Halo Infinite Harmonogram czasów lotów, dostęp „beta” na Xbox i PC Wyjaśniony

Startseite » Halo Infinite Harmonogram czasów lotów, dostęp „beta” na Xbox i PC Wyjaśniony
7. maja 2024
5 minutes
49

By Jhonny Gamer

Halo Infinite Podgląd techniczny dla wielu graczy – Zasadniczo Halo Infinite beta – trwa do października.

Po dwóch udanych testach na początku roku, październikowa podgląd przechodzi od zaproszenia tylko do zezwolenia na tyle graczy zainteresowanych na Xbox. Gracze PC mogą nadal wejść w akcję – chociaż dostęp do beta nie jest tak prosty.

Ostatecznie, jeśli chcesz grać Halo Infinite MORLATRY Wcześniej jest na to kilka sposobów – pod warunkiem, że śledzisz Halo Infinite Harmonogram czasów lotu, Oczywiście.

Na tej stronie:


DF Direct Special: Halo Infinite Podgląd techniczny testowany na Xbox Series X | S, PC, Xbox One X | S

Halo Infinite Harmonogram czasów lotów w BST / UK, CEST, EDT i PDT

W okresie od 1 października do 4 października dostępne będą zarówno tryby bitwy 4v4, jak i 12V12 Big Team Battle.

Chociaż Lot wieloosobowy Halo Infinite pozwala uzyskać dostęp do treningów i ćwiczeń broni w dowolnym momencie w okresie lotu, tworzenie multiplayerów będzie skoordynowane w określonych porach w weekend w weekend.

Najnowszy Halo Infinite Lot trwa między piątek, 1 października do poniedziałku 4 października, zaczynając od 18:00 w Wielkiej Brytanii / 10.00, Z codziennym kasem odbywa się codziennie w następujących godzinach lotu:

Pierwsza codzienna sesja dopasowań (piątek, sobota i niedziela)

 • Wielka Brytania: od 18:00 do 10:00 (BST)
 • Europa: 19:00 do 23:00 (CEST)
 • Wschodnie wybrzeże: 13.00–17.00 (EDT)
 • Zachodnie wybrzeże USA: 10:00 do 14:00 (PDT)

Druga codzienna sesja meczów (sobota, niedziela i poniedziałek w Wielkiej Brytanii / Europie)

 • Wielka Brytania: od 1 do 5 rano (BST)
 • Europa: od 2 do 6 rano (Cest)
 • Wschodnie wybrzeże: 18:00 do 12:00 (EDT)
 • Zachodnie wybrzeże USA: 17:00 do 21:00 (PDT)

Aby wyjaśnić – możesz zagrać w tryby akademii lotu w dowolnym momencie między 18:00 w Wielkiej Brytanii w piątek do 18:00 w Wielkiej Brytanii w poniedziałek, ale możesz uzyskać dostęp do dopasowania tylko w powyższych czasach.Halo Infinite Xbox Insider Dostęp do lotu: jak zdobyć Halo Infinite „beta” na Xbox

W ciągu 1 października do 4 października weekend Lot Halo Infinite jest otwarty dla wszystkich graczy na platformach Xbox – co oznacza, że nie ma potrzeby wstępnie zarejestrowania się na stronie Halo Waypoint.

Dostęp do Halo Infinite Flight wymaga pobrania aplikacji Xbox Insider Hub na konsole Xbox, która jest sposobem Microsoft umożliwiających użytkownikom pobieranie oprogramowania przedpremierowego.

Aby pobrać aplikację Xbox Insider na platformach Xbox, wykonaj następujące kroki:

1. Przewiń w dół ekranu głównego pulpitu nawigacyjnego i otwórz sklep.2. Wyszukaj „Insider” (dla nas pojawił się również w pasku „trendów” automatycznie, co będzie szybsze).

3. Pobierz aplikację Xbox Insider Hub.4. Po pobraniu przejdź do sekcji podglądów i pobierz Halo Infinite – Klient Insider.Stamtąd Lot Halo Infinite rozpocznie pobieranie.

Najważniejsza wskazówka dla przyszłych weekendów lotów – ponieważ (z naszego doświadczenia) pobierania Xbox są zwykle nieco nieprzewidywalne, warto otworzyć klienta na dzień około dnia, aby wymusić wszelkie możliwe aktualizacje, których możesz potrzebować.

Oznacza to, że nie czekasz na niespodziewane pobieranie, kiedy powinieneś grać, gdy czas lotu się pojawił.Halo Infinite Dostęp do lotu na komputerze: jak grać Halo Infinite „beta” na PC

Podczas gdy lot jest otwarty dla wszystkich graczy Xbox, dostęp do komputera jest nieco bardziej ograniczony w ciągu 1 października do 4 października.

Dzieje się tak po części dlatego, że proces zezwalania graczom za pośrednictwem centrum Xbox Insider na konsolach jest prostszy niż dzięki Steam – ale nie oznacza to, że więcej graczy nie może się zaangażować w weekend.

Jeśli byłeś częścią poprzednich lotów na PC, powinieneś mieć automatyczny dostęp. Oprócz tego warto sprawdzić swój e -mail – powinieneś otrzymać kod zaproszenia znajomego, pozwalając innym graczowi wybrać dostęp do dostępu.To nie jest idealne rozwiązanie – ale oznacza, że więcej graczy będzie miało dostęp niż poprzednie loty!

Halo Infinite Zimowa aktualizacja jest tutaj, Ushing in Halo Infinite Data wydania kooperacji.
Rozpoczynając historię? Dowiedz się, jak pobrać i zainstalować Kampania Halo Infinite i listy lokalizacji czaszki, Mjolnir Armours szafki i rdzenie spartańskie.
w tym dla karabinu Commando, cewka fusion i zabójstwo.
Jeśli chcesz zwiększyć wyzwanie, to System rankingowy Halo Infinite czeka.

Jakie tryby i mapy są prezentowane w Halo Infinite lot wieloosobowy w ten weekend?

A także tryb treningowy i ćwiczenia broni w menu Akademii, a także szansa na przetestowanie elementów System progresji i przepustki bitwy Halo Infinite, następujące tryby i mapy będą dostępne w okresach dopasowywania:

Tryby:

 • pogromca
 • Zdobyć flagę
 • Twierdzenia (tylko arena)
 • Całkowity Control (tylko bitwa z wielką drużyną)

Mapy:

 • Żywy ogień
 • Bazar
 • Naładować
 • Potwór
 • Fragmentacja (tylko bitwa z wielką drużyną)

Mapa bitwy wielkiej drużyny, fragmentacja.

Ostatecznie, jeśli nie możesz zrobić Halo Infinite Flight W ten weekend, szanse będą dostępne w ciągu tygodni i miesięcy przed Grudniowa premiera Halo Infinite.

How do you rate Halo Infinite Harmonogram czasów lotów, dostęp „beta” na Xbox i PC Wyjaśniony ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *