Jak pokonać bossa Thora Bóg wojny Ragnarök

Startseite » Jak pokonać bossa Thora Bóg wojny Ragnarök
11. czerwca 2024
4 minutes
7

By Jhonny Gamer

Thor jest pierwszym dużym Boss walczą God of War Ragnarök, I spełnia swoją reputację jako potężnego wroga.

Istnieją trzy fazy tej walki z bossem Thora w Midgard, a my’dostałem najlepszą strategię i wskazówki Jak pokonać Thora W God of War Ragnarök w każdej fazie poniżej.

Aby uzyskać więcej pomocy we wczesnej podróży przez Realms, sprawdź nasze strony, jak długo pokonać Ragnarök, Lokalizacje i rozwiązania klatki piersiowej Nornir, i lokalizacje nasion Muspelheim.

Na tej stronie:


Rozdęte, ale piękne: wolne od spoilera God of War Ragnarörecenzja k!

Thor Boss Fight Faza 1 w God of War Ragnarök

Faza 1 walki z bossem Thora God of War RagnaröK odbywa się w długim obszarze z dużą ilością małych kolumn, a pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić Aktywuj kratos’ Rage, klikając razem L3 + R3, Następnie uderzcie Thora tak bardzo, jak to możliwe.


Przez resztę walki powinieneś uchylić się, gdy czerwone koło pojawia się na Thor, i albo blok i parry, gdy Thor biegnie do Kratos z trzema hitami, albo Dodge i zwalnia się od wszystkich trzech trafień.

Thor rzuci także ręce, a potem za nim, aby zbudować potężny klask. Kiedy widzisz, jak rzuca ręce w górę, zablokuj osłoną lub odwróć się od niego.


Co do faktycznego uszkodzenia boga grzmotu, powinieneś albo zawiesić się i wyrzucić na niego topór, albo użyć ataków w zwarciu, jeśli jesteś bardziej pewny swoich umiejętności unikania i parowania.

Przywdziewać’nie zapomnij, że możesz Zbuduj mróz na toporze Przed atakiem na dodatkowe obrażenia. To’jest dobrym pomysłem, aby zrobić to kilka razy, jeśli rzucam toporem, jak ty’ma na to więcej czasu niż podczas uderzenia Thora.

Pierwsza faza walki z bossem Thora zakończy się po tym, jak on’s do jednego paska zdrowia i używasz R3.

Thor Boss Fight Faza 2 w God of War Ragnarök

Na początku fazy 2 walki z bossem Thora God of War Ragnarök, powinieneś użyć tej samej strategii jak poprzednio i aktywować wściekłość, kiedy możesz, i unikaj jego potężnych klaśnięć, trzech uderzeń i odblokowalnego ruchu przez unikanie – ale tym razem możesz Rzuć na niego kolumny.


To powiedziawszy, nie zrobilibyśmy’T sprawi, że masz priorytetem, aby rzucić kolumnę, ponieważ Thor może cię zaskoczyć, gdy biegniesz w kierunku jednego. Polecamy po prostu rzucanie go, gdy się z nim spotkasz.

Thor w końcu zacznie strzelać błyskawicy w linii w kierunku Kratos i atakuje jego młotkiem naładowanym piorunem. W przypadku błyskawicy unikaj z boku z dala od nich. Ataki młota naładowane elektrycznie’t niech uchylą się, Więc musisz je zablokować lub parować – i powinieneś Zaatakuj Thora zaraz po blokowaniu tej sekwencji, jak to jest, gdy on’S jego najbardziej wrażliwy.

Unikaj linii błyskawicy, blokuj lub parują naładowane ataki młotka.

Podczas walki Thor wyrzuci Kratosa, a ty’Zobacz ekran restartu… ale on’sprowadzić cię od razu. Skorzystaj z tych samych strategii po tym, dopóki nie doprowadzisz go do półtora baru zdrowia, kiedy przerywnik przerywnik się rozegra i zacznie się faza 3.

RagnaröK jest wreszcie tutaj i mamy strony w lokalizacjach i rozwiązaniach klatki piersiowej Nornir, Lokalizacje i nagrody Raven, Lokalizacje nasion Muspelheim, i Thor i Alva Strategie walki z bossem, które pomogą Ci w podróży przez dziewięć królestw. Jeśli chcesz wiedzieć, jak długo potrwa epicka przygoda Kratos, mamy również stronę, jak długo pokonać i długość trofeum platynowego.

Thor Boss Fight Faza 3 cal God of War Ragnarök

Thor wykonuje wszystkie te same ataki w ostatniej fazie swojej walki jak poprzednio, ale dodaje również kręgi błyskawicy. Upewnij się, że’nie stoi w czerwonych kręgach Kiedy wydają się unikać tych błyskawicy.


Poza tym, upewnij się, że postępuj zgodnie z tą samą strategią jak poprzednio, unikając, gdy wokół Thora pojawia się czerwony pierścień, a kiedy strzela w linię błyskawicy, blokując, gdy rozpoczyna swoją sekwencję trzech uderzeń z młotkiem naładowanym elektrycznym i aktywując wściekłośćKiedy możesz.

Kiedy sprowadzisz go do tylko jednego paska zdrowia, naciśnij R3, aby zakończyć walkę z bossem Thora God of War Ragnarök i przejdź dalej historią.

How do you rate Jak pokonać bossa Thora Bóg wojny Ragnarök ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *