„Unbannable” Apex Legends oszust stoi potencjalne działania prawne

Startseite » „Unbannable” Apex Legends oszust stoi potencjalne działania prawne
8. stycznia 2024
2 minutes
40

By Jhonny Gamer

Odrysów niedawno uspokoił graczy, że to było Odkrywanie „każdej alei” zdjąć Apex Legends oszustowie – Działanie prawne są jednym z nich – i wydaje się, że jeden głośno oszust. Płodny oszust Tufi, który niektóre w Społeczność Apex Legends Opisane jako „Bóg” i „Unbanable” oszust, najwyraźniej stoją przed jakąś formą działań prawnych od Respawn – chociaż szczegóły pozostają lekkie na temat tego, jak daleko to się postępowało.


Apex Legends – Dziedziczny zwiastun startowy

Wcześniej w tym tygodniu Apex Legends Streamer Tanner „Rogue” Trebb ogłosił podczas strumienia, że Tufi był „w więzieniu”, później wyjaśniając w Komentarz Reddit że komentarz do więzienia był żartem, ale potwierdzając, że Tufi stoi w obliczu działań prawnych i „100 procent na boiskach bez koszykówki”.

DOT e -sport skontaktował się z Odrysem i powiedziano mu, że deweloper nie był w stanie omówić sprawy, powołując się na niemożność skomentowania postępowania prawnego.

Tufi jest znany w Społeczność Apex Legends za celowanie w lobby rankingowe za pomocą kodów i hacków i wydaje się, że ucieka od tego od dłuższego czasu. Podobno używał ataków DDOS na gry turniejowe, a pestrował streamery, takie jak Shivam „Shivfps” Patel z snikowaniem strumieniowym i hackami. (Shiv faktycznie dostał Tymczasowy zakaz drgania na tyradę przeciwko tufi po „popchnięciu się do krawędzi przez wiele dni”.)

Ze swojej strony Tufi twierdzi, że nie został zbanowany ani nie jest w obliczu działania prawnego, wydając wideo z siebie oszukiwania w sezonie 9, aby „udowodnić” to. Komentarz z Respawn sugeruje jednak, że ma miejsce jakaś forma działań prawnych, więc mam nadzieję, że to koniec panowania terroru Tufi.

How do you rate „Unbannable” Apex Legends oszust stoi potencjalne działania prawne ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *