IW ślubuje zwalczanie kodów PC w MW3

Startseite » IW ślubuje zwalczanie kodów PC w MW3
7. czerwca 2024
2 minutes
11

By Jhonny Gamer

Call of Duty: Modern Warfare 3 Deweloper Infinity Ward ślubował lepiej zwalczać kody w wersji gry na PC niż z Współczesna wojna 2.

Modern Warfare 2 na PC został okaleczony przez hakerów i oszustów, którzy zmodyfikowali grę na własną przewagę.

Ale z Modern Warfare 3, Udana w listopadzie, gracze PC powinni znaleźć oszustwo znacznie mniej problemu.

„Włożyło w to dużo pracy” – powiedział Robert Bowling, człowiek Infinity Ward Gamespy.

„Nie mogę przejść do szczegółów. Na ogólnym obszarze wysokiego poziomu jest o wiele więcej rzeczy, które zablokowaliśmy i uczyniliśmy mniej dostępnymi niż wcześniej. Wiele rzeczy, które rozebraliśmy, o wiele więcej rzeczy, które robimy oprócz…”

Wyjaśniła Bowling Response Response, to miejsce, w którym Infinity Ward weryfikuje, jaki ma być kod i jaki jest kod po stronie klienta, aby upewnić się, że są wyrównane.

„Chodzi również o naszą zdolność do działania, gdy rzeczy są złe, więc wykonaliśmy dużo pracy w naszej zdolności do szybszej i wydajniejszej aktualizacji gry niż wcześniej” – kontynuował.

Tym razem Infinity Ward poświęcił więcej zasobów na monitorowanie kodów i zatrudni do tego dedykowany zespół.

Nowy Activision Usługa online Call of Duty, Elite, również pomoże.

„Wiele z tych rzeczy można zrobić za pośrednictwem Elite, które możemy przejrzeć” – powiedział Bowling. „Następnie mamy narzędzia do zgłaszania rzeczy graczy w grze, z których gracze mogą korzystać, i będziemy mieć całe zespoły monitorowanie i podejmowanie działań na ich temat.

„Wiele z tych rzeczy, monitorowanie, wiele z nich zostało wprowadzonych Black Ops, ale z elite, który się uruchamia Modern Warfare 3, bierzemy to w zupełnie nowym obszarze, mając pełne zespoły poświęcone wyłącznie temu.”

How do you rate IW ślubuje zwalczanie kodów PC w MW3 ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *