Jak pokonać Eri Pokémon Scarlet i Violet oraz podstawowa lokalizacja załogi Fighting Team Star

Startseite » Jak pokonać Eri Pokémon Scarlet i Violet oraz podstawowa lokalizacja załogi Fighting Team Star
11. czerwca 2024
7 minutes
8

By Jhonny Gamer

Eri jest liderem drużyny caph Pokémon Scarlet i fiolet, kim są Załoga walki zła Gwiazda zespołu.

Aby zdobyć gwiazdę Eri Pokémon Scarlet i fiolet, Najpierw będziesz musiał wyczyścić walkę gwiazdorską w bazie, a następnie pokonać samą Eri.

Aby pomóc Ci zdobyć tę odznakę i postęp w fabule Starfall Street, liśmy szczegółowe gdzie znaleźć bazę załogi bojowej gwiazdy Team Star poniżej, wraz z czym Pokémon Musisz zmierzyć się z bazą i jak wyczyścić zaporę na gwiazdę i Pokonaj lidera walki z gwiazdami zespołu, Eri.

Na tej stronie:


7 rzeczy, które lubiliśmy (& 4 rzeczy, których nie zrobiliśmy) o Pokemon Scarlet & Violet – Scarlet & Przegląd fioletowy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o swojej przygodie Paldea, odwiedź naszą Pokémon Scarlet i fioletowe instrukcje.

Lokalizacja bazy załogi walki gwiazd Pokémon Scarlet i fiolet

W obu Pokémon Scarlet i fiolet w prowincji Północnej (obszar drugi), na południowy wschód od Pokémon Center w pobliżu krzywej na końcu mapy. Wejście z ochroną chrząknięcia jest naznaczone pomarańczową ikoną walki na mapie.


Jeśli nie możesz jeszcze polecieć do tego centrum, najlepszym sposobem na znalezienie bazy załogi walki jest udanie się na glesteado Ice Gym, która znajduje się na południe od Czarnogóry.


Z lodowej siłowni skieruj się na północny wschód, aż dotrzesz do krawędzi trawy Glaseado Mountain, gdzie schodzisz do Północnej Prowincji (obszar pierwszego).


Następnie skieruj się na południe do prowincji Północnej (obszar pierwszy) Pokémon Center i kontynuuj ścieżkę, jadąc na południe, a następnie na północny wschód, aż w końcu dotrzesz do północnej prowincji (obszar drugi) Pokémon Center. Baza walki z gwiazdami zespołu jest tuż obok tego centrum.


Udaj się w stronę żółtych flag, aby walczyć z trenerem na zewnątrz przed wejściem. Dobrym pomysłem jest upewnienie się Pokémon są uzdrowieni przed udaniem się do podstawy.

Jak pokonać Carmen przed bazą załogi walki Star Team Pokémon Scarlet i fiolet

Po małej rozmowie walczysz Carmen, która walczy z Poziom 54 Croagunk i poziom 55 Primeape.

Croagunk jest podwójną trucizną i typem walki, więc musisz użyć wysokiego poziomu Latanie, ziemia lub psychiczne Wyjąć to. Drugi Carmen Pokémon to primeape, który jest tylko typem przerażającym, więc powinieneś użyć Wróżka, latanie lub typy psychiczne sobie z tym poradzić. Nasz poziom 51 Armarouge zajmował się obiema Pokémon szybko.


Po pokonaniu Carmen dostaniesz 2860 nagród, i zdobądź wejście do bazy załogi walki.

Zanim zadzwoni do dzwonka, aby wejść do bazy walki Star Team,, Upewnij się, że pierwsze trzy Pokémon W twoim zespole są w pełni uzdrowieni, Ponieważ będziesz mógł użyć ich tylko w nadchodzącym wyzwaniu.


Jak ukończyć barage w bazie załogi walki Star w drużynie Pokémon Scarlet i fiolet

Aby wyczyścić bazę walki Star Team, musisz pokonać 30 ich Pokémon W ciągu 10 minut podczas „barage gwiazd”, a następnie walcz z przywódcą załogi walki, Eri.


Będziesz używał funkcji Let Go, aby wziąć udział w zapaleniu gwiazd, więc naciśnij „R”, aby wysłać Pokémon Kiedy natkniesz się na klastry wrogów. Możesz nadal naciskać „R”, aby wywołać więcej swojego Pokémon i przesuwać je między obszarami, gdy natkniesz się na więcej wrogów.


Podczas walki o gwiazdorską koncerg Pokémon:

 • Mankey
 • Primeape
 • Heracross
 • Toxicroak
 • Passian
 • Hariyama
 • Medicham
 • Krabina
 • Falinks
 • Flamigo
 • Hawlucha
 • Gallade
 • Breloom

Chociaż zalecamy użycie Latanie, psychiczne i wróżki – Ponieważ typy walki są przeciwko nim słabe – przygotować się do walki z bossem, prawie każde Pokémon Na wystarczająco wysokim poziomie będzie w stanie pokonać 30 z nich Pokémon w ciągu kilku minut.

Tylko upewnij się, że nie używasz normalnych, skalnych, stali, lodu lub ciemnych typów, ponieważ są podatne na ruchy walki.

Użyliśmy składu Armarouge, Tinkaton i Meowscarada – na poziomie 56 i 57 – i byliśmy w stanie wyczyścić wyzwanie gwiazdowej załogi w mniej niż trzy minuty.

Jeśli zauważysz swój Pokémon są niskie na zdrowiu podczas gwiezdnej zapory, możesz wrócić do Clive, a on uzdrowi twoją imprezę za ciebie. Jeśli jednak jeden z nich zemdlnie, możesz pomóc mu odzyskać HP, używając jednej z automatów w bazie.


Jeśli okaże się, że jesteś zbyt niski lub przypadkowo wybrałeś niewłaściwe typy dla swojej imprezy, możesz nacisnąć „y”, aby się zrezygnować, i możesz wrócić później, aby ponownie wypróbować zaporę na gwiazdę, kiedy tylko chcesz.


Jak pokonać Eri Pokémon Scarlet i fiolet

Po ukończeniu strzałki w bazie załogi walki, będziesz musiał zmierzyć się z ich przywódcą, Eri, w bitwie.


Eri użyje pięciu Pokémon:

 • Toxicroak – poziom 55
 • Lucario – poziom 55
 • Passimian – poziom 55
 • Anihilape – poziom 56
 • Revavroom (CAPH Starmobile) – poziom 56

Toxicroak jest podwójnym pozycją i typem walki, więc używanie Ruchy latające, naziemne i psychiczne będzie Twoją najlepszą opcją tutaj.

Lucario jest podwójną stalą i typem walki, więc najlepiej używaj Ruchy walki, ognia i gruntu przeciwko temu.


Passian’s Typ po prostu walczy, więc Wróżka, latanie i psychiczne Pokémon będzie tu najlepiej działać, podczas gdy Anihilape jest podwójnym duchem i typem walki, więc używaj Wróżka, latanie, duch i psychiczny porusza się na nim.

Nasz poziom 56 Armarouge Udało się szybko wyjąć Toxicroak, Lucario, Passian i Anihilape – za pomocą kilku mikstur – ponieważ jest to podwójny ogień i typ psychiczny.

CAPH Starmobile będzie Twoim największym wyzwaniem, ponieważ im dłużej trwa walka, tym wyższa wzrośnie atak i szybkość, co prowadzi strzały z jednego trafienia Kiedy w końcu uderzy w cios.

CAPH Revavroom dzieli te same słabości, co walka, ponieważ jego typ jest specyficzny dla bazy tej walki. Więc Wróżki, latanie i psychiczne typy będą skuteczne w pokonaniu CAPH STARMOBILE ERI STARMOBILE. Polecamy również Terastalyzowanie A Pokémon tutaj lub podczas poprzedniej aninihilape walczą o przygotowanie.


Polecamy również Przynosząc wiele mikstur i ożywia ze sobą do przyjmowania ERI, ponieważ CAPH Revavroom może być szczególnie śmiertelny.

Po pokonaniu Toxicroak, Lucario, Passian, Annihilape i CAPH Starmobile, z powodzeniem pokonałeś Eri i wyczyściłeś bazę załogi walki Star Team Star.

Oprócz otrzymania odznaki Eri Team Star i postępowania z historią Starfall Street, otrzymasz następujące nagrody:

 • TM167 Close Combat
 • LP (kwota zależy od tego, w jakiej kolejności wykonałeś bazy Star Team Star)
 • Nowe przepisy i materiały TM

To’S Kolejna baza załogi gwiazdy zespołu, więc dlaczego nie wziąć udziału w Giacomo, Mela, Atticus, lub Ortega Następny? A może chcesz kontynuować Victory Road lub ścieżka legend? Świat to twój Cloyser!

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Jak pokonać Eri Pokémon Scarlet i Violet oraz podstawowa lokalizacja załogi Fighting Team Star ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *