Jak pokonać Giacomo w Pokémon Scarlet i Violet oraz podstawowa lokalizacja Dark Star Dark Star

Startseite » Jak pokonać Giacomo w Pokémon Scarlet i Violet oraz podstawowa lokalizacja Dark Star Dark Star
11. czerwca 2024
6 minutes
9

By Jhonny Gamer

Giacomo jest liderem drużyny segin w Pokémon Scarlet i fiolet, kim są Mroczna załoga zła Gwiazda zespołu.

Aby zdobyć gwiazdę Giacomo Pokémon Scarlet i fiolet, Najpierw będziesz musiał wyczyścić ciemną gwiazdę w bazie, a następnie pokonać samego Giacomo.

Aby pomóc Ci zdobyć tę odznakę i postęp w fabule Starfall Street, liśmy szczegółowe gdzie znaleźć mroczną bazę drużynowej gwiazdy poniżej, wraz z czym Pokémon Musisz zmierzyć się z bazą i jak wyczyścić zaporę na gwiazdę i pokonał gwiazdę zespołu Dark Leader, Giacomo.

Na tej stronie:


7 rzeczy, które lubiliśmy (& 4 rzeczy, których nie zrobiliśmy) o Pokemon Scarlet & Violet – Scarlet & Przegląd fioletowy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o swojej przygodie Paldea, odwiedź naszą Pokémon Scarlet i fioletowe instrukcje.

Mroczna lokalizacja drużyny gwiazdy gwiazdy w drużynie Pokémon Scarlet i fiolet

W obu Pokémon Scarlet i fiolet Na południe od Cascarrafa w prowincji zachodniej (obszar 1). Wejście z chrząknięciem, które go pilnuje, jest oznaczone zielonkawo-żółtą ikoną gwiazdy na mapie.


Aby szybko znaleźć ciemną bazę, lej do prowincji zachodniej (obszar 1) Pokémon Center, a następnie idź ścieżką przez duże flagi w oddali, a wkrótce zauważysz bazę ciemnej załogi.

Kiedy zbliżysz się wystarczająco blisko do wejścia do bazy SEGIN, automatycznie rozmawiasz z dwoma chrząknięciem na zewnątrz i wejdziesz do bitwy z jednym z nich, więc dobrym pomysłem jest upewnienie się Pokémon są uzdrowieni przed udaniem się do podstawy.

Grunt Squad Squad Pokémon Baza mrocznej załogi przed gwiazdą drużyny Pokémon Scarlet i fiolet

Chrząknięcie przed bazą gwiazdy ciemnej załogi Pokémon Scarlet i Violet będą walczyć z Poziom 19 Murkrow, Kto jest pierwszym mrocznym typem, z którym się tu zmierzysz, więc Upewnij się, że masz wróżkę, walkę lub typ błędu w pierwszym szczeblu zespołu.


Użyliśmy Tinkatink Evolution Tinkatuff na poziomie 28, aby szybko pokonać Murkrow.

Po pokonaniu Murkrow Squad Squad Grunt dostaniesz 988 Nagroda, i zdobądź wejście do bazy ciemnej załogi.

Zanim zadzwoni do dzwonka, aby wejść do ciemnej bazy Star Team Star,, Upewnij się, że pierwsze trzy Pokémon W twoim zespole są w pełni uzdrowieni, Ponieważ będziesz mógł użyć ich tylko w nadchodzącym wyzwaniu.


Jak ukończyć barage w mrocznej bazie załogi Team Star Pokémon Scarlet i fiolet

Aby oczyścić ciemną bazę gwiazdy drużyny, musisz pokonać 30 ich Pokémon W ciągu 10 minut podczas „barage gwiazd”, a następnie walczyć z przywódcą mrocznej załogi, Giacomo.


Będziesz używał funkcji Let Go, aby wziąć udział w zapaleniu gwiazd, więc naciśnij „R”, aby wysłać Pokémon Kiedy natkniesz się na klastry wrogów. Możesz nadal naciskać „R”, aby wywołać więcej swojego Pokémon i przesuwać je między obszarami, gdy natkniesz się na więcej wrogów.


Podczas Mrocznej Korali Starowej Crew zmierzysz się z następującymi Pokémon:

 • Murkrow
 • PANWARD
 • Sneasel
 • Zakłuszczone
 • Zorua
 • Sableye
 • Nymble

Chociaż zalecamy użycie Wróżka, walka lub typ – Ponieważ ciemne typy są przeciwko nim słabe – aby przygotować się na walkę z bossem Pokémon Na wystarczająco wysokim poziomie będzie w stanie pokonać 30 z nich Pokémon w ciągu kilku minut.

Upewnij się tylko, że nie używasz typów duchów ani psychicznych, ponieważ są podatne na ciemne ruchy.

Użyliśmy składu Tinkatuff, Floragato i Pawmo – którzy byli blisko poziomu 30 – i byli w stanie oczyścić wyzwanie Gwiezdnej Załogi Mrocznej Załogi w mniej niż trzy minuty.

Jeśli zauważysz swój Pokémon są niskie na zdrowiu podczas gwiezdnej zapory, możesz wrócić do Clive, a on uzdrowi twoją imprezę za ciebie. Jeśli jednak jeden z nich zemdlnie, możesz pomóc mu odzyskać HP, używając jednej z automatów w bazie.


Jeśli okaże się, że jesteś zbyt niski lub przypadkowo wybrałeś niewłaściwe typy dla swojej imprezy, możesz nacisnąć „y”, aby się zrezygnować, i możesz wrócić później, aby ponownie wypróbować zaporę na gwiazdę, kiedy tylko chcesz.


Jak pokonać Giacomo w Pokémon Scarlet i fiolet

Po ukończeniu barage gwiazd w bazie ciemnej załogi, będziesz musiał zmierzyć się z ich przywódcą, Giacomo, w bitwie.


Giacomo użyje dwóch Pokémon:

 • PANIARD – Poziom 21
 • Revavroom (Segin Starmobile) – poziom 20

Tinkatink i jego ewolucje są skuteczne przeciwko PAnTiardowi, Pierwszy Giacomo Pokémon, ponieważ jest to podwójna stal i bajkowa, co oznacza, że może oprzeć się stali i ciemne ruchy pigiardów, jednocześnie stosując skuteczne ruchy wróżki. Dobre walki lub typu pożaru Pokémon może być również skuteczne ponownie pawiard.


Chociaż Revavroom jest zwykle podwójną stalą i trucizną, wariant SEGIN STARMOBILE Revavroom dzieli te same słabości w PAnard. Tak więc Tinkatink i jego ewolucje oraz walki i typu pożaru będą również skuteczne w pokonaniu Segin Starmobile RevelS Giacomo.


Po pokonaniu PANIARD i Segin Starmobile, pomyślnie pokonasz Giacomo i wyczyściłeś mroczną bazę drużynowej gwiazdy.

Oprócz otrzymania odznaki gwiazd zespołu Giacomo i rozwoju z historią Starfall Street, otrzymasz następujące nagrody:

 • TM062 Faul Play
 • LP (kwota zależy od tego, w jakiej kolejności wykonujesz bazy gwiazdy zespołu)
 • Nowe przepisy i materiały TM

To’S Kolejna baza załogi gwiazdy zespołu, więc dlaczego nie weźmie się na Meli, Atticus, Ortega, lub eri Następny? A może chcesz kontynuować Victory Road lub ścieżka legend? Świat to twój Cloyser!

How do you rate Jak pokonać Giacomo w Pokémon Scarlet i Violet oraz podstawowa lokalizacja Dark Star Dark Star ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *