Jak pokonać Atticusa Pokémon Scarlet i Violet oraz podstawowa lokalizacja załogi Trus

Startseite » Jak pokonać Atticusa Pokémon Scarlet i Violet oraz podstawowa lokalizacja załogi Trus
11. czerwca 2024
7 minutes
11

By Jhonny Gamer

Atticus jest liderem drużyny Navi Pokémon Scarlet i fiolet, kim są Załoga trucizny zła Gwiazda zespołu.

Aby zdobyć Star Badge w Atticus Pokémon Scarlet i fiolet, Najpierw będziesz musiał wyczyścić zaporę na gwiazdę trucizny w bazie, a następnie sam pokonać Atticusa.

Aby pomóc Ci zdobyć tę odznakę i postęp w fabule Starfall Street, liśmy szczegółowe gdzie znaleźć bazę załogi trucizny Star Team Star poniżej, wraz z czym Pokémon Musisz zmierzyć się z bazą i jak wyczyścić zaporę na gwiazdę i pokonał lidera Truciń Star Team, Atticus.

Na tej stronie:


7 rzeczy, które lubiliśmy (& 4 rzeczy, których nie zrobiliśmy) o Pokemon Scarlet & Violet – Scarlet & Przegląd fioletowy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o swojej przygodie Paldea, odwiedź naszą Pokémon Scarlet i fioletowe instrukcje.

Lokalizacja bazy załogi trucizny zespołu w Pokémon Scarlet i fiolet

W obu Pokémon Scarlet i fiolet na północ od Zapapico w lokalizacji zarośla tagtree. Wejście z ochroną chrząknięcia jest oznaczone przez fioletową ikonę trucizny na twojej mapie.


Aby szybko znaleźć truciznę, lecieć do Pokémon Centrum na północno -zachodniej prowincji wschodniej (drzewo obszarowe), w środku na granicy z obszarem zarośli tagtree, a następnie podążaj główną ścieżką w kierunku zarośli.


Kiedy zbliżysz się wystarczająco blisko do wejścia do bazy drużyny Navi, odtworzy się przerywnik filmowy,. Następnie możesz udać się w stronę flag, aby walczyć z trenerem na zewnątrz przed wejściem, więc dobrze jest upewnić się Pokémon są uzdrowieni przed udaniem się do podstawy.


Trener Youssef Pokémon baza załogi trucizny poza gwiazdą zespołu w Pokémon Scarlet i fiolet

Chrząknięcie przed bazą załogi Star Poison Pokémon Scarlet i Violet wpadną na bazę, aby ostrzec resztę gwiazdy drużyny, że tu jesteś, więc zamiast tego walczysz trenera Youssef. Youssef walczy z Poziom 30 Gulpin i poziom 31 Shroodle.

Zarówno Gulpin, jak i Shroodle są truciznami, więc Upewnij się, że masz psychiczny lub naziemny typ w pierwszym miejscu swojego zespołu, ponieważ trucizna jest podatna na te ruchy. Jeśli nie masz dobrego psychicznego ani gruntu Pokémon, wtedy możesz użyć trucizny, skały lub stali, ale nie będą one tak skuteczne.


Wykorzystaliśmy Armarouge Charcadet Evolution Na poziomie 47 – który jest podwójnym ogniem i typem psychicznym – aby pobić ich ulpin i szybko się rozbić. Armarouge jest dostępny tylko w Pokémon Scarlet, więc osoby grające w fiolet powinny wybrać kolejny silny psychiczny lub naziemny typ.

Po pokonaniu trenera Youssef dostaniesz 1 612 nagrody pieniężnej, i zdobądź wejście do bazy załogi trucizny.

Zanim zadzwonisz do dzwonka, aby wejść do bazy trucizny Star Team,, Upewnij się, że pierwsze trzy Pokémon W twoim zespole są w pełni uzdrowieni, Ponieważ będziesz mógł użyć ich tylko w nadchodzącym wyzwaniu.


Jak ukończyć barage w bazie załogi trucizny Team Star Pokémon Scarlet i fiolet

Aby oczyścić trującą bazę Star Team Star, musisz pokonać 30 ich Pokémon W ciągu 10 minut podczas „barage gwiazd”, a następnie walczyć z przywódcą puli trucizny, Atticus.


Będziesz używał funkcji Let Go, aby wziąć udział w zapaleniu gwiazd, więc naciśnij „R”, aby wysłać Pokémon Kiedy natkniesz się na klastry wrogów. Możesz nadal naciskać „R”, aby wywołać więcej swojego Pokémon i przesuwać je między obszarami, gdy natkniesz się na więcej wrogów.


Podczas wyzwania gwiazdorskiej załogi trucizny zmierzysz się z następującymi Pokémon:

 • Foontus
 • Amoonguss
 • Gulpin
 • Swalot
 • Varoom
 • Venonat
 • Grafaiai
 • Shroodle
 • Paldean Wooper
 • Clodsire
 • Grimer
 • Seviper
 • Gastly

Chociaż zalecamy użycie Typy psychiczne lub naziemne – Ponieważ typy trucizny są przeciwko nim słabe – przygotować się do walki z bossem Pokémon Na wystarczająco wysokim poziomie będzie w stanie pokonać 30 z nich Pokémon w ciągu kilku minut.

Po prostu upewnij się, że nie używasz traw ani bajków, ponieważ są podatne na ruchy zatruć.

Wykorzystaliśmy skład Armarouge, Clodsire i Pawmo – wszystko na poziomie 48 – i byliśmy w stanie wyczyścić wyzwanie Star Posison Crew w niecałe trzy minuty.

Jeśli zauważysz swój Pokémon są niskie na zdrowiu podczas gwiezdnej zapory, możesz wrócić do Clive, a on uzdrowi twoją imprezę za ciebie. Jeśli jednak jeden z nich zemdlnie, możesz pomóc mu odzyskać HP, używając jednej z automatów w bazie.


Jeśli okaże się, że jesteś zbyt niski lub przypadkowo wybrałeś niewłaściwe typy dla swojej imprezy, możesz nacisnąć „y”, aby się zrezygnować, i możesz wrócić później, aby ponownie wypróbować zaporę na gwiazdę, kiedy tylko chcesz.


Jak pokonać Atticusa Pokémon Scarlet i fiolet

Po ukończeniu strzałki w bazie załogi zatrucia, będziesz musiał zmierzyć się z ich przywódcą, Atticusem, w bitwie.


Atticus użyje czterech Pokémon:

 • Skuntank – poziom 32
 • Revavroom – poziom 32
 • Muk – poziom 32
 • Revavroom (Navi Starmobile) – Poziom 32

Skuntank to podwójna trucizna i mroczny typ, więc nie można na nią używać psychicznych ruchów. Jednak podłoża jest odporna na truciznę i bardzo skuteczne wobec niej, Więc sugerujemy Korzystanie z gruntu na SkunkTank, Jak Clodsire, ewolucja Paldean Wooper.


Revavroom jest podwójną trucizną i stalową, więc trzymanie się ziemi Pokémon jest nadal bardzo skuteczny przeciwko temu. Zachowaj ostrożność, jeśli używasz Clodsire, ponieważ Buldoze Revavroom będzie bardzo skuteczny, ponieważ Clodsire jest zarówno podłoża, jak i trucizny. Typy pożarowe może też działać przeciwko Revavroom.


Typ Muk jest po prostu trucizny, więc grunt i psychiczne Pokémon będzie działać najlepiej przeciwko temu. Pamiętaj tylko, że Muk może również używać ruchów naziemnych, więc jeśli masz podwójną truciznę, będą one również podatne.


Drugi przegląd jest wariantem Navi Starmobile, więc dzieli te same słabości co trucizna, ponieważ jego typ jest specyficzny dla bazy trucizny. Więc Typy psychiczne i gruntu będą skuteczne w pokonaniu Navi Starmobile Revavroom Atticusa. Armarouge jest dobrym wyborem, ponieważ jest również odporny na atak wybicia Navi Starmobile.


Polecamy również Zatrudnicie ze sobą wiele mikstur i antidotum za podejmowanie Atticusa, ponieważ prawdopodobnie będziesz zatruty co najmniej kilka razy.

Po pokonaniu Skuntank, Revavroom, Muk i Navi Starmobile, z powodzeniem pokonałeś bazę załogi zatruć Star Team Star.

Oprócz otrzymania odznaki zespołu Atticusa i postępowania z historią Starfall Street, otrzymasz następujące nagrody:

 • TM102 Gunk strzał
 • LP (kwota zależy od tego, w jakiej kolejności wykonałeś bazy Star Team Star)
 • Nowe przepisy i materiały TM

To’S Kolejna baza załogi gwiazdy zespołu, więc dlaczego nie wziąć udziału w Giacomo, Mela, Ortega, lub eri Następny? A może chcesz kontynuować Victory Road lub ścieżka legend? Świat to twój Cloyser!

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Jak pokonać Atticusa Pokémon Scarlet i Violet oraz podstawowa lokalizacja załogi Trus ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *