Jak pokonać Bossa Mucktorok The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Startseite » Jak pokonać Bossa Mucktorok The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
11. czerwca 2024
6 minutes
8

By Jhonny Gamer

Mucktorok Boss W The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom jest ostatnią częścią świątyni wodnej i Sidon of the Zora Quest. Ten mały potwór był odpowiedzialny za cały lepki szlam, przez który musiałeś walczyć o swoją drogę, a teraz jest czas zwrotu.

Przed wejściem do tego The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Boss Fight, polecamy zaopatrzenie się w strzały, pośpieszne eliksiry, posiłki zwiększające serce, posiłki wzmacniające wytrzymałość i broń z obrażeniami ataku powyżej 15. Ponadto, jeśli po raz pierwszy uważasz tego bossa, udaj się do świątyń Aby zebrać światła błogosławieństwa, aby wymienić się na serce i wytrzymałość, bardzo nam to pomogło.

Kiedy będziesz gotowy, jesteśmy tutaj, aby ci pokazać Jak pokonać szefa Mucktorok łzami królestwa.

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Obejrzyj na YouTube

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o przygodach Link, odwiedź nasze Zelda: łzy w kierunku królestwa.

Jak pokonać Bossa Mucktorok The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Walka Mucktorok ma miejsce w dwóch fazach, a pierwsza faza jest dość prosta, jeśli wziąłeś Hasty Eliksir Aby zwiększyć prędkość ruchu.

W pierwszej fazie Mucktorok stworzy rekin szlamu, aby się chronić i zaatakować. Aby pokonać Mucktorok, musisz użyć ataku Sidona, aby uderzyć rekina i zmyć szlam z Mucktorok, a następnie zaatakować odsłonięty Mucktorok, gdy możesz.

Atak dystansowy Sidona naprawdę zaszkodzi Mucktorok, gdy użyjesz go do spłukania rekina szlamu.


Zelda Totk Mucktorok Boss Fight Sfright Sludge Shark

Oto szybki podział ataków Mucktorok, których używa w pierwszej fazie i jak je unikać:

  • Atak ładowania – Rekin szlamu przestanie się poruszać, otworzy usta, patrząc na ciebie. Następnie pobiera się bezpośrednio na ciebie. Jeśli czujesz się odważny, możesz go tak zaatakować lub po prostu uniknąć boku, aby uniknąć trafienia.
  • Rura szlamu – Rekin wyczerpuje się z ziemi, otworzy usta i wypluje strumień szlamu z jednej strony na drugą. Link może łatwo przeskoczyć ten atak, jeśli masz rację. To dobra szansa na zaatakowanie rekina, ponieważ jest to wolniejszy atak, który pozostawia go odsłonięte.
  • Slam błoto – Rekin zatrzasnie i wyśle falę szlamu wokół niego we wszystkich kierunkach. Znowu link może z łatwością uniknąć tego, przeskakując nad nim.
  • Myślistwo – Ten atak nie jest tak naprawdę atakiem, to bardziej, jak porusza się rekin. Przykleja się do zewnętrznej krawędzi obszaru i pływa przez podłogę w okręgu. Chociaż to robi, możesz łatwo zaatakować to za pomocą ataku Sidona, aby dostać się do Mucktorok w środku.

Gdy spłukniesz szlam z rekina z Mucktorok, zostanie on narażony przez krótki czas i wtedy musisz zaatakować go wszystkim, co masz, ale wstrzymaj się na razie za pomocą strzałek Jeśli możesz.


Zelda Totk Mucktorok Boss Fight Link atakujący Mucktorok

Im wyższe statystyki obrażeń broni walki w zwarciu, tym szybsza będzie ta walka. Oto szybka lista broni, którą użyliśmy do pokonania MuckToroka i tego, z czego zostały wykonane:

  • Lizal Tail Bat – Royal Claymore + Lizalfos Tail
  • Kapitan I Blade – Strong Zonaite Longsword + Captain Construct I Horn
  • Błękitna włócznia Lizal – Strong Zonaite Spear + Blue Lizalfos Horn
  • Zbuduj łuk – Znaleziony w świątyni.
  • Zora Shield – Znalezione na wcześniejszych etapach Sidon of the Zora Quest.

Musisz teraz spłukać i powtórzyć tę strategię uchylania ataków, a następnie zmyć osad z rekina, aby zaatakować Mucktorok w środku, dopóki połowa jego zdrowia nie zniknie. Po osiągnięciu tego punktu rozpocznie się druga faza walki.


Zelda Totk Mucktorok Boss Fight Walk Mucktorok

Mucktorok Boss Fight – Faza druga

Zalecamy zabranie kolejnego Hasty Eliksir lub zwiększanie prędkości posiłek na początku tej fazy i uzupełnienie go przez cały czas, ponieważ zwiększenie prędkości jest naprawdę przydatne.

Teraz Mucktorok jest teraz na ciebie całkiem zły, więc teraz pokryli Battlefield w lepkich basenach szlamu. Ta faza jest ostrożnym aktem równoważącym usuwanie basenów szlamu podczas atakowania rekina.


Zelda totk Mucktorok Boss Fight Faza dwa baseny błotne

Zgadza się, rekin szlamu Mucktorok powrócił! Tym razem ma jeden nowy atak w rękawie, w którym się podnosi i strzela dużo szlamu, tak że pada, jak niewygodnie lepkie kropki deszczu. Jeśli uderzą w link, będą boleć, więc ruszaj się, gdy zacznie się ten atak.

Rekin również przetworzy wszystkie ataki, które użył w pierwszej fazie, więc pamiętaj, aby zachować ochronę!

Tak jak wcześniej, użyj ataku Sidona, aby zmyć szlam z rekina, aby dostać się do Mucktorok w środku. Jest to trudniejsze, ponieważ istnieje kilka basenów osadów, w których można utknąć. Zdecydowanie zalecamy wykorzystanie zdolności Sidona do wyczyszczenia niektórych podczas walki, w przeciwnym razie cały obszar zostanie pokryty osadem.


Zelda totk Mucktorok Boss Fight Faza druga utknięta w basenie szlamu

Po wyczyszczeniu rekina szlamu Mucktorok zacznie biegać po stworzone przez siebie baseny osadowe. Jeśli możesz, spróbuj zdobyć kilka trafień.

Gdy Mucktorok uderzy w baseny szlamu, zacznie pływać wokół nich, a to naprawdę utrudnia link do pracy po nim. Dlatego zasugerowaliśmy uratowanie twojego Ukłon dla tej fazy.

Podczas gdy skacze między basenami szlamu, skacz i celuj za pomocą łuku, aby wyzwolić zwolnienie. Podczas gdy jesteś w zwolnionym tempie, uderz w Mucktorok strzałą lub dwoma. Znaleźliśmy kwiaty bombowe Dołączone do strzałek były tutaj szczególnie skuteczne.

Po uderzeniu w Mucktorok pojawi się i będzie wrażliwy na krótki czas. Jak to zrobiłeś, podbiegnij do niego i atakuj go tak bardzo, jak to możliwe, zanim ponownie wezwie rekina.


Zelda Totk Mucktorok Boss Fight pokonał Mucktorok

Teraz wszystko, co musisz zrobić. Kiedy to zrobisz, pokonasz to!


[Noedit] The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom pojemnik na serce do pobicia Mucktorok
Miła nagroda za ciężką pracę.

Po pobiciu Mucktorok, idź ponownie z Sidonem, aby zakończyć tę część The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. Gratulacje!

Teraz, gdy uratowałeś domenę Zory, być może swędzisz na więcej przygód w Hyrule. Jeśli tak, sprawdź nasze przewodniki, które pokazują, jak zwiększyć trwałość broni, Jak używać fragmentów gwiazd, i jak zwiększyć rozmiar zapasów W The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

How do you rate Jak pokonać Bossa Mucktorok The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *