Gdzie dostać kruszone kości bestii Diablo 4

Startseite » Gdzie dostać kruszone kości bestii Diablo 4
29. kwietnia 2024
3 minutes
36

By Jhonny Gamer

Zmiażdżone kości bestii jest jednym z elementów z długiej listy ważnych materiałów, w których musisz zebrać Diablo 4.

Gra Diablo 4 obejmuje nie tylko pokonanie tysięcy demonów podczas badań Lilith’Plany S, ale także moderniza.

Jeśli masz cel, aby zwiększyć silne mikstury, ten przewodnik jest dla Ciebie. Tutaj się uczysz gdzie dostać kruszone kości bestii Diablo 4 z dokładnymi lokalizacjami, w których możesz łatwo uprawiać ten materiał.

W tej sekcji:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Wolny od spoilera Diablo 4 Recenzja – jeden główny problem… Diablo 4 PC GamepaPlay Review SinglePlayer.Obejrzyj na YouTube

Gdzie dostać kruszone kości bestii Diablo 4

Najlepszym sposobem na szybkie zbieranie zmiażdżonych kości bestii jest pokonanie dwóch konkretnych elit w Diablo 4: Gaspar Stilbian i Blind Odwyn. Chociaż obaj wrogowie upuszczają pięć zmiażdżonych kości bestii, Gaspar jest najlepszą opcją dla mniej doświadczonych graczy do uprawy tego materiału.


Zmiażdżone kości bestii są ważnym materiałem, którego potrzebujesz w Diablo 4

Gaspar Stilbian ma poziom 35 i można go znaleźć na małym obszarze w regionie Scosglen, na zachód od Szeptanie lochów. To nie jest trudna walka, ponieważ Gaspar cię nie zaatakuje. Ważne jest, aby pozbyć się demonów, które są przed jego obszarem odrodzenia. Nie trwa mu zbyt długo, aby się odrodzić, więc możesz po prostu poczekać w miejscu przez chwilę.


Gaspar Stilbian można znaleźć w Scosglen w Diablo 4


Zmiażdżone kości bestii są upuszczane przez elitarnego wroga o nazwie Gaspar Stilbian

Teraz, jeśli nie chcesz czekać, możesz pójść za ślepym odwynem, w którym możesz znaleźć południowy wschód od doliny krwi w regionie Scosglen. Pamiętaj, że jest on trudniejszym wrogiem do walki niż Gaspar. On nie tylko cię odsuwa, ale Blind Odwyn przywołuje również demony, aby od czasu do czasu pomagać mu.


Blind Odwyn znajduje się w Scosglen w Diablo 4


Zmiażdżone kości bestii są upuszczane przez elitarnego wroga o nazwie Blind Odwyn

Choć może to zabrzmieć zniechęcające dla nowych graczy, aby zmierzyć się z dwoma elitarnymi wrogami, jest to najszybszy sposób, aby upewnić się. Możesz oczywiście zdobyć je, zabijając wilkołaki i innych wrogów bestii na mapie, ale wskaźniki spadków są znacznie niższe.

Do jakich kruszonych kości bestii są używane Diablo 4

Zmiażdżone kości bestii to materiał, którego nieuchronnie będziesz potrzebować w grze, ponieważ należy ulepszyć mikstury lecznicze. Po osiągnięciu poziomu 30 możesz uaktualnić do lekkiej mikstury leczniczej, która wymaga 20 galowvine, 10 kigotwy i 5 kruszonych kości bestii.


Aby ulepszyć mikstury w Diablo 4, musisz porozmawiać z alchemikiem

Rozmawiając z Alchemist NPC, które można znaleźć w miejscach takich jak Kyovashad i Ked Bardu, możesz ulepszyć swoje mikstury po osiągnięciu określonych poziomów z postacią. Takie postępowanie zwiększa moc leczniczą używanych mikstur, co czyni niezwykle ważne, aby przetrwać podczas korzystania z trudniejszych treści.

I niestety aktualizacje nie są udostępniane między znakami na tym samym koncie, tylko materiały. Dlatego ważne jest, aby uprawiać wystarczającą liczbę kruszonych kości bestii z głównym bohaterem, jeśli chcesz wyrównać innych.

Ciesz się swoim czasem Diablo 4!

How do you rate Gdzie dostać kruszone kości bestii Diablo 4 ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *