Jak podskakiwać na różnych kwiatach chmielu bez lądowania Fortnite

Startseite » Jak podskakiwać na różnych kwiatach chmielu bez lądowania Fortnite
10. czerwca 2024
3 minutes
11

By Jhonny Gamer

Odbijaj się na różnych kwiatach chmielu bez lądowania jest trudnym wyzwaniem do ukończenia Fortnite Rozdział 4 Sezon 3, Chociaż istnieją kilka sposobów ułatwienia.

Do kwiatów chmielowych dodano do Fortnite W ramach nowego sezonu i wprowadzi Cię w powietrze, stosując efekt negacji obrażeń upadkowych.

Oto, jak podskakiwać na różnych kwiatach chmielu bez lądowania Fortnite , a także kilka wskazówek dotyczących użycia określonego rozszerzenia w celu przyspieszenia procesu.

Na tej stronie:


KLOCKI LEGO Fortnite.

Jak podskakiwać na różnych kwiatach chmielu bez lądowania Fortnite

Odbić się na różnych kwiatach chmielu bez lądowania Fortnite będziesz musiał podskoczyć między trzema kwiatami chmielu w ogóle bez dotykania ziemi. Jest to świetne miejsce na drzewie po północnej stronie ruin rumble. Możesz zobaczyć tę lokalizację na mapie poniżej:


Spróbuj wylądować w ruinach Rumble i złapać sobie broń, ponieważ może to zająć kilka prób zrobienia. Szukasz miejsca podkreślonego na mapie poniżej:


Szukasz linu zipline w tym obszarze, która zabierze Cię na drzewa. Znajdź go i spójrz na północ, gdy tam stoi.


Jak widać na poniższym obrazku, w tym obszarze znajdują się trzy kwiaty chmielu. Wskocz na pierwszy na drzewie, a następnie na ziemi. Wreszcie, ląduj na kwiatu chmielu na klifie, nie dotykając ziemi. Może to podjąć kilka prób, ale po prostu próbuj, aż wylądujesz na wszystkich trzech kwiatach chmielu.


Jeśli masz problemy, możesz również użyć szybkich sprintów, aby ułatwić. Jest to jedno z obecnie dostępnych w grze i wysyła cię latanie i pływanie w powietrze. To znacznie zwiększa czas antenowy, umożliwiając więcej czasu na ustawianie skoków. Powiększone są losowe, ale zawsze możesz ponownie rzucić się na 100 złota na raz, aż dostaniesz szybkie sprinty.

Nagrody za podskakiwanie różnych kwiatów chmielu bez lądowania

Do zakończenia tego tygodniowego zadania zyskujesz jeden poziom na bitwę. To naprawdę świetna nagroda, przyznającą gwiazdy bitwy i nowy poziom. Zyskasz również postęp w kierunku cotygodniowego śledzenia postępów.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Fortnite Rozdział 3 Sezon 4, Odwiedź nasze strony na temat tajnych zadań, Jak szybko zdobyć XP, Lokalizacje znaków, i najlepsza broń.

How do you rate Jak podskakiwać na różnych kwiatach chmielu bez lądowania Fortnite ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *