Jak pokonać Cassiopeia w Pokémon Scarlet i Violet

Startseite » Jak pokonać Cassiopeia w Pokémon Scarlet i Violet
11. czerwca 2024
4 minutes
7

By Jhonny Gamer

Podsumowując historię Starfall Street Star Star Star, musisz Pokonaj Cassiopeia w Pokémon Scarlet i fiolet.

Liśmy szczegółowe Jak pokonać Cassiopeia W Pokémon Scarlet i fiolet Poniżej, co zawiera dokładnie to, co Pokémon będzie używać podczas bitwy, a najlepsze liczniki.

Po prostu bądź świadomy spoilery do tożsamości Cassiopeii poniżej!


7 rzeczy, które lubiliśmy (& 4 rzeczy, których nie zrobiliśmy) o Pokemon Scarlet & Violet – Scarlet & Przegląd fioletowy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o swojej przygodie Paldea, odwiedź naszą Pokémon Scarlet i fioletowe instrukcje.

Jak pokonać Penny Pokémon Scarlet i fiolet

Po powrocie do szkolnego Akademii Naranja w końcu zmierzysz się z liderem Star Team Star, Cassiopeia.

Wkrótce dowiesz się, że Cassiopeia była tak naprawdę grosza przez cały czas i może albo walczyć z nią po ujawnieniu, albo wrócić do szkolnego partu, aby ją zabrać.


Penny używa Poziom 62 i 63 eeevee ewolucji różnych typów, Więc będziesz musiał dostać się dość daleko w grze i zrobić dużo lewelling, jeśli chcesz ją pokonać.

Polecamy Przynoszenie pełnych przywracania i ożywia ze sobą za przyjęcie grosza, zwłaszcza jeśli jesteś Pokémon są poniżej lub są na tym samym poziomie, co grosza.

Podczas bitwy Penny użyje sześciu Pokémon:

  • Umbreon – poziom 62
  • Flareon – poziom 62
  • Vaporeon – poziom 62
  • Leafeon – poziom 62
  • Jolteon – poziom 62
  • Sylveon – poziom 63

Umbreon jest mrocznym typem, więc używając wysokiego poziomu Robak, wróżka i walki Pokémon będzie Twoją najlepszą opcją tutaj. Tinkaton na poziomie 58 pomógł nam pokonać Penny’s Parny’s Umbreon w dwóch ruchach gry Rough.

Flareon jest typem pożarowym, więc najlepiej używać Porusza się zmielona, skała i woda przeciwko temu. Nasz poziom 58 Clodsire wyjął Flareon z jednym użyciem ZiemiQuake, ale wziął duże obrażenia od jego błysku, więc bądź tutaj bardzo ostrożny.


Vaporeon ’ Typ to woda, więc Typy elektryczne i trawy Będzie tu najlepiej pracować – ale Vaporeon Penny zna Aurora Beam, która jest silna przeciwko typom trawy, więc wybierz elektryczny Pokémon Jeśli możesz. Nawet z tą wadą nasz poziom 59 Meowscarada udało się wyjąć Vaporeon w trzech trafieniach piłki energetycznej.


Leafeon przychodzi i jest typem trawy, więc używaj Robak, ogień, latanie, lód lub trucizny typu porusza się przeciwko niemu. Armarouge na poziomie 58 z Flametrower wykonał krótką pracę Penny’s Leafeon, zabierając go w jednym ruchu.

Jolteon jest po Leafeon i jest typem elektrycznym, więc Ruchy gruntowe Będzie działać najlepiej przeciwko temu – ale możesz również użyć mniej skutecznej trawy, elektrycznej i smoczych, jeśli też potrzebujesz. Przywróciliśmy nasz poziom 58 Clodsire do walki o pokonanie Jolteona.


Sylveon jest ostatnim Penny Pokémon i jest typem bajki, więc powinieneś użyć Zatrute i stalowe ruchy przeciwko temu. Weź pod uwagę, że Penny’s Sylveon będzie terastallizuje się, Więc terastalowaliśmy nasz poziom 59 Clodsire (który miał fala osadu zatrucia), aby go pokonać.

Nie zalecamy przyjmowania Penny’s Sylveon bez terastalizacji Pokémon z trucizną lub stalą. Ponieważ, chyba że jesteś niesamowicie przesadzony, zajmie to kilka trafień z bardzo skutecznego potężnego ruchu, aby pokonać Sylveon Penny. Które w międzyczasie wyrzuci potężne ataki – więc przynieś dobre przedmioty lecznicze!


Kiedy pokonasz wszystkie EeveEllution Penny, dostaniesz 15 1220 nagród za pobicie. Następnie idź do biura reżysera Clavella, a następnie opuść Akademię, aby przeprowadzić ostatnią rozmowę z Penny, aby ukończyć Starfall Street Story.

Dostaniesz także TM169 Draco Meteor, i odblokuj więcej przepisów TM.


Teraz, kiedy ukończyłeś Starfall Street, może być czas na zakończenie zwycięstwa i ścieżka legend!

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Jak pokonać Cassiopeia w Pokémon Scarlet i Violet ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *