GhostWire: Najnowsza aktualizacja komputera Tokyo po cichu dodaje Denuvo, rok po uruchomieniu

Startseite » GhostWire: Najnowsza aktualizacja komputera Tokyo po cichu dodaje Denuvo, rok po uruchomieniu
17. kwietnia 2024
2 minutes
78

By Jhonny Gamer

Bethesda dodała kontrowersyjną ochronę kopii Denuvo do GhostWire: Tokyo na PC, za pośrednictwem dużej aktualizacji wątku Spider’s Aktualizacja.

Dodatek nie został publicznie potwierdzony przez Bethesda, ale został zauważony przez Dsogaming.

Według jej innej sztuki Bethesda Game Redfall ma również używać Denuvo podczas premiery Para strona.


Newscast: są generowaniem proceduralnym Unreal Engine i Ghostwriter Ubisoft The Future of Game Development?

Dlaczego Ghostwire: Tokio otrzymało teraz ochronę Denuvo? Wielka aktualizacja w tym tygodniu dla gry prawdopodobnie stanowiła dobrą oporność, aby ją dodać, choć jej zastosowanie w Redfall również rodzi pytania, czy zostanie to zawarte we wszystkich wydaniach Bethesda dla nadejmowanej przyszłości w przyszłości.

Będzie Starfield Użyj również denuvo? Nadal mamy pięć miesięcy od premiery, choć nie ma o tym wzmianki za pośrednictwem gry Para jak dotąd strona.

Natomiast Capcom w tym tygodniu usunął Denuvo z Resident Evil Village, dwa lata po jej pierwotnie wydanej krytyce, że ochrona Denuvo w grze wpłynęła na wydajność.

To krytyka, która została wyrównana przeciwko Denuvo w wielu grach, I coś wcześniej badało cyfrowe odlewnie, stwierdzając, że w niektórych przypadkach istnieje – w niektórych przypadkach – trafienie do użycia procesora z gier z podłączonym Denuvo.

Aktualizacja wątków Spider w tym tygodniu dla GhostWire Tokyo została zaplanowana na premierę gry na Xbox Series X/S (i Xbox Game Pass), po tym, jak Rok Konsoli na PlayStation 5 na PlayStation 5. Wszystkie platformy mają teraz zawartość aktualizacji wątków pająka, który dodaje nowe lokalizacje, zadania, umiejętności i świeży tryb.

How do you rate GhostWire: Najnowsza aktualizacja komputera Tokyo po cichu dodaje Denuvo, rok po uruchomieniu ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *