Assassin’s Creed Valhalla PC Gracze znaleźli już sposób na zdobycie artykułów sklepowych za darmo

Startseite » Assassin’s Creed Valhalla PC Gracze znaleźli już sposób na zdobycie artykułów sklepowych za darmo
8. stycznia 2024
2 minutes
98

By Jhonny Gamer

Cóż, to nie trwało długo. Assassin’s Creed Valhalla jest dostępny od mniej niż miesiąca, a gracze PC już zorientowali się, jak uzyskać dostęp do kosmetyków premium za darmo – w tym niektóre, które jeszcze nie zostały wydane.

Over Nexus mods, Użytkownicy udostępniają tabelę dla Cheat Engine (bezpłatne oprogramowanie do skanowania pamięci – pobieranie na własne ryzyko), która pozwala graczom uzyskać dostęp do zestawów takich jak pakiety Berserker, Valkyrie, Draugr i Huldufolk na PC. Sam to wypróbowałem i po odrobinie majsterkowania nagle nabyłem prawie wszystkie paczki premium, które normalnie kosztowałyby około 2000 kredytów helisowych, każde z nich odblokować (paczka 2300 kredytów helisowych Koszty £16.99, Jeśli się zastanawiasz). Lub dużo szlifowania opale i czekanie na redakę na sprzedaż każdego przedmiotu indywidualnie, jak sądzę.

Oto ja z niektórymi sprzętem do sklepu Helix, w tym strój Bayek, który można było osiągnąć tylko poprzez oglądanie streamu na żywo Valhalla na żywo na Twitch.

Chociaż jest to już nieco niegrzeczne, inni poszli o krok dalej, używając Cheat Engine do ładowania obecnie niepublikowanych przedmiotów. Na niektórych forach Użytkownicy udostępniają obrazy takie jak ten ognisty wilk, a także strój Bractwa Ezio, który nie został jeszcze udostępniony w Valhalla. Sądząc po listach haszowych udostępnianych online, prawdopodobnie zobaczymy dalsze niewydane kosmetyki opublikowane w Internecie w najbliższych dniach.

Podobny edytor zapasów został stworzony dla Assassin’s Creed Odyssey w 2019 roku, I do tej pory wydaje się, że Ubisoft nie przeszkadzali ludzie modyfikowaniu swoich gier, aby uzyskać produkty kosmetyczne premium. Być może ten jeszcze przetrwa.

Tymczasem inni moddery stworzyli sposób, aby dać Eivor bardziej ekscytującą fryzurę, wyrwane (w obu zmysłach słowa) z głów NPC. Najnowsza aktualizacja EIVOR Customiser oznacza, że możesz teraz zmienić swoją brodę, a także naprawić funkcję ukrywania płaszcza z poprzedniej wersji.

How do you rate Assassin’s Creed Valhalla PC Gracze znaleźli już sposób na zdobycie artykułów sklepowych za darmo ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *