Jak odpowiadać na przeklętą posąg w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Startseite » Jak odpowiadać na przeklętą posąg w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
10. czerwca 2024
4 minutes
12

By Jhonny Gamer

przeklęty posąg w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, Znany również jako Dark lub Demon Statue, może odpowiedzieć sercom i wytrzymałości Link tyle razy, ile chcesz, o ile masz wystarczająco dużo rupii.

Podczas gdy dostajesz pojemniki na serce i naczynia wytrzymałe, wypełniając świątynie Następnie handlując waszymi błogosławieństwem światła na posąg Bogini, Możesz żałować swojej decyzji później, jeśli znajdziesz szefa zbyt mocno, lub nie masz wystarczającej ilości wytrzymałości do eksploracji lub podnoszenia Master Sword.

Warto poznać Klisowana lokalizacja posągu W The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom za więcej niż tylko Jak odporność, Jak możesz również zdobyć szybkie rupii, handlując sercami Link lub wytrzymałością z przerażającym posągiem.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
10 rzeczy, które chcielibyśmy, zanim rozpoczęliśmy legendę The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Obejrzyj na YouTube

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o przygodach Link, odwiedź nasze Zelda: łzy w kierunku królestwa.

Przeklęta lokalizacja posągu w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Przeklęty posąg znajduje się w Rozpoczęcie Royal Hidden Passage w schronisku awaryjnym w lądowaniu Lookout (-0236, 0157, 0004).


Kredyt obrazu: GamesRead/Nintendo

Ten posąg nazywany jest również „ciemną” posągiem lub posągiem „demona”, ponieważ jest uważany za całkowitą przeciwieństwo posągów „jasnej” bogini znalezione w całym Hyrule.

Musisz zdobyć paralotnię i użyj wieży Skyview Najpierw na lądowaniu Lookout, a następnie porozmawiaj ze Scorpis, aby otworzyć schronisko awaryjne.


Kredyt obrazu: GamesRead/Nintendo

Następnie musisz poczekać wystarczająco długo, aby ikona z Red Side Quest pojawiła się nad Jerrinem w schronisku. Porozmawiaj z nią i podążaj za tym, kto tam idzie?„Marker misji, aby znaleźć przeklęty posąg wewnątrz małej dziury obok Jerrina i rozpocząć misję„ Umowa z posągiem ”. Upewnij się, że masz kilka bomb lub broń młotka, aby rozbić kamienie w przejściu.


Dziura w schronisku awaryjnym na lądowanie, które prowadzi do królewskiego ukrytego przejścia w [Noedit] Legend of The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Kredyt obrazu: Nintendo

Być może będziesz w stanie znaleźć przeklęty posąg przed uzyskaniem pobocznego zadania Jerrina, jeśli wejdziesz do królewskiego ukrytego przejścia z pokoju obserwacyjnego w zamku Hyrule, a następnie przejdź przez niego do wejścia do schroniska awaryjnego. Jerrin nie trwa długo, aby inicjować „kto tam idzie?„zadanie, więc zalecamy po prostu czekanie, aż się pojawi, chyba że chcesz polować na niektóre diamenty.

Jak odpowiadać na przeklętej posągu w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Gdy znajdziesz przeklętą posąg, możesz teraz odpocząć we łzach królestwa, handlując sercami Link za wytrzymałość lub odwrotnie.


Aby rozpocząć proces Respec, porozmawiaj z przeklętym posągu i sprzedaj aktualizację, której już nie chcesz. Otrzymasz 100 rupii za każdy pojemnik na serce lub statek wytrzymałościowy, który sprzedajesz na posąg.

Teraz możesz ponownie porozmawiać z przeklętym posągu i poprosić o tę esencję, ale możesz wybrać inną aktualizację. Wykonanie tego kosztuje 120 rupii, więc tak naprawdę cena każdego serca i wymiany wytrzymałości jest tylko 20 rupii.

Na przykład, jeśli chcesz więcej wytrzymałości, powinieneś najpierw wymienić pojemnik na serce na przeklętej posągu, aby uzyskać 100 rupii. Następnie możesz ponownie porozmawiać z posągiem i wydać 120 rupii, aby przekształcić tę esencję serca w statek wytrzymałościowy. Nie ma ograniczeń co do czasu, gdy możesz to zrobić, o ile masz wystarczająco dużo rupii, serc i wytrzymałości, aby to zrobić.


Nic też nie powstrzymuje cię od handlu w sercach lub wytrzymałości i wbijaniu 100 rupii, jeśli chcesz. To dobry sposób na szybkie zdobycie pieniędzy w totk, jeśli chcesz kupić coś do celów poszukiwania lub eksploracji. Możesz wrócić później, gdy masz więcej rupii, aby odzyskać swoje serca lub wytrzymałość.

Jeśli chcesz bezpłatny sposób na zdobycie więcej serc lub wytrzymałości, sprawdź lokalizacje sanktuarium strona.

How do you rate Jak odpowiadać na przeklętą posąg w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *