Crash Bandicoot N Sane Trilogy Guide: Wskazówki, różnice, jak odblokować Coco i dlaczego nie ma kodów na PS4, Xbox, PC i Switch

Startseite » Crash Bandicoot N Sane Trilogy Guide: Wskazówki, różnice, jak odblokować Coco i dlaczego nie ma kodów na PS4, Xbox, PC i Switch
15. lutego 2024
6 minutes
107

By Jhonny Gamer

Crash Bandicoot N Sane Trylogia pakuje trzy platformówki fanów z oryginalnej PlayStation i daje im współczesny remaster na PS4 – a teraz na Xbox, Switch i PC,.

Chociaż gry pozostają niezwykle nienaruszone, było małe różnice Warto zwrócić uwagę na ogromny lifting gry, a jednocześnie zachowując swoje Towtale Challenge.

Między tymi zmianami a byciem z dala od katastrofy przez kilka dekad, nasza Crash Bandicoot N Sane Trilogy Guide Omawia, jak wrócić do tego siodła wieprzowego, Jak odblokować Coco I Crash Bandicoot porady na każdą grę, w którą grasz.

Jeśli szukasz określonych klejnotów i tajemnic, to nasze klejnoty i lokalizacje strona powinna się przydać.

Crash Bandicoot N SANE TRILOGY Różnice

Jako całość, Crash Bandicoot to bardzo wierny remake, biorąc ogromną większość układów i systemów, które pamiętasz – w tym wszystkie klejnoty i kluczowe lokalizacje – i dając mu lifting. Istnieją jednak niektóre małe, ale kluczowe różnice w różnych obszarach:

 • Najbardziej oczywistą zmianą dotyczy wizualizacji, wykorzystując efekty, takie jak błyskawica i rozmycie ruchu, aby nadać mu współczesny połysk. Digital Foundry szczegółowo zagłębia się i z pewnymi oświetlającymi porównania z oryginalnymi gierami:

 • Analog Control i wsparcie Rumble zostały dodane do oryginału Crash Bandicoot.
 • Co ciekawe, sposób, w jaki działa skok jest inny, Z zakrzywionymi skrzynkami kolizjnymi prowadzącej do łatwiejszego zsuwania krawędzi, ku frustracji niektórych graczy.
 • Wyzwania związane z reliktami są dostępne we wszystkich grach awaryjnych. Po odtworzeniu ukończonego etapu zbierz zegarek stop i zakończ scenę tak szybko, jak to możliwe, aby odblokować jedno z trzech relikwii. Każdy z nich ma również wsparcie online na tablicy liderów, co pozwala porównać czasy z przyjaciółmi i graczami na całym świecie.
 • Każda gra ma wsparcie trofeum, które każda gra widzi własną listę wraz z platyną. Zasadniczo wymagają od ciebie znalezienia każdego klejnotu, zdobycia złotej relikwii na każdym etapie, a także niektórych kroków specyficznych dla rozgrywki, które najprawdopodobniej odblokujesz, gdy grasz naturalnie, takie jak obracanie się wrogów, obracając dodatkowe życie przez przypadek, przypadkowo,i tak dalej.

Czy utracone skarby wskazują na brakujące etapy powracające?
 • Gra będzie się teraz autosave po każdym poziomie, zamiast podczas wyznaczonych punktów przygody. Możesz także ręcznie oszczędzać, co jest przydatne, jeśli chcesz zachować stos życia, zanim stracisz je wszystkie na trudnym poziomie.
 • Utrata życia będzie wymagała ponownego uruchomienia sceny, a nie z powrotem w ostatnim punkcie oszczędności, jak w przypadku oryginałów.
 • Pozostałe dwie największe zmiany dotyczy Coco i Cheats, jak omówiono poniżej.

Jak odblokować Coco w Crash Bandicoot n rozsądna trylogia

Ostatnią główną różnicą jest to, że Coco jest dostępna jako gracza w pierwszych dwóch meczach po jej pierwszym debiucie w trzecim.

Aby ją odblokować, ukończ pierwszego bossa w każdej grze. Na mapie pojawi się węzeł czasowy. Uzyskaj dostęp do tego, a odtąd dotknij L2 na ekranie mapy, aby przełączyć znaki.

Nie każdy etap będzie obsługiwał Coco – takie jak etapy wieprze – ale inaczej będzie Kontrola To samo co Crash. Będziesz także musiał grać jako ona, aby odblokować niektóre trofea.Kroje Crash Bandicoot n rozsądna trylogia

Oryginalne gry Crash miały okazję wprowadzić kody do odblokowywania etapów i klejnot.

Pomiędzy kodeksami, które są kaconem z 16-bitowej epoki, a nadejściem trofeów, zdolność do wchodzenia w kody została usunięta w remake.

Wygląda na to, że będziesz grać w staromodny sposób, ale dzięki bardziej hojnym automatycznym oszczędzaniu i nieco zrelaksowanym wymaganiom dla klejnot.

Oto smak tego, czego brakuje w oryginalnej grze:


Crash Bandicoot Przewodnik i wskazówki dotyczące grania w trylogię N Sane

 • Chociaż jest teraz analog Kontrola W każdej grze nadal zalecamy użycie D-pad do bardziej precyzyjnej platformy w niektórych sekcjach, takich jak etapy shrollingu bocznego, w których (często) nie musisz się poruszać w przód iw tył.
 • Grając na każdym etapie, nie martw się o to, że zostaniesz ukończeniem pierwszego razu. Na przykład w oryginalnej awarii większość etapów wymaga klejnotów, zanim zdobędziesz każdą skrzynię – z których większość odblokowuje się w drugiej połowie gry – podczas gdy relikty próbne mogą być grane dopiero po zakończeniu sceny wcześniej. Nasz przewodnik klejnotów wyjaśnia, gdzie musisz skupić swoją uwagę, jeśli chodzi o odblokowanie.

Jeśli widzisz takie klejnoty szkieletowe, to wiesz, że wróć później.
 • Ukończenie Crash 2 i 3 nagradza Cię butami Speed, dzięki. Nie ma żadnego do ukończenia Jednak Crash Bandicoot 1.
 • Nauka obserwowania, jak twój cień będzie miała zasadnicze znaczenie, wiedząc dokładnie, gdzie wylądujesz, zwłaszcza jeśli chodzi o odbijanie linii skrzyń powyżej śmiertelnych przepaści lub upuszczanie na cienkie półki – oba, które będziesz często robić.
 • Dobrze wykorzystaj skok z slajdów, który został wprowadzony Crash Bandicoot 2, biegając, kucając do poślizgu, a następnie skocząc, aby skakać nieco wyżej niż zwykle. To kluczowe znaczenie dla zdobycia niebieskiego klejnotu w Crash 2, a także inne wyzwania.
 • Wprowadzenie stadiów bonusowych to świetny sposób na uzyskanie premii i są zobowiązane do znalezienia każdej skrzyni. UWAGA Upadek nie zobaczy, że stracisz życie lub nie wpłyniesz na swoje szanse na odblokowanie klejnotu, więc odtworz je tyle razy, ile chcesz.
 • Skrzynie (używane do odblokowywania klejnotów) można znaleźć wszędzie, więc odbijaj się od nich, aby spróbować spojrzeć na ekran, odbijając się od nich, biegnie za rogami i za ścianami, i wszędzie, gdzie wygląda podejrzanie.
 • Jeśli podsumowanie skrzyni na końcu sceny trwa zbyt długo, po prostu przytrzymaj jeden z przycisków twarzy, aby przyspieszyć.
 • Jeśli masz mało życia (lub fantazyjne rolnictwo dodatkowe życie na trofea), powrót do kilku pierwszych etapów każdej gry jest bezpiecznym sposobem na zdobycie garstki za każdym razem.

How do you rate Crash Bandicoot N Sane Trilogy Guide: Wskazówki, różnice, jak odblokować Coco i dlaczego nie ma kodów na PS4, Xbox, PC i Switch ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *