Jak pokonać elitarną cztery w Pokémon Scarlet i Violet

Startseite » Jak pokonać elitarną cztery w Pokémon Scarlet i Violet
11. czerwca 2024
8 minutes
9

By Jhonny Gamer

Elitarna cztery w Pokémon Scarlet i fiolet, składający się z Rika, Poppy, Larry i Hassel, jest częścią ostatecznego wyzwania, które musisz ukończyć, aby stać się najlepszym, jak nikt nigdy nie był w Paldea.

Po rozpoczęciu pierwszej bitwy z Riką nie ma odwrotu. Będziesz musiał pokonać wszystkich czterech członków i najlepszego mistrza po nich, zanim będziesz mógł wrócić do otwartego świata.

Mamy Jakie są elitarne cztery oraz słabości i kontrataków dla tych, którzy zastanawiają się Jak pokonać elitarną cztery poniżej. Pomoże ci to zmierzyć się z Riką, Poppy, Larry i Hassel, aby przejść do bitwy z najlepszym mistrzem i finałową bitwą Neona W Pokémon Scarlet i fiolet.

Na tej stronie:


7 rzeczy, które lubiliśmy (& 4 rzeczy, których nie zrobiliśmy) o Pokemon Scarlet & Violet – Scarlet & Przegląd fioletowy

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o swojej przygodie Paldea, odwiedź naszą Pokémon Scarlet i fioletowe instrukcje.

Jakie poziomy są elitarne cztery w Pokémon Scarlet i fiolet?

Walczenie z każdym członkiem elitarnej cztere Pokémon Go es up.

Poziomy nie są zbyt dużym problemem na początku gry, ponieważ nie będziesz w niekorzystnej sytuacji, gdyby kilka poniżej dzikich Pokémon i liderzy siłowni. Elitarna czwórka i najlepszy mistrz to jednak inna historia. Bycie niedostatecznym, nawet z zaletami typu, może być śmiertelne podczas walki z nimi.

Poniżej mamy więcej szczegółów, ale aby szybko pomóc się przygotować, oto poziomy Pokémon Każdy członek elitarnej czterech używa w szkarłat i fiolet:

 • Rika – Poziom 57 i 58
 • MAK – Poziom 58 i 59
 • Larry – Poziom 59 i 60
 • Hassel – Poziom 60 i 61

Będziesz także musiał zmierzyć się z Najlepszy mistrz Po pobiciu elitarnej czwórki, która używa Poziom 61 i 62 Pokémon.


Wskazówki dotyczące pokonania elitarnej czterech Pokémon Scarlet i fiolet

Polecamy Zatrzymanie się na najlepsze elementy uzdrawiania i statusu Przed dotarciem do elitarnej czwórki i dając każdemu z twoich Pokémon przedmiot do przechowywania, który w jakiś sposób daje im przewagę walki – Jak zwiększenie uszkodzenia określonego rodzaju ruchu.

Więc wybierz się na różne sklepy i Pokémon Koncentruje się na lepiej zatrzymywanych przedmiotach, jeśli potrzebujesz, i zaopatrzyć się w pełne uzdrowienia, pełne przywrócenia, mikstury Max, Max Elixers, Max Ethers i Max ożywia się, aby Twój zespół odejdzie do końca!


Dodatkowo, aby ci trochę pomóc, Będziesz mógł goerastalizować Pokémon raz na bitwę podczas elitarnych czterech i najlepszych walk mistrzów. Zalecamy oszczędzanie tego na ostatnim Pokémon Podczas każdej bitwy, ponieważ wtedy twój przeciwnik będzie terastallizował swoje Pokémon.

Aby pokonać elitarną cztery łatwiejsze zadanie, mamy dokładne słabości i strategie dla każdego członka poniżej:

Jak pokonać Rikę z elitarnej czterech Pokémon Scarlet i fiolet

Przed wejściem do Riki w bitwie zostaniesz najpierw przeprowadzony wywiad. Możesz to nie udać, jeśli wybierzesz niewłaściwe odpowiedzi, więc aby upewnić się, że zdasz, oto odpowiedzi, które udzieliliśmy na wywiad Riki Pokémon Scarlet and Violet:

 • szedłem
 • Narnja Academy (Scarlet) / UVA Academy (Violet)
 • Zostałem mistrzem
 • Chcę znaleźć skarb
 • Medali Gym
 • Larry
 • Normalna
 • Wybierz własny starter Pokémon Tutaj!
 • Chcę znaleźć skarb
 • Tak

Następna jest faktyczna bitwa z Riką, więc oto ich zespół:

Pokémon
Poziom
Typ
Słabości
Whiscash 57 Woda / ziemia Trawa
Camerupt 57 Ogień / ziemia Podłoże i woda
Donphan 57 Grunt Trawa, lód i woda
Dugtrio 57 Grunt Trawa, lód i woda
Clodsire 58 Trucizna / grunt
Typ terra: podłoże
Grunt, lód i psychiczne
Typ terra: trawa i lód

Whiscash jest podwójną wodą i naziemną, więc Porusza się trawa będzie działać przeciwko temu. Wybraliśmy Sprigatito jako nasz starter, Więc na poziomie 65 byliśmy w stanie w dół Whiscash z jednym uderzeniem piłki energetycznej.

Camerupt jest podwójnym ogniem i typem gruntu, więc Porusza się grunt i woda Zrobi tu najlepiej. Nasz poziom 63 Clodsire pokonał kamera Riki jednym hitem ZiemiQuake.


Donphan i Dugtrio to oba typy gruntu, więc Trawa, lód i woda Ruchy będą działać dobrze przeciwko obu z nich. Dwa trafienia piłki energetycznej z naszego poziomu 65 Meowscarada powaliło Donphana, a kolejny trafienie piłki energetycznej zajmowały się Dugtrio.

Clodsire jest podwójną trucizną i typem gruntu, ale na początku umorzy się w podeszwy typ Trawa i lód porusza się przeciwko temu. Terastalizowaliśmy naszą MEowscarada na poziomie 65 i pokonaliśmy Clodire w dwóch trafieniach Ball Energy (z jednym zablokowaniem przez Clodsire’s Protect).


Za pokonanie Riki, ty’Zarabiaj 12 296 nagród, i będzie miał trochę czasu na wyleczenie przed przejściem do następnego członka elitarnego czwórki, Poppy.

Jak pokonać Poppy z elitarnej czterech Pokémon Scarlet i fiolet

Przed podjęciem maku poświęć czas na wyleczenie Pokémon i w razie potrzeby przywróć PP ich ruchów. Kiedy będziesz gotowy na kolejną elitarną walkę cztery, podejdź do Poppy.


Oto zespół Poppy:

Pokémon
Poziom
Typ
Słabości
Copperajah 58 Stal Ogień, walka i grunt
Bronzong 58 Stal / psychiczne Ciemny, ogień, duch i ziemia
Corviknight 58 Latanie / stal Elektryczny i ognia
Magnezone 58 Elektryczne / stalowe Ogień, walka i grunt
Tinkaton 59 Wróżka / stal
Terra typ: stal
Trucizna, walka, ziemia, ogień
Terra typ: walka, ziemia, ogień

Copperajah, Bronzong, Corviknight, Magnezone i Tinkaton Wszyscy dzielą ogień jako wspólna słabość, Tak więc biorąc wysoko na poziom Pokémon z ruchem ogniowym jest wysoce zalecane. Nasz poziom 63 Armarouge Krótkie prace nad całym składem Poppy przy użyciu ruchów ognia i pancerza.

Pamiętaj tylko, że Tinkaton będzie terastallizuje się, więc powinieneś dążyć do terastalizacji z silnym typem pożaru tutaj.


Za pokonanie Riki, ty’Zarabiaj 12 508 nagród, i będzie miał trochę czasu na wyleczenie przed przejściem do następnego członka elitarnej czwórki, Larry’ego.

Jak pokonać Larry’ego z elitarnej czterech Pokémon Scarlet i fiolet

Przed podjęciem Larry’ego pamiętaj, aby poświęcić czas na wyleczenie Pokémon i w razie potrzeby przywróć PP ich ruchów. Kiedy będziesz gotowy na trzecią elitarną walkę, zbliżaj się do Larry’ego.


Oto zespół Larry’ego:

Pokémon
Poziom
Typ
Słabości
Tropius 59 Trawa / latanie Ogień, latanie, lód, trucizna i skała
Staraptor 59 Normalne / latanie Elektryczne, lód i skałę
Oricorio – POM -POM Style 59 Elektryczne / latające Lód i skała
Altaria 59 Smok / latanie Smok, wróżka, lód i rock
Flamigo 60 Latanie / walka
Terra typ: latanie
Elektryczne, wróżki, latanie, lód i psychiczne
Typ terra: elektryczny, lód i kamień

Tropius, Staraptor, Oricorio, Allaria i Flamigo Wszyscy mają słabość do ruchów lodu i rocka, Dlatego zdecydowanie polecamy przyniesienie Pokémon tego typu (lub taki, który ma ruchy lodu i skalne) w celu walki z Larry.

Pamiętaj tylko, że Flamigo będzie się terastalować, więc powinieneś dążyć do terastalizacji z mocnym lodem lub typem rocka.


Za pokonanie Larry’ego, ty’Zarabiaj 12 720 nagród, i otrzyma trochę czasu na wyleczenie przed przejściem do ostatniego członka elitarnego czwórki, Hassel.

Jak pokonać Hassel z elitarnej czterech Pokémon Scarlet i fiolet

Przed podjęciem Hassel, ostatniego członka elitarnej czwórki, pamiętaj, aby poświęcić czas na wyleczenie Pokémon i ponownie przywróć PP ich ruchów. Kiedy będziesz gotowy, podejdź do Hassel.


Oto zespół Hassel:

Pokémon
Poziom
Typ
Słabości
Noviern 60 Latający smok Smok, wróżka, rock i lód
DRAGALGE 60 Trucizna / smok Smok, ziemia, psychiczne i lodowe
Haxorus 60 smok Smok, wróżka i lód
Flapple 60 Trawa / smok Bug, smok, wróżka, latanie, lód i trucizna
Baxcalibur 61 Smok / lód
Terra Typ: smok
Smok, wróżka, walka, rock and stal
Terra Typ: smok, wróżka i lód

Idealnie, będziesz chciał mieć silny lód lub smok Pokémon, aby wziąć udział w Hassel, ponieważ cały jego skład podziela je jako podatność. To powiedziawszy, będziesz również słaby dla jego ruchów smoków, jeśli sam używasz smoka, więc typy lodowe są tutaj bardziej odpowiednie, chyba że masz ruch smoka na Pokémon Kto nie jest podatny na skład Hassel.

Pamiętaj, że Baxcalibur będzie terastallizuje się, więc powinieneś również dążyć do terastallizacji z silnym lodem lub smoczym typem.

Za pokonanie Hassel, ty’Zarabiaj 12 932 nagrody pieniężnej, Będzie mieć twoje Pokémon uzdrowiono za darmo i może teraz wejść do następnych drzwi, aby zmierzyć się z najlepszym mistrzem!


Aby uzyskać więcej pomocy w Paldea, mamy strony na ścieżce legend i Starfall Street historie również.

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Jak pokonać elitarną cztery w Pokémon Scarlet i Violet ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *