„Multiplayer jest„ rozważany ”za Cyberpunk 2077 kontynuacja mówi CD Projekt

Startseite » „Multiplayer jest„ rozważany ”za Cyberpunk 2077 kontynuacja mówi CD Projekt
8. stycznia 2024
2 minutes
31

By Jhonny Gamer

CD Projekt potwierdził, że „rozważa” elementy wieloosobowe dla jego Cyberpunk 2077 podczas aktualizacji aktualnych planów rozwoju studia – które obejmowały również Word, aby rozpocząć fazę produkcji kolejnej gry Witcher w tym roku.

To jest według dyrektora generalnego CD Projekt Adama Badowskiego, który poruszył Cyberpunk 2077 Kontynuacja – oficjalnie pokonna Orion – w Wywiad z Reutersem. Podczas gdy Badowski „nie omawiałby szczegółów” na temat potencjalnych elementów wieloosobowych dla kontynuacji science fiction poza potwierdzeniem, że studio było ich „rozważanie”, to interesujące przyznanie się.

CD Projekt miał oczywiście główne plany wieloosobowe dla oryginału Cyberpunk 2077;Początkowo ogłosił, że doda multiplayer do gry po wydaniu, Ale do czasu rozpoczęcia 2020 roku, Cyberpunk Multiplayer miał balonowo w samodzielny tytuł „Triple-A”. Ostatecznie te ambitne plany zostały znacznie zmniejszone następny Katastrofalna premiera Cyberpunk, w końcu zupełnie wypijała się – Ale z sentymentem graczy wokół franczyzy znacznie wyżej w świetle ubiegłorocznej uznanej ekspansji Phantom Liberty, Warto zauważyć, że studio może ożywić swoje ambicje dla wielu graczy na drugą wycieczkę.


Digital Foundry zanurza się w wizualizację Phantom Liberty w okrągłym stole.

Mimo to z CD Projekt’s Cyberpunk 2077 kontynuacja obecnie w „fazie koncepcyjnej” według Badowskiego nic nie jest ustawione w kamieniu – a większość uwagi studia jest i tak jest gdzie indziej, ponieważ prace przygotowawcze nad kolejną grę Witcher trwa. W październiku ubiegłego roku CD Projekt potwierdził Około 330 deweloperów było zaangażowanych w nowy tytuł Witcher – Codenamed Polaris – a Badowski powtórzył, że studio „chciałoby mieć około 400 osób pracujących nad projektem do połowy roku”. Reuters zauważa, że faza produkcyjna Polarisa jeszcze się nie rozpoczęła, ale mówi, że CD Projekt ma na celu rozpoczęcie tego roku.

Podczas gdy kolejna gra w studio jest wciąż znacząca – i Cyberpunk jeszcze bardziej – to nie jedyne gry na jej tablicy. Zespół Flood Melasses CD Projekt pracuje obecnie nad wydzieleniem wieloosobu czarownic, podczas gdy wiedźmer 1 remake jest w rozwoju w teorii zewnętrznego studia głupca. Nie ma jednak słowa, kiedy którykolwiek z tych projektów może się ostatecznie pojawić.

How do you rate „Multiplayer jest„ rozważany ”za Cyberpunk 2077 kontynuacja mówi CD Projekt ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *