Call of Duty: WW2 – PC Beta End Data, specyfikacje systemu komputera oraz nazistowskie zombie, tryby wieloosobowe i wszystko, co znamy

Startseite » Call of Duty: WW2 – PC Beta End Data, specyfikacje systemu komputera oraz nazistowskie zombie, tryby wieloosobowe i wszystko, co znamy
5. lutego 2024
7 minutes
112

By Jhonny Gamer

Call of Duty: WW2 jest oficjalnie na otwartej przestrzeni. Na ogłoszeniu o grze były stosunkowo cienkie, ale podstawowe rzeczy, które wiemy: wieloosobowa gra WW2 będzie tak widoczna jak zawsze, COD: zombie nazistowskie z II wojny światowej będzie czymś, a kampania COD: II wojny.

Istnieje również nowe centrum społecznościowe, nowy tryb wojenny i szansa na przedstawienie gry prywatnej Call of Duty: WW2 beta.

Call of Duty WW2 PC PC End Data i specyfikacje systemu komputera

Otrzymamy pierwsze właściwe praktyczne z Call of Duty WW2 w ramach beta. Na konsolach było i zniknęło, a teraz jest to kolej na właścicieli komputerów PC. utknąć w środku.


[4K] Call of Duty WW2: Xbox One X vs PS4 Pro Pierwszy wygląd

Call of Duty WW2 PC Beta Will Zacznij w piątek, 29 września i zakończ Poniedziałek, 2 października. Następnie kolejnym smakiem gry nastąpi w momencie uruchomienia 3 listopada.

Dokładny czas rozpoczęcia jest nieznany, ale jeśli to jest jak poprzednie beta, domyślamy się, że będzie to żyło od około 18:00.Jak uzyskać kod beta

W przeciwieństwie do konsoli, dostęp do wersji beta jest otwarty i bezpłatny dla wszystkich użytkowników – nie trzeba zamówić w przedsprzedaży na PC, aby uzyskać kod. Jeśli chcesz zagrać, gdy tylko zostanie na żywo, możesz wstępnie obciążyć parę.

Call of Duty Specyfikacje systemu komputera z II wojny światowej

Aby zagrać, potrzebujesz następujących minimalnych specyfikacji komputera:

 • OS: Windows 7 64-bitowy lub nowszy
 • CPU: Intel Core i3 3225 lub równoważny
 • RAM: 8 GB RAM
 • HDD: 25 GB Przestrzeń HD
 • Wideo: Nvidia Geforce GTX 660 @ 2 GB / AMD Radeon HD 7850 @ 2GB lub lepsze
 • DirectX: wersja 11.0 Kompatybilna karta graficzna lub równoważna
 • Sieć: szerokopasmowe połączenie internetowe
 • Karta dźwiękowa: DirectX kompatybilny

Co jest w Call of Duty WW2 Beta

Beta będzie miał następujące czynności:

Dodatkowo gracze będą mogli wziąć udział Call of Duty: Tryb wojenny II wojny światowej. Jest to zupełnie nowy tryb gry, w którym gracze muszą pracować jako zespół, aby pokonać wroga. Siły alianckie i osiowe zderzają się w napaść i bronić misji dla kluczowych celów strategicznych.

 • Mapy: Co najmniej dwa, w tym Pointe du Hoc, Ardennes Forest
 • Tryby: Nowy tryb wojenny oraz zespół Deathmatch, dominacja, hardpoint
 • Dywizje: Infantory, ekspedycyjne, powietrzne, opancerzone, zamontowane
 • Postęp: Odblokuj ograniczoną liczbę broni, badań punktowych, sprzętu i podstawowych funkcji treningowych, do 30

A czego nie ma w Call of Duty WW2 Beta:

 • Siedziba przestrzeni społecznej
 • Cechy dostosowywania krople i łupy
 • Funkcje eSports, takie jak rankingowa gra i bitwy gier
 • Progress, odblokowuje i doświadczenie przenoszące się do finałowej gry

Call of Duty Nagroda w wersji beta II wojny światowej

Granie w wersji beta zapewni dostęp do „BETA Combat Pack”, który zawiera unikalny hełm, kartę telefoniczną i emblemat, aby uzyskać pełną wersję w listopadzie.Znowu – doświadczenie, postęp lub odblokowanie nie będą kontynuowane do finałowej gry.

Call of Duty: Nazistowskie zombie z II wojny światowej

Gdy zbliżamy się do wydania, mamy szczegółowe informacje na temat zarówno nazistowskich zombie, jak i wieloosobowych, zgodnie z kilkoma szczegółami podczas ogłoszenia gry.

Nazistowskie zombie

Wygląda na to, że nie tylko zombie, ale dosłownie niesławne nazistowskie zombie są ustawione na powrót, z podobną rozgrywką z poprzednich Ratowanie Call of Duty, ale z ustawieniem II wojny światowej.


Zostało to później potwierdzone podczas ujawnienia komiksu w lipcu. Zaskoczona w bawarskiej wiosce w Mittelburgu, zacznie David Tennant (Doctor Who), Elodie Yung (Daredevil), Katheryn Winnick (Vikings), Udo Kier (Melancholia) i Ving Rhames (Dawn of the Dead)zostanie schwytany w grze.

Call of Duty: Multiplayer II wojny światowej i inne tryby

Wyciągnijmy to z drogi: COD: Mutliplayer WW2 będzie „botami na ziemi.”


Oto, co wiemy:

 • Siedziba – Call of DutyPierwsza dedykowana przestrzeń społeczna, obszar siedziby umożliwia pokazanie różnych poziomów prestiżu i nagród. Według Activision możesz także rozgrzać się z zakresem strzelania, uczestniczyć w liście 1vs1, oglądać mecze e -sport. Carlton Dancing jest niepotwierdzony.

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Obejrzyj na YouTube

 • Dywizje – Dywizje, według Activision, „Zanurz graczy w heroicznej podróży do zaciągnięcia się do najbardziej historycznej wojny na świecie.„Najwyraźniej możesz wybierać spośród różnych z tych działów, w tym zarówno piechoty, jak i podziałów pancernych. To, czym tak naprawdę są, nie jest jasne – chociaż dywizja pancerna z pewnością sugerują, że pojazdy będą odgrywać ważną rolę.
 • Tryb wojenny – Kolejny nowy tryb, ten wydaje się czerpać Battlefield Operacje 1;Wciągające bitwy na dużą skalę odtwarzające prawdziwe konflikty same od wojny. Rozgrywka jest „kierowana przez drużynę” i podzielona między osi i sojuszników, oparte na celach strategicznych.

Co do tego, jak płynie sama rozgrywka, chociaż nie było wyraźnej wzmianki o szczegółach takich jak egzosuity i tym podobne, wszystko wskazuje na to, że zostali z tyłu.

COD: WW2 niewątpliwie wciska się w niektóre ze swoich zwykłych tropów – byłoby zadziwiające, gdyby na przykład nie było zabijania – a ogólny przepływ będzie nadal szybki i szalony. Po prostu może minus lasery.

Tymczasem centrum centrali wydaje się być najważniejszym dodatkiem. To jest pierwszy raz Call of Duty będzie zawierać obszar społeczny, a 48 graczy zapakuje się w post-D-Day Beach i odbieraj misje, wypróbuj broń z zakresu strzelania, emocji i systemu pocztowego w stylu MMO-z programistą porównującymprzestrzeń do Orgrimmar World of Warcraft .

Prawdopodobieństwo, że same mecze online będą miały tylko do 18 graczy, a główna siedziba społeczna będzie gospodarzem więcej.

Drugi smakołyk, który zebraliśmy z tego szybkiego spojrzenia, było to, że najwyższa ranga na wystawie wynosiła 55, co sugeruje, że jest to punkt, w którym będziesz „prestiż” i zacząć od nowa.


Call of Duty: Szczegóły kampanii II wojny światowej

Wracając do jednego gracza, a większość dotychczas gadania dotyczyła tonu.

COD: WW2, jesteśmy obiecani, będzie szorstka i realistyczna, w tym samym czasie, co inna opowieść o „hicie”. Wiele dotychczas tonu absolutnie krzyczy Band of Brothers, zmieszany z niewielkim ratowaniem prywatny Ryan i hojną pomocą „Oorah”.Tymczasem Gledgehammer Games opisuje jego rozwój jako „podróż inspiracji”, z dużą ilością rozmów z wydarzeń ujawniających, jak ważne było, aby uzyskać każdy ostatni szczegół.

Biorąc to pod uwagę, to nie cała II wojny światowej, którą COH: II wojna światowa ma na celu pokrycie.

Pierwszą misją kampanii będzie kolejna powtórka stanu w Normandii plażowym D-Day. Następnie jest to w dużej mierze zorientowana na USA relacja jednej konkretnej grupy mężczyzn, choć z brytyjskim oficerem (słyszanym w przyczepie) jako kluczowy liason i sporadyczne odejścia, aby poradzić sobie z innymi historiami z wojny.

Obejmowany okres to 1944–1945, więc ostatnia część wojny-spodziewalibyśmy się, że kolejny świat w upadku Berlina w stylu wojennym pojawi się w punkcie kulminacyjnym.


Call of Duty: Data premiery II wojny światowej, wydania specjalne i przedporty

Call of Duty: Data premiery II wojny światowej to 3 listopada 2017 r. Na PS4, Xbox One i PC.

Oprócz standardowych wersji znajdują się Pro Editions PS4 I Xbox One, które są gotowe do wydania w tym samym dniu.

Nie jest do końca jasne, co zaoferują jeszcze Pro Editions, ale wiemy, że zawierają one podstawową grę, przepustkę sezonową i kolekcjonerską steelbook i „dodatkową treść bonusową” przynajmniej.

Będziemy nadal aktualizować tę stronę jako więcej informacji na temat Call of Duty: WW2 wypada, więc bądźcie czujni!

Dodatkowe raporty autorstwa Chrisa Tapsella.

How do you rate Call of Duty: WW2 – PC Beta End Data, specyfikacje systemu komputera oraz nazistowskie zombie, tryby wieloosobowe i wszystko, co znamy ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *