview.

Jak odblokować Wieżę Zorana Zorana Skyview The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Po przybyciu do wieży Zorana Zorana Skyview w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, ty’Znajdź, że drzwi zostały zablokowane przez szlam!

Na szczęście można go łatwo usunąć, łącząc owoce plusk. Jeśli ty’d Woleć oszczędzanie strzał, zawsze możesz wyrzucić owoce plusk lub, jeśli ukończyłeś świątynię wodną, możesz również użyć Sidon’S zdolność do usunięcia szlamu.


Jeśli potrzebujesz owocu plusk, możesz zebrać trochę z krzaka w pobliżu wieży Skyview.

Jeśli chcesz kontynuować wypełnianie mapy Hyrule, spójrz na nasze lokalizacje Skyview Tower przewodnik lub, jeśli wzywają cię inne przygody, odwiedź nasze Zelda: łzy w kierunku królestwa.

How do you rate Jak odblokować Wieżę Zorana Zorana Skyview The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *