Jak odpowiadać Elden Ring i larwalne lokalizacje łez

Startseite » Jak odpowiadać Elden Ring i larwalne lokalizacje łez
10. czerwca 2024
6 minutes
10

By Jhonny Gamer

Uczenie się Jak odpowiadać Elden Ring pomoże, jeśli udało ci się awansować W niewłaściwych miejscach.

Być może włożyłeś wszystkie runy w budowę siły, aby natknąć się na potężną broń, która wymaga wiary? A może odkrywasz mnóstwo fajnych zaklęć i zaklęć, do których jesteś zaintrygowany?

Chociaż możesz mieć ochotę zacząć od nowa, dobra wiadomość jest taka, że w rzeczywistości jest to możliwe Respec poprzez proces zwany Odrodzenie.

Chociaż ta opcja nie jest dostępna na wczesnych etapach gry, po jej odblokowaniu możesz zacząć przenosić statystyki. Jedynym limitem jest to, że nie możesz wziąć żadnych statystyk niższych niż zaczęła się Twoja klasa początkowa – pod warunkiem, że znajdziesz Larwalne lokalizacje łez Oczywiście.

Na tej stronie:


19 Elden Ring Wskazówki początkowe dla początkujących

Jak odblokować odrodzenie i odporność Elden Ring

Zdolność do odpowiedzi odblokowuje się, gdy pokonasz Rennala, królową pełni księżyca w Raya Lucaria Academy w Liurnia.

W przeciwieństwie do innych głównych bossów w Elden Ring, nie znika po porażce, ale pozostaje w tym, co jest teraz wielką biblioteką Raya Lucaria z własnym miejscem łaski.Wielka Run, którą od niej otrzymasz. Zamiast tego wielka runa nienarodzonych pozwala ci przejść proces odrodzenia, rozmawiając z Rennala, który siedzi w ścisłym bursztynowym jajku w ramionach.

Wybierając „kosmetyki”, masz możliwość zmiany wyglądu postaci za pomocą oryginalnego ekranu twórcy postaci na początku gry. Aby jednak odpakować swoją postać, wybierz „Odrodzenie”.Jak odpowiadać Elden Ring

Aby odpoczywać Elden Ring, Musisz użyć łzy larwalnej – Przed osiągnięciem tego punktu przedmiotu, który mógłbyś już odebrać. Są one jednak w dość ograniczonej podaży, więc zalecamy czekanie, aż będziesz bardzo pewien lub nabyłeś więcej łez larwalnych.

Zgodzisz się odrodzeniem, a otworzysz zestaw ekranu wyrównywania na pierwotnym poziomie klasy początkowej. Teraz możesz swobodnie przełączać się między wszystkimi punktami atrybutów, które należy wydać na wszystkie istniejące poziomy, jak chcesz.W celu odniesienia, twoje statystyki przed porodem są wyświetlane po lewej stronie, podczas gdy po prawej stronie punkty atrybutowe są oznaczone kolorami, czerwone dla poniżej bieżącego poziomu, białe, gdy jest taki sam lub niebieski, gdy podnosisz ponad jego bieżące statystyki.

Na szczęście, jeśli masz drugie przemyślenia, masz również możliwość anulowania procesu odrodzenia, wracając bez utraty łzy larwalnej.

Elden Ring Larwalne lokalizacje łez

Łza larwalna jest wymagana za każdym razem, gdy oddajesz swoją postać Elden Ring. Ponieważ nie są one łatwe do zdobycia, zalecamy posiadanie kilku w rezerwie na wypadek, gdybyś był niezadowolony z respec i chcesz się ponownie zmienić.

Tutaj możesz znaleźć kilka lokalizacji łez larwalnych, aby zacząć. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, warto uzyskać fragmenty map Aby pomóc w nawigacji do następujących miejsc.

Agheel Lake South

Po prostu odwróć się na tym miejscu łaski i kontynuuj ścieżkę, na której sam zobaczysz pozornie słabego wroga. Zaatakuj go jednak i przekształca się w zacięty gigantyczny niedźwiedź, który upuści łzę larwalną, jeśli go zabijesz.

Biorąc pod uwagę, że jest to w strefie początkowym, w którym nadal będziesz na niskim poziomie, twoje szanse na pokonanie bardzo dużego niedźwiedzia są dość szczupłe, więc nie zalecamy próby, dopóki nie wyrównasz zarówno swoich statystyk, jak i broni.

Wioska Albinaurics

Z tego miejsca łaski w południowo -zachodniej Liurnia, powinieneś przejść przez studnię, a blisko puchar. Za jednym z nagrobków znajduje się łza larwalna.

Kupca rzeki Siofra

Możesz kupić łzę larwalną od tego kupca za 3000 run, przynajmniej gdy go znajdziesz. W East Limgrave, zdejmij windę do Siofra River Dell Głębokie i przejdź przez obszar w drodze do lasu czciciela.

Powinieneś zobaczyć kolumnę otoczoną rusztowaniem. Wspinaj się po rusztowaniu, a kiedy dotrzesz na górę, przejdź do niego, abyś mógł zejść na inną ścieżkę, która zabiera cię jaskinią za wodospadem. Podążaj tą ścieżką, a dotrzesz do miejsca, w którym możesz spadać, w którym odizolowany kupiec gra melodię.Kościół róży

To miejsce Grace znajduje się w południowo -zachodniej części wielkiego jeziora w Liurnia. Powinieneś natknąć się na gigantycznego homara, który po zabiciu ujawnia się jako szczepiony potomek – ten sam szef, którego próbowałeś walczyć na początku gry. Po pokonaniu porzuci łzę larwalną.

Poniżej znajdują się więcej lokalizacji, w których można znaleźć łzy larwalne w późniejszej grze, a jeśli śledzisz linię zadań Ranni, nie powinieneś nie przegapić:

Za Carian Manor

Ten można uzyskać dopiero po pokonaniu Royal Knight Loretta w Caria Manor i może uzyskać dostęp do trzech sióstr za nim. Jeśli pójdziesz po okolicy po wschodniej stronie, natkniesz się na cmentarz z kilkoma wrogami, którzy się kręcą. Zobaczysz także ducha siedzącego na krześle. Podejście i zniknie, pozostawiając kilka przedmiotów, w tym łzę larwalną.

Pidia, Carian Servant

Ta NPC znajduje się tuż nad niższym poziomem Manor, z wyjątkiem, aby go dotrzeć, musisz zbliżyć się z góry na trzy siostry. Dotrzyj do krawędzi klifu oznaczonego kursorem na mapie, a możesz bezpiecznie opuścić. Wymagane jest jeszcze kilka kropli, ale w dachu pojawi się otwór, który zabierze Cię do Pidii, która sprzedaje łzę larwalną za 3000 run.

Nokron, wieczne miasto

Łzy larwalne są upuszczane przez walkę z bossem naśladującym łzę, która przekształca się w twoją postać za pomocą dokładnie tego samego sprzętu. Aby uzyskać dostęp do Nokron, musisz najpierw pokonać Starscourge Radhan, który następnie otwiera ścieżkę na zachód od Fort Haight w Półwyspie Półwyspu.

Nokstrella, wieczne miasto

Chociaż nie możesz dotrzeć do tego obszaru dopiero później w linii zadań Ranni, na tym etapie możliwe jest również hodowanie łez larwalnych. Kontynuując tę stronę łaski, natkniesz się na wrogów srebrnej łzy, które są ukryte jako duże żelazne kulki. Pozostawiają larwalną łzę i odradzanie, więc możliwe jest zresetowanie w miejscu łaski w celu rewanżu, chociaż szybkość spadku jest niska.Powodzenia w ziemiach między!

How do you rate Jak odpowiadać Elden Ring i larwalne lokalizacje łez ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *