Jak pokonać Flopguę w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Startseite » Jak pokonać Flopguę w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
11. czerwca 2024
6 minutes
7

By Jhonny Gamer

Flowda jest przerażającym wrogiem The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, Jak powiesicie dzikich weteranów będzie dobrze wiedzieć. Szef zakopuje się pod piaskiem, wykrywając każdy ruch, który wykonuje link, i honuje, aby uderzyć z dokładnością i szybkością.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom czyn’T Daj link do pracy z dużą ilością strzał bombowych, a każdy wie, jak nieocenione są te przedmioty. Ty’Zamierzam zabrać ze sobą co najmniej kilka z nich, aby zmierzyć się z Flowuga, a także mieć dobry wybór broni w zwarciu.

Teraz możesz przeczytać nasze informacje Jak pokonać Flopuga W The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
10 rzeczy, które chcielibyśmy, zanim rozpoczęliśmy legendę The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Obejrzyj na YouTube

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o przygodach Link, odwiedź nasze Zelda: łzy w kierunku królestwa.

Jak przygotować się do walki z Flopuga w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Tutaj’S kilka rzeczy’d Zalecaj przed zrobieniem przed jakimkolwiek Flowuga w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom:

  • >Zdobądź kwiaty bomb – każdy będzie wiedział, jak przydatne będą te rzeczy, więc my’D Zalecaj zatrzymanie się w mieście Gerudo i spędzanie ciężko zarobionych rupii na niektóre kwiaty bombowe.
  • Wykonaj odporne na ciepło danie – Od ciebie’Walczą z Flopuga na pustyni, ty’albo chce gotować naczynia, które chronią przed ciepłem, albo kupują odporne na ciepło Ubrania z miasteczka Gerudo.
  • Zbieraj silną broń – Broń don’trwa wiecznie we łzach królestwa, ale my’D Zalecaj pod ręką dobry wybór silnej i szybkiej broni do radzenia sobie z Flopuga.
  • Zdobądź łuki – Jeden potężny łuk to zwykle wszyscy’potrzeba przeciwko Flanduga, ale to’jest absolutnie niezbędny, że masz przynajmniej inny łuk pod ręką jako opcja kopii zapasowej, jeśli pierwsza pękła.
  • Uzyskaj strzałki – Ty’LL chce udać się do miasta Gerudo lub lądowania i wykupić wszystkie strzały, które mają w ofercie z twoimi rupii.

Po podjęciu tych kroków powinieneś być w domu, zmierzając twarzą w twarz z Flopuga.


The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Lokalizacje Flopuga

W sumie są cztery Flowugas, w których można znaleźć i walczyć The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. Oni’wszystkie znalezione wyłącznie w regionie pustynnym Gerudo na mapie i można znaleźć wszystkie cztery, w których my’Ve umieścił sygnały nawigacyjne na mapie tuż poniżej.


Lokalizacje Flanduga w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.
  • Flowda na wschodzie można znaleźć krążenie do sanktuarium Siwakama, na bardzo wschodnim krańcu pustyni Gerudo.
  • Tylko na południowy wschód od miasta Gerudo, Można znaleźć Patrolem Flowuga na północny wschód od południowej oazy.
  • Na północ od miasta Gerudo tam’s świątynia zwana sanktuarium Kudanisar, a można znaleźć Flowuga bezpośrednio między sanktuarium a samym miastem.
  • Najbardziej zachodnią Flopuga można znaleźć bezpośrednio na północ od świątyni Miryotanog, a’Krążą wokół jakiegoś dymu ogniskowego.

Jak pokonać Flopuga w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Zabijanie Flowuga polega na tym, że wyszło z piasku. To był ten sam przypadek w Breath of the Wild Lata temu i nadal jest prawdziwy we łzach królestwa. W tym celu ty’LL chce najpierw znaleźć solidne podłoże, aby stać w pobliżu Flanduga’S Arena Battle, pod warunkiem, że to’S nawet możliwe.


Nie martw się, jeśli to’s możliwy – to’jest po prostu miłym zapewnieniem. Jeśli ty’Re na solidnym podłożu, strzelaj strzałką w pobliżu Flopuga w ziemię, a ty’przywitaj się do miejsca, w którym wylądowała strzała. Kiedy zbliża się do punktu, strzelaj do kwiatu bomby w ziemię, a ty’LL zasadniczo wysadza Flopuga, wysyłając ją wysoko.


Musisz teraz biegać tak szybko, jak to możliwe, do głowy Flowuga, gdzie są jej oczy. To jest bestia’S słaby punkt i musisz jak najszybciej uderzyć w swoją najsilniejszą broń, zanim wycofuje się z powrotem do piasku.

To najlepszy sposób na pokonanie Flopuga i ty’będzie musiał powtórzyć ten proces tyle razy, ile potrzeba, aby zabić potwora. To’S DLACZEGO ZAPOMNIENIE ZROBIĆ WIELE BREAP I WALIGI – NAPRAWDĘ DONE’Nie chcę być osadzony w tej walce bez broni na wypadek, gdyby się ciągnęła.


Ale co się stanie, jeśli nie’t mają solidne podłoże do wycofania się? W takim przypadku Fonegga nadejdzie na ciebie pełną siłę, a jeśli trafi link, gdy wyskakuje z piasku, może go zabić, jeśli ty’dostałem poniżej 10 serc.

Znowu możesz wystrzelić kwiat bomby, w którym Fonegda znajduje się pod ziemią. Alternatywnie, urządzenie strefy strefy czasowej może być świetne do strzelania w punkcie na piasku, tak jak to’LL Znębicie Foneggę w jego kierunku i przekazaj darowiznę po pewnym czasie. Pod warunkiem, że Flowgua jest nadal tam po trzech lub czterech sekundach, bomba złapie Flopuga w wybuchu.

Jeśli ty’Poczuj się jak ostry strzał, możesz nawet uderzyć w Foneggę z powietrza, gdy podskakuje, używając kwiatu bombowego. Jeśli Twoja strzałka się łączy, to’LL natychmiast powali Foneggę z powrotem na ziemię, gdzie można biegać po kilka trafień.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Flopuga nagrody

Kiedy najlepiej nadajesz Foneggę, ty’Dostajcie asortyment przedmiotów związanych z Flopuga, tak jak w przypadku zabijania bokoblin lub hinoksów. Flowda’S upuszczone nagrody to szczęka Flopuga, Finda i wreszcie wnętrzności Flopuga. W przeciwieństwie do Hinox, istnieje’W każdej broni, które należy zdobyć z zabicia Flopuga.


Możesz wziąć szczękę Fonegga i przymocować ją do broni za pomocą bezpiecznika, aby dać jej wzmocnienie mocy, lub możesz użyć go w eliksirze, aby wykonać przedmiot’S Efekty trwają dłużej na linku. Fin Finga można również przymocować do broni, ale w szczególności można ją użyć do robienia strzał i bumerangów po wystrzeleniu.

Powodzenia w Foneguta znaleziona przez cały czas Legenda Zelda: łzy królestwa!

How do you rate Jak pokonać Flopguę w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *