Dark Souls 3 zadania NPC – pokonanie tancerza borealnego i Lothrica, młodszego księcia

Startseite » Dark Souls 3 zadania NPC – pokonanie tancerza borealnego i Lothrica, młodszego księcia
28. lutego 2024
7 minutes
98

By Jhonny Gamer

Lista kontrolna: Przed pokonaniem tancerza borealnego bossa

Aby dotrzeć do imponującego tancerza walki z bossem doliny Boreal Valley, wróć do Vordt of the Boreal Valley Bonfire i wspinaj się po dużych kamiennych schodach przed komnatą Vordta. Idź do przodu, przejdź przez drzwi przed nami i porozmawiaj z Emmą, arcykapłodą zamku Lothric, kiedyś bezpiecznie w środku. Upewnij się, że ukończyłeś następujące kroki przed pokonaniem Mighty Dancer.

1. Pomóż Sirris of the Sunless Reals Zabij Świętego Rycerza Hodrick

Gdy Aldrich, Pożeracz zostanie pokonany w Anor Londo, znak przywołania pojawi się poza dołu Hollows w osadzie nieumarłych, pod warunkiem, że dałeś Transponing Kiln do Ludleth wcześniej wcześniej. Aby dotrzeć do tego znaku, osnaj się do ogniska do spodu Cliff, zejdź na ziemię i wspinaj się po schodach prowadzących do obszaru, w którym walczyłeś z przekleńczonym Grandwoodem. Znajdziesz znak przywołania, którego potrzebujesz tuż w budynku u góry schodów.


[Spoilery!] Dark Souls 3 vs Dark Souls 1 Porównanie grafiki

Po przybyciu do świata Sirrisa pomóż jej wygrać stosunkowo trudną walkę Hodrick Hodrick, aby zdobyć element przymierza kopca, jeśli jeszcze go nie zabezpieczyłeś. Po powrocie do własnego świata, upadku do otchłani Hollows (będziesz w stanie dotrzeć do dna bez obrażeń upadających) i zebrać zbroję Sunset.

Następnie Warp z powrotem do sanktuarium FireLink i zlokalizuj grób Hodricka. Znajdziesz go na długiej półce na zewnątrz, skierowaną bezpośrednio w kierunku zamku Lothric, w połowie świątyni i ognisków gundu. Poszukaj samotnego wroga wpatrującego się w horyzont, jeśli starasz się go znaleźć – grób znajduje się bezpośrednio za nieumarłym zagrożeniem, a tarcza Sunset Hodricka leży tutaj. Z tarczą w posiadaniu, wróć do świątyni i porozmawiaj z Sirrisem, aby zaakceptować jej przyrzeczenie wierności.

Lista kontrolna: Przed pokonaniem Lothrica, młodszego księcia szefa

Lothric, młodszy książę, czeka na sam szczyt zamku Lothric. Aby go dotrzeć, najpierw musisz poruszać się po niebezpiecznym wnętrzu wielkich archiwów, położonych poza mostem Boss Boss. To długa, okrężna podróż, która ostatecznie prowadzi do drugiego, wyższego mostu z bramą mgły na samym końcu. Jak zawsze, przed pokonaniem szefa, upewnij się, że ukończyłeś następujące kroki. Należy jednak zauważyć, że większość z tych zadań pobocznych zabiera Cię do niezwykle trudnych tajnych obszarów i stawia cię przeciwko brutalnym wrogom. Kontynuuj ostrożność.

1. Odkryj Eygon of Carim’s Corpse w celi Iriny (tylko Irina „Good” Quest Line)

Jeśli podążyłeś za „dobrym” linią zadań Iriny z Carima, wróć do jej oryginalnej komórki w pobliżu nieumarłej wieży osadniczej, gdy szef pancerza Dragonslayer nie żyje. Znajdziesz tutaj zwłoki Eygona i grabież, że da ci wielki młot Morne i narzekając.

2. Zlokalizuj Greirata z popiołów nieumarłej osady na dachu wielkich archiwów

Kiedy Greirat wyruszy na swój finał, fatalne polowanie na padlinożerców, odkryjesz jego zwłoki na dachu wielkich archiwów. Daj popioły, które znajdziesz na jego ciele do służącej w sanktuarium FireLink, a ona zacznie sprzedawać towary Greirat, nawet obniżając kilka jej własnych cen.

3. Przeglądaj nieuzasadnione groby i pokonaj Eygon z Carim (tylko „ciemna” linia zadań Iriny)

Jeśli Eygon z Carim porwał Irinę po zakupie od niej ciemnych cudów, musisz wyczyścić dwa trudne tajne obszary, aby zabezpieczyć jej powrót. Najpierw przejdź przez pochłonięty ogród King’s, znaleziony na dole windy wzdłuż lewej ścieżki nad tancerką pokoju do doliny borealnej. Pokonaj Oceiros, pochłonięty król, na końcu ogrodu, złap ścieżkę gestu smoka w komorze za nią, a następnie idź do przodu, aż dotrzesz do szklanej grobowej okolicy Graves.

Ostrożnie poruszaj się po mrocznych ścieżkach, dopóki nie dotrzesz do bitwy bossowej mistrza Gundyra. Gdy nie umarł, przejdź przez łuk na drugim końcu areny i pokonaj obecnie hosta Eygon, zdobywając wielki młot Morne i jęczał. Następnie porozmawiaj z Irrą dwa razy (być może będziesz musiał wypaczać się i wrócić, aby się pojawiła), a ona wróci do sanktuarium Firelink. Jeśli Irina przestanie sprzedać cuda raz w świątyni, poprosi cię o dotknięcie. Zanim to zrobisz, kup i wyposaż rękawice Morne z Sanktuarium Handmaiden.

Wyposaż rękawice i ponownie porozmawiaj z Iriną;Natychmiast błaga cię, żebyś ją zabił. Zrób to, a otrzymasz jej popioły. Jeśli nie masz na sobie rękawiczek, kiedy z nią rozmawiasz po raz drugi, zniknie, uniemożliwiając ci zakończenie swojej bardzo bardzo ukończonej „ciemnej” linii zadań.

4. Zbierz oczy strażaka z alternatywnego sanktuarium Firelink

Dotrzyj do nielegalnych grobów, jak przedstawiono powyżej, i pokonaj mistrza Gundur. Gdy zniknie, przejdź przez nowo otwartą bramę i idź na wzgórze do prawie pustej, alternatywnej sanktuarium Firelink. Wejdź do budynku i udaj się do obszaru zwykle zajmowanego przez Irinę w normalnym świecie, znalezionym prawymi krokami przed wnęką Andre. Gdy jesteś w pobliżu zwykłego domu Iriny, znajdziesz ścieżkę zablokowaną przez nieoczekiwaną ścianę. Uderz w ścianę, aby odsłonić tajną ścieżkę, a następnie spojrzeć na oczy straży pożaru znalezionego na końcu tunelu.

Gdy masz oczy, porozmawiaj z strażnikiem w normalnym świątyni Firelink. Będziesz teraz miał opcję przekazania oczu, co spowoduje jedno z trzech alternatywnych zakończeń gry po ostatnim szefie. Jeśli zdecydujesz się oddać oczy strażnikowi, pojawi się, gdy szef nie umarł. Do trzeciego zakończenia można uzyskać, atakując strażnika w ostatnich momentach tej sekwencji, gdy światło zanika. Do czwartego zakończenia można osiągnąć, ukończenie „ciemnej” Anri z Astora/Juria z Londor Quest przedstawiona w tym przewodniku.

5. Asystent Hawkwood Deserter At Archdragon Peak

Aby dotrzeć do Archdragon Peak i kontynuować Hawkwood linię zadania, najpierw potrzebujesz ścieżki gestu smoka znalezionego natychmiast po walce z bossem Oceiros w Consted King’s Garden. Gdy będzie twój, wróć do więzienia Irithyll i zlokalizuj przysiadowy smok na zewnątrz na półce w podnośniku stóp. Użyj gestu obok smoka, aby został przetransportowany do tajnego obszaru piku archidragon.

Po przybyciu do Archdragon Peak, zakończ pierwsze spotkanie Smok Boss, a następnie przywołać Hawkwood, używając znaku znalezionego w pobliżu wielkiego ogniska w Belfry. Użyj jego pomocy, aby usunąć wrogów w okolicy i odzyskać migoczący kamień tułowia smoka. Kamień leży na samym końcu długiej ścieżki wystającej w kierunku ogromnego smoczego zwłok na odległym horyzoncie, bezpośrednio pod obszarem, w którym dzwonisz dzwonkiem, aby aktywować bezimienną bitwę króla. Zwróć uwagę, że dzwonienie dzwonu i próba walki z bossem spowoduje opuszczenie okolicy Hawkwood. Użyj ścieżki gestu smoka na grobie na końcu ścieżki, aby odzyskać migoczący kamień tułowia smoka.

Prawie tam teraz. Kontynuuj, aby znaleźć ostateczną listę zadań NPC, które należy wykonać przed zakończeniem Dark Souls 3.

Lub możesz wrócić do początku naszego przewodnika Dark Souls 3 – Jak ukończyć każde zadanie NPC w jednym rozgrywce.

– Właśnie przybyłem na tej stronie? Więcej informacji na temat głównego można znaleźć

How do you rate Dark Souls 3 zadania NPC – pokonanie tancerza borealnego i Lothrica, młodszego księcia ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *