Halo: Reach ułatwia życie modders

Startseite » Halo: Reach ułatwia życie modders
16. maja 2024
1 minute
36

By Jhonny Gamer

Dzisiejszy dzień – Halo: Reach, pierwsza część w porcie PC Master Chief Collection – odblokowuje się o 18:00 i jest kilka dobrych wiadomości dla entuzjastów modów. Podczas gdy kolekcja nie uruchamia się z formalnym wsparciem modów, 343 Industries pozwala graczom majstrować w kampanii i trybach niestandardowych.

Na Cotygodniowy wątek dyskusji Halo Subreddit, 343 pracownik wyjaśniony gracze będą mieli opcję uruchomienia „ominięcia Antycheat” w celu łatwiejszego modowania. „Pozwoli ci to grać z kampanią i zwyczajem, ale nie pozwoli ci grać w gry związane z meczami” – dodali.

Jak sugeruje również 343_farn, warto wykonać kopię zapasową plików, abyś mógł łatwo przełączać się między wersjami zmodyfikowanymi i niezmodowanymi, aby odtwarzać tryb wieloosobowy. Robiłem podobne rzeczy z moim Red Dead Redemption 2 modowanie, I to jest o wiele łatwiejsze niż Persona lly usuwa poszczególne pliki.


Nie ma jeszcze słowa, gdy Halo: Master Chief Collection otrzyma odpowiednie wsparcie modu, ale deweloperowe prace wciąż trwają, aby poprawić rzeczy po uruchomieniu. W międzyczasie opcja wyłączenia antycheatowego brzmi dla mnie doskonale, ponieważ znacznie zwiększa szanse, że ktoś szybko zmodyfikuje CyberTruck do Halo – gdzie słusznie należy.

How do you rate Halo: Reach ułatwia życie modders ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *