Jak odblokować złote części Mario i Gold Kart w Mario Kart 8 Deluxe

Startseite » Jak odblokować złote części Mario i Gold Kart w Mario Kart 8 Deluxe
10. czerwca 2024
3 minutes
12

By Jhonny Gamer

Złoty Mario w Mario Kart 8 to nowa postać dodana do wersji przełącznika gry.

Chociaż wciąż jest wiele innych odblokowisk Jeśli chodzi o części gokartowe, jeśli chodzi o postacie, wszystkie inne są dostępne od The Get Go – oprócz tej nieuchwytnej złotej skóry.

Odblokowanie złota Mario wymaga jednego z najtrudniejszych wyzwań Mario Kart 8 – a jeśli chcesz kompletny Złote Kart ustawione, a potem jest więcej do osiągnięcia.

Jeśli potrzebujesz więcej pomocy w innych częściach gry, skonsultuj się z naszymi Mario Kart 8 Przewodnik, wskazówki i sztuczki strona.

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Jak odblokować złoty Mario Mario Kart 8 Deluxe

Aby odblokować Gold Mario – który jest zamiennikiem skóry metalowej Mario – musisz być najważniejszy we wszystkich filiżankach w Grand Prix w 200 cm3, najszybsza prędkość, a także najtrudniejsze trudności w grze.

Aby wyjaśnić, po prostu musisz umieścić pierwsze w klasyfikacji generalnej – nie wygrać na każdym kursie w tym kubku lub zdobyć trzy gwiazdki – aby odblokować złoty Mario.

Nawet przy tych nieco łagodnych wymaganiach 200 cm3 jest bardzo trudne. Większość kursów nie jest zaprojektowana z myślą o tak dużej prędkości, co wymaga intensywnego użycia hamulca, jednocześnie trzymając na dystans agresywnych konkurentów.


Odblokowanie Gold Mario jest jednym z najtrudniejszych wyzwań gry.

Warto pracować w sekwencji każdego kubka, aby nauczyć się każdego utworu i odebrać dobre strategie Grand Prix oraz mieć dużo szczęścia i cierpliwości na boku. Powodzenia!

Jak odblokować złote części gokart

Oprócz złotego Mario, są trzy złote części, które odblokowujesz poprzez zabawę, niezależnie od tego, czy jest to na Wii U, czy Switch:

  • Gold Standard Kart: Wygraj każdy puchar z jedną gwiazdą zarówno w trybie 150 cm3, jak i lustrzanym w Grand Prix.
  • Złote opony: Pokonaj każdego ducha personelu w trybie próby czasowej w temperaturze 150 cm3.
  • Gold Slider: Zbierz łącznie 5000 monet (lub 10 000 monet w Mario Kart 8 on Wii U).
Nie musisz odblokować złotego Mario, aby odblokować powyższe – więc nie krępuj się pracować nad którymkolwiek z powyższych wyzwań w kolejności, która dla Ciebie działa.Po zakończeniu będziesz zazdrośnie wszystkim online. Powodzenia!

How do you rate Jak odblokować złote części Mario i Gold Kart w Mario Kart 8 Deluxe ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *