Jak pokonać Arvena Pokémon Scarlet i Violet

Startseite » Jak pokonać Arvena Pokémon Scarlet i Violet
11. czerwca 2024
3 minutes
12

By Jhonny Gamer

Arven jest postacią powtarzającą się na ścieżce historii Legends W Pokémon Scarlet i fiolet.

Po prostym spotkaniu na początku gry Arven szuka pomocy w znalezieniu pięciu tytanów w Paldea – Stony Cliff, Otwarte niebo, Czająca się stal, Trzęsienie ziemi i fałszywy smok.

Po zakończeniu rzuca ci wyzwanie do bitwy ze swoją wzmocnioną imprezą, aby zakończyć fabułę. Jest to wymagane, jeśli chcesz dotrzeć do gry końcowej – więc najlepiej wiedzieć, z czym masz ochotę!

Pod tobą’uczyć się Jak pokonać Arvena Kiedy rzuca ci wyzwanie do walki na końcu ścieżki legend historia w Pokémon Scarlet i fiolet.


7 rzeczy, które lubiliśmy (i 4 rzeczy, których nie zrobiliśmy) o Pokemon Scarlet i Violet – Scarlet i Violet Review

Arven Battle Strategia w Pokémon Scarlet i fiolet

Gdy znajdziesz i pokonasz wszystkich pięciu tytanów, Arven rzuci ci wyzwanie do ostatecznej bitwy, aby zakończyć historię Path of Legends. Jest to o wiele trudniejsze niż jego spotkanie na samym początku gry – więc pamiętaj o wyposażonym w silną drużynę!

Pokémon poziomeTypeakneses
Chciwość 58 Normalna Walczący
Garganacl 62 Głaz Walka, trawa, ziemia, stal i woda
Scovillain 60 Trawa / ogień Latanie, trucizna i rock
Toedscreul 61 Grunt / trawa Robak, ogień, latanie i lód
Cloyster 59 Woda / lód Elektryczne, walki, trawy i skały
Mabosstiff 63 Ciemny
Terra Typ: Dark
Robak, wróżka i walki

Za pokonanie Arvena, ty’Zarabiaj 12 600 nagród.


Jeśli chcesz silniejszego przeciwdziałania Arvena Pokémon, więc przynosząc typ walki W przypadku otwieraczy chciwości i Garganacl oraz bliższych Cloyser i Mabosstiff są bardzo zalecane.

Co do tych środkowych dwóch – scovillain i toedscreul – oba mają Słabość latania.

To powiedziawszy, będziesz chciał także kilka kopii zapasowych, jeśli jesteś zaskoczony – jako taki, w szczególności warto przynieść trawę dla Garganacl, a.


Wreszcie, wiedz, że to Mabosstiff, który terastallizuje się w mroczny typ zamknąć bitwę. Jeśli masz tam silną bajkę, to z łatwością załatwi sprawę.

Niezależnie od tego – będziesz potrzebować zespołu wyrównanego w latach 60., aby upewnić się, że Arven jest zarządzany, nawet jeśli koncentrujesz się na słabościach.


Dzięki temu historia Path of Legends jest kompletna! Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, zostaniesz wskazany, że potrzebujesz więcej wsparcia, aby postępować. Jeśli nie jest to jasne, oznacza to ukończenie drogi zwycięskiej i Starfall Street Historie, zanim przejdziesz do gry końcowej.

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Jak pokonać Arvena Pokémon Scarlet i Violet ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *