Jak oswoić wilka Fortnite

Startseite » Jak oswoić wilka Fortnite
10. czerwca 2024
3 minutes
8

By Jhonny Gamer

Oswajanie wilka Fortnite jest łatwe, o ile możesz znaleźć jeden pierwszy.

Wilki zostały wprowadzone w Fortnite Rozdział 2 i może oswoić, a następnie jeździć. To świetny sposób na szybkie poruszanie się po mapie.

Istnieje kilka różnych sposobów oswożenia wilka Fortnite, więc przeczytaj porady na temat najłatwiejszego sposobu, aby to zrobić. Znajdziesz również kilka wskazówek dotyczących używania wilków na swoją korzyść podczas dopasowania.

Na tej stronie:


KLOCKI LEGO Fortnite.

Jak oswoić wilka Fortnite

Pierwszy krok w oswajaniu wilka Fortnite znajduje się. EPIC ostatnio znacznie zmniejsza spawny wilków, więc znalezienie jednego może być trudne. Jeśli chcesz wskazówki dotyczące śledzenia jednego, udaj się do naszego Fortnite Przewodnik po lokalizacji zwierząt. Zasadniczo spójrz w szerokie, otwarte obszary między nazwanymi lokalizacjami i lasami. Obszary wokół Cytadeli i Zatoki Breakwater to świetne miejsca do sprawdzenia.


Po znalezieniu wilka masz dwie opcje. Pierwszym i najłatwiejszym jest wskoczenie na plecy. Po prostu zacznij start i skokaj. Lądować bezpośrednio na plecach i zaczniesz jeździć. Będziesz wiedział, że wilk jest oswojony, ponieważ będzie miał serca na twarzy. Wilk będzie teraz podążać za tobą, atakując struktury i wrogów. Wilki mają pasek zdrowia, co oznacza, że inni gracze mogą ich zabić, nawet podczas jazdy.

Drugą metodą jest karmienie wilka trochę mięsa. Dostajesz mięso z zabijania ptaków, dzików, wilków, kurczaków i żab. Gdy masz mięso w swoim ekwipunku, po prostu wyrzuć je na ziemię w pobliżu wilka. Zje mięso, a zobaczysz serca wokół jego twarzy. Wilk jest teraz oswojony.

Fortnite Rozdział 5 Sezon 1 jest tutaj! Przynosi bezpłatną skórę Lego Insider i kody wykupu z nim, wraz z nowym parasolem zwycięstwa. Mamy również strony na temat nowych funkcji, takich jak medaliony, Mody broni, i jak ukończyć napad pociągowy.
Tymczasem dowiedz się, jaka najlepsza broń są w bieżącym sezonie, jak szybko zdobyć XP, i jakie najlepsze ustawienia komputera mają pomóc zdobyć koronę zwycięstwa.

Wskazówki dotyczące używania wilków w Fortnite

Wilki to świetny atut Fortnite, przede wszystkim dlatego, że można je jeździć. Po prostu wskocz na plecy wilka, a zaczniesz jeździć. Naciśnięcie przycisku Sprint szybko sprawi, że Wolf Sprint. Gdy to robisz, wytrzymałość wilka zmniejszy. Jeśli chcesz odzyskać wytrzymałość, nakarm go więcej mięsa. Wilki mogą być używane do szybkiego przemierzania mapy i oferowania większej mobilności niż pojazdów.

Jedną rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że po oswożeniu wilka, będzie cię podążać, dopóki nie umrze lub tak. Wilki są głośne i mają tendencję do łamania struktur w wymienionych lokalizacjach. Jeśli lubisz grać ukradkiem, najlepiej jest bez wilka, ponieważ mogą łatwo rozdać twoją pozycję. Plusem jest to, że wilki rozpraszają i zaatakują wrogów, z którymi walczysz. Jadąc wilkiem, wrogowie będą miały tendencję do lądowania strzałów na wilka, dążąc do ciebie. Wilki mogą odnieść obrażenia w tym scenariuszu, dając ci czas na zmianę położenia i odpal.

Powodzenia oswajanie wilków Fortnite! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Battle Royale, odwiedź nasze przewodniki, jak szybko zdobyć XP, Lokalizacje znaków, i lokalizacje zwierząt.

How do you rate Jak oswoić wilka Fortnite ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *