Jak opuścić Los Santos i w pełni zbadać mapę w GTA San Andreas

Startseite » Jak opuścić Los Santos i w pełni zbadać mapę w GTA San Andreas
10. czerwca 2024
3 minutes
13

By Jhonny Gamer

Pozostawiając Los Santos jest prawdopodobnie jednym z twoich pierwszych ważnych celów – pozwalając ci zobaczyć więcej tego GTA San Andreas ma do zaoferowania.

W przeciwieństwie do poprzednich gier GTA, do odkrycia są trzy miasta i ogromne ilości wsi – ale początkowo możesz zobaczyć Los Santos do pewnego momentu.

Wykonując określone misje fabularne, więcej będzie dostępnych dla Ciebie, w tym region Las Venturas na czas. Jeśli jednak znasz odpowiednie obejścia, możesz uciec od miasta otwierającego wcześniej niż oczekiwano.

Ta strona wyjaśnia Jak opuścić Los Santos I Dotrzyj do Las Venturas Aby pomóc ci w pełni Otwórz mapę GTA San Andreas.

Na tej stronie:

Jeśli szukasz więcej tłumaczy, mamy strony na siłowni i fitness w San Andreas, dziewczyny i kody GTA San Andreas.


GTA San Andreas Definitive Edition – porównanie rozgrywki.

Jak opuścić Los Santos w GTA San Andreas

Na początku gry istnieje ograniczenie transportu z powodu zniszczenia spowodowanego przez ziemięQuake, z wieloma drógami, które zostaną naprawione.

Jednocześnie ostrzegacie, że oficerowie nie zostawili Los Santos przez Tenpenny i Hernandez, a naruszenie jakiegokolwiek ograniczenia automatycznie doda poszukiwane gwiazdy, rysując gniew sił policyjnych, gdy tylko cię złapią lub zabiją.Oba te ograniczenia są podnoszone po misji opowieści „The Green Sabre”, jednej z głównych zadań w fabule GTA San Andreas.Będzie to wymagało przede wszystkim zagrania co najmniej tuzina zadań – ale po ich ukończeniu uzyskasz dostęp do Flint County, Whetstone i San Fierro.

Jak dotrzeć do Las Venturas i w pełni zbadać mapę w GTA San Andreas

Po uzyskaniu dostępu do San Fierro, Flint County i Whetstone, musisz dalej grać w poszukiwania historii, dopóki nie osiągniesz punktu, w którym dostaniesz misję od Wu Zi Mu, lidera gangu z garażu w Doherty, San Fierro.

Po ukończeniu tej historii, o nazwie „Yay Ka-Boom-Boom”, ograniczenia dostępu do Tierra Robada, Bone County i Las Venturas zostaną podniesione, co w końcu umożliwia zbadanie pełnej mapy GTA San Andreas bez niebezpieczeństwaautomatycznie przyciągając siły policyjne.

Jak wcześnie otworzyć mapę w GTA San Andreas

Chociaż nie ma usterki, która pozwala zbadać pełną mapę, możesz pokonać poziom automatycznego poszukiwanego, a następnie zbadać we własnym tempie, wykonując kilka kroków w pewnym momencie gry:

  • Dziewiątą historię „Drive-by” aktywnie, ale nie wsiadaj do samochodu z gangiem. Pamiętaj, że nie będziesz w stanie powtórzyć tej misji, chyba że uruchomisz nową grę, co czyni ten proces bardzo konkretny.
  • Odjedź innym pojazdem i udaj się na lotnisko w południowej części Los Santos, gdzie samolot Dodo będzie gotowy do złapania.
  • Ukraść pojazd i odleć stamtąd, do innych regionów.
  • Otóż ​​to! Nie zwrócisz uwagi policji i będziesz w stanie odkryć tyle, ile chcesz.
Niezależnie od tego, czy jako część historii, czy w inny sposób, mamy nadzieję, że spodoba ci się wszystko, co San Andreas ma do zaoferowania!

How do you rate Jak opuścić Los Santos i w pełni zbadać mapę w GTA San Andreas ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *