Jak odblokować załączniki, dostrajanie broni Współczesna wojna 2

Startseite » Jak odblokować załączniki, dostrajanie broni Współczesna wojna 2
10. czerwca 2024
8 minutes
14

By Jhonny Gamer

Załączniki do broni widziałem modernizację Modern Warfare 2.

Jest odblokowywany przez wyrównywanie broni w multiiplayer. Jednak w przeciwieństwie do poprzednich gier, Współczesna wojna 2 prosi o użycie i wyrównanie wielu broni, aby odblokować wszystkie jej różne załączniki.

Ten nowy system odblokowania i dostosowywania ma trochę złożoności, więc ten przewodnik zagłębi się i wyjaśni Jak odblokować załączniki, jak używać nowa funkcja strojenia broni, i więcej.

Na tej stronie:


Call of Duty: Modern Warfare 2 ostatnia generacja – może PS4/PS4 Pro & Xbox One/x dostarcza 60 fps?

Jak działa broń i dostosowywanie broni Współczesna wojna 2

Po osiągnięciu czwartego poziomu w trybie wieloosobowym będziesz mieć dostęp do niestandardowych ładunków oraz możliwość ręcznego wyposażenia, wyrównania i dostosowywania broni za pośrednictwem Gunsmith.

Gunsmith to menu, w którym spędzasz dużo czasu, jeśli chcesz podkreślić swój styl gry i wybór broni z różnymi ulepszeniami.

Aby uzyskać dostęp do tego menu, przejdź do zakładki „Broń” w głównym menu wieloosobowym, wybierz pierwszą opcję – „MOLOTY MOROTY” – i wybierz dowolne wyposażenie, które chcesz dostosować broń.

Po wyjęciu na ekranie wyposażenia pojawi się opcja wyboru powyżej każdej z wyposażonej broni – wybierz to, aby dostosować broń.


Opcja Gunsmith nad wybraną bronią w niestandardowym ładowaniu.

To zabierze Cię na ekran Gunsmith, gdzie możesz wybrać i wyposażyć indywidualne załączniki dla każdej części pistoletu, do maksymalnie pięciu.

Każda broń ma własną dostępność załącznika, a niektóre broń mają własne przywiązania na zamówienie, takie jak śruby na karabinach na śruby.

Początkowo, gdy broń jest na pierwszym poziomie, jej gniazda na przywiązanie zostaną zablokowane – podczas używania i zwiększenia poziomu, te szczeliny otworzą.


Ekran dostosowywania broni Gunsmith.

Możesz także wymienić wyposażony odbiornik na ekran Gunsmith, umożliwiając zmianę typu broni między tym, co jest dostępne na tej samej platformie. (Mamy więcej na platformach i odbiornikach w naszym jak odblokować całą broń wyjaśnienie.)

Pamiętaj jednak, że zmiana odbiornika może usunąć załączniki, które nie są kompatybilne z innymi odbiornikami – gra powiadomi Cię o tym podczas przeglądania innych odbiorników.


Niezgodne powiadomienie o przywiązaniu przed zamianą na inny odbiornik.

Jeśli broni nie można dostosować do żadnych załączników, zamiast tego zabierze Cię do zakładki „Dostosuj”, gdzie możesz dostosować swoją broń z różnymi skórkami broni – znanymi jako Camos – Uroki, naklejki i wiele innych.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak dostosowywać broń za pośrednictwem Camosów, sprawdź nasz przewodnik na temat odblokowania złotego kamuflażu.

Jak odblokować załączniki Współczesna wojna 2

Odblokowanie załącznik.

Przejdźmy przez te jeden po drugim:

 • Uniwersalne załączniki po odblokowaniu, zastosuj się do każdej broni w grze, polegającej na:
  • Pysk
  • Underbarrel
  • Amunicja
  • Laser
  • Optyczny
 • Załączniki specyficzne dla platformy Odblokuj tylko dla broni na tej platformie, polegającej na:
  • Beczka
  • Czasopismo
  • Magazyn
  • Tylny uchwyt

W przypadku uniwersalnych odblokowań, choć będzie ono miało zastosowanie do każdej broni po dostępności, nadal może wymagać określonej ścieżki odblokowującej – na przykład M4 ma optyk, który wymaga wyrównania.Pistolet 50 gs do poziomu 4.

Załączniki specyficzne dla platformy zachęcają również do zamiennego użycia kilku dostępnej broni na tej platformie – ale są bardziej ograniczone do tej platformy.

Ten wymóg jest pokazany poniżej nazwy załącznika podczas unoszenia się nad nim na ekranie dostosowywania broni – możesz to zobaczyć na zdjęciu poniżej:


Wymaganie poziomu, aby odblokować załącznik.

W wyniku powyższego wiele załączników będzie zamkniętych, dopóki nie osiągniesz wymaganego poziomu z konkretną bronią, która najprawdopodobniej nie używasz.

Wiedz również, że niektóre broń nie mają dostępu do każdego typu załącznika, a inne mogą mieć własny rodzaj załączników – w takich przypadkach załączniki są odblokowane przez wyrównywanie broni na tej samej platformie co sam.

Jak szybko odblokować załączniki za pomocą sklepień i planów broni Współczesna wojna 2

Oprócz odblokowania indywidualnych przywiązania, istnieją dwa (choć konkretne) sposoby odblokowania rzeczy jednocześnie poprzez sklepienia broni i plany.

Sklepienia broni w Współczesna wojna 2 natychmiast odblokować broń i załączniki całej platformy, i wszyscy mają tę samą estetykę i motyw, podobne do planów w poprzednich wydaniach.

Podczas premiery jedyny dostępny sklepienie broni w Modern Warfare 2 to żużl FJX, dostępny dla graczy, którzy są właścicielami edycji Vault.

Ta konkretna sklepienie broni w pełni odblokowuje platformę M4 i jej powiązaną broń i załączniki, wszystkie stylizowane z czarno -czerwonym motywem.

Chociaż żadne inne nie zostały potwierdzone, znaki wskazują na to, że potencjalnie jest to nagroda z karną bitwy lub zakup sklepu w grze.

Dzięki sklepieniu z bronią, dodatki do platformy broni są odblokowywane do użytku.

Uniwersalne załączniki pozostaną jednak niedostępne, dopóki nie zostaną normalnie odblokowane – będzie to oznaczać wyrównanie powiązanej broni, aby odblokować przywiązanie.

Jeśli posiadasz sklepienie broni lub plan, jego załączniki tematyczne są dostępne do wymiany każdej broni kompatybilnej z tym załącznikiem za pośrednictwem menu skórki do załącznika, pokazanego na poniższym obrazku.

Opcja i menu skórki do załącznika.

Dodatkowo, dzięki sklepieniu z bronią, nie ma potrzeby wyrównania broni, aby uzyskać dostęp do jej gniazda do załącznika – są też dostępne od razu.

Jednak poziom broni pozostanie na poziomie, jaki był przed uzyskaniem sklepienia broni – oznacza to dla takich funkcji, jak strojenie broni, nadal będziesz musiał osiągnąć maksymalny poziom broni, aby mieć do niej dostęp.


Menu strojenia broni.

Utknięcie w tryb wieloosobowy? Wyjaśniamy najlepsze broń w Współczesna wojna 2 i jak odblokować całą broń i załączniki – a także poszczególne strony w zakresie składania ładowania MP5, FTAC Loadout, M4 Loadout, KOSTOV 762 COODOUT, SP-R 208 Loadout, TAQ 56 COODOUT, 556 ICARUS COODOUT, Vel 46 COODOUT, M16 Loadout i FSS Hurricane Loadout.
Podczas premiery możesz zastanawiać się, gdzie przepustka bitwy i tryby hardcore poziomu 1 są, a także jak się domagać Modern Warfare 2 krople drgania.
Gdzie indziej naucz się, jak wyłączyć Cross Gromplay na PlayStation i Xbox, Zdobądź i użyj podwójnego XP, Wyrównaj szybko, Zdobądź Gold Camo, Sprawdź KD i odblokuj wszystkich operatorów MW2.
Gra historia? Mamy tłumaczy, jak długo Kampania współczesna 2 jest i wszystkie bezpieczne kombinacje kodu.

Jak odblokować i używać strojenia broni Współczesna wojna 2

Notatka: Po tym, jak został wyłączony w dniach po premiery, strojenie broni zostało ponownie włączone w piątek, 4 listopada:

Funkcja strojenia załącznika została właśnie ponownie odniesiona. Więcej szczegółów na temat tej aktualizacji jutro’S Post na blogu 🫡

— Infinity Ward (@infinityward) 4 listopada 2022
Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Odblokować strojenie broni dla określonej broni, Musisz osiągnąć maksymalny poziom tej broni.

Ta funkcja – nowa Modern Warfare 2 – pozwala na dostosowanie poszczególnych statystyk dostrajalnych załączników dostępnych dla każdego pistoletu.

Na przykład, jeśli używasz M4 i wyposaż go w uchwyt pod Pekolrel Edge -47, możesz edytować pozytywne i negatywne statystyki, aby dostosować go do swoich upodobań – możesz dostosować ciężar i długość uchwytu, aby wpłynąćjego różne statystyki.

Aby uzyskać do tego dostęp, przejdź do menu Gunsmith, wyposaż załącznik, a jeśli można go dostosować, pojawi się przycisk „Tune” – wybierz to, aby dostosować atrybuty załącznika.


Ekran samouczka do strojenia broni.

Dostosisz się do ekranu z wykresem radarowym, kilkoma suwakami i różnymi informacjami o wyposażonej broni.

Gdy poruszasz każdy suwak, zwiększając lub zmniejszając statystykę, zwiększy to jednocześnie jednocześnie obniżając się – jest to widoczne na wykresie radarowym.

Zwiększając wagę przyczepności, zwiększy stabilizację odrzutu, ale niższa prędkość celownika w dół (ADS) – i odwrotnie, jeśli zmniejsza wagę.

Jeśli zwiększysz długość przyczepności, poprawi to stabilność bezczynnościową broni, jednocześnie obniżając prędkość chodzenia – i zrobi to odwrotnie, jeśli zmniejszy się długość.

Jest to bardziej dogłębna funkcja, w którą należy się zagłębić, gdy zaczniesz dopracować pożądaną kompilację i styl gry z danym bronią.

Jak wspomniano, ta funkcja odblokowuje się, gdy wyrównujesz pistolet do maksymalnego możliwego poziomu, ale określony poziom różni się w zależności od liczby poziomów na broń – maksymalny poziom broni można zobaczyć na ekranie wyboru broni lub powiązaneDrzewo platformy.

Jeśli szukasz najlepszej broni do sparowania z funkcją strojenia broni, koniecznie sprawdź nasz najlepszy przewodnik, lub jeśli chcesz wiedzieć, jak szybko wyrównać, Mamy też przewodnik.

How do you rate Jak odblokować załączniki, dostrajanie broni Współczesna wojna 2 ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *