Gdzie jest neon Starfield?

Startseite » Gdzie jest neon Starfield?
29. kwietnia 2024
4 minutes
34

By Jhonny Gamer

Neon jest miastem w Starfield która jest częściowo platformą rybacką, częściowo blokiem biur i częściowym klubem nocnym, w którym na pewno możesz’T kup nielegalne narkotyki. Przysięgamy.

Uważany za raj dla niektórych i piekło przez innych, jeśli chcesz odwiedzić to miasto, najpierw musisz znać Lokalizacja neonu W Starfield .

Ponieważ tam’Znaleźle do odkrycia, kiedy przybywasz na neon – od barów po Ryujin Industries do salonu astralnego – my’ve również przyjrzał się Co możesz zrobić w Neon City poniżej.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Nasze najnowsze spojrzenie na Starfield Foundage rozgrywki.Obejrzyj na YouTube

Jeśli ty’D jak więcej pomocy w galaktycznych przygodach, odwiedź nasze Starfield przewodniki, wskazówki i sztuczki strona.

Starfield Lokalizacja neonowa

Neon znajduje się na Volii Alpha w Volii System gwiazd Starfield.


Gdzie neon znajduje się w systemie gwiezdnym Volii. |.Kredyt obrazu: GamesRead/Bethesda

Dotarcie do Volii wymaga podróży przez system gwiazd Olympus, więc jeśli przystąpicie’Tam jeszcze tam, ty’Muszę skoku do Olympusa najpierw przed udaniem się do Volii.


Kredyt obrazu: GamesRead/Bethesda

To’Ważne jest również, aby pamiętać, że Volii jest częścią kolektywnej przestrzeni freestar, a jeśli masz jakieś wyjątkowe nagrody, ty’Muszę zapłacić lub walczyć o przetrwanie po wejściu do systemu gwiazd. Twój statek zostanie również zeskanowany na kontrabandę, Tak więc, jeśli lubisz uczestniczyć w odrobinie przemytu, upewnij się, że Twój statek jest wyposażony w ochronę Przed wejściem do Volii.

Kiedyś’ve dotarł do Volii, ty’trzeba otworzyć mapę gwiazd i wybrać Volii Alpha, ponieważ tam znajduje się Neon. Na Volii Alpha’m mapa, ty’Będę w stanie wybrać neon i wylądować statek na planecie’S powierzchnia.


Kredyt obrazu: GamesRead/Bethesda

Po wylądowaniu opuść statek i przejdź przez most, aby dotrzeć do windy, która zabierze Cię do neonowego rdzenia – centralnej części tej osady. Od tego momentu ty’Będę mógł szybko podróżować bezpośrednio do neonowego rdzenia, aby skrócić czas spacerów.


Kredyt obrazu: GamesRead/Bethesda

To’Ważne jest, aby zauważyć, że napotkaliśmy mały błąd, w którym nie byliśmy w stanie wylądować na Volii Alpha, mimo że nie byliśmy w walce. Naprawiono ten problem, szybko podróżując na inną planetę przed powrotem do Volii Alpha, gdzie mogliśmy wylądować w Neon.

Co możesz zrobić w neonie?

Główny powód’Znajdź odwiedzanie neonu w Starfield jest w tym wszystkim, co pieniądze mogą kupić Misja główna. Poza historią konstelacji można również znaleźć różnorodne działania, misje frakcyjne i zadania poboczne, które wymagają spędzenia czasu w neon. Ty’Znajdziesz więcej działań lub misji, gdy wędrujesz po mieście, podsłuchując rozmowy.

Jeśli chodzi o odkrywanie samego miasta, neon jest podzielony na trzy główne obszary – neonowy rdzeń, ebside i podbrzusz. Tam’S wiele wind kropkowanych o neonie, które pomogą Ci poruszać się w różnych obszarach.

Neon Core i The Underbelly. |.Kredyt obrazu: GamesRead/Bethesda

Neon Core jest centralną częścią miasta i jest tam, gdzie ty’Znajdź głównych dostawców, hotelu i biura dla wielu frakcji, w tym Freestar Collective i Ryujin Industries. Tutaj też ty’Znajdź biuro organów handlowych, Astral Lounge and Enhance, co pozwala zmienić wygląd swojej postaci.

Astral Lounge jest również miejscem, w którym można kupić Aurora. Ten lek jest uważany za kontrabandę w ustalonych systemach, więc ty’LL potrzebuje ładunku osłonowego Jeśli chcesz go zdjąć z planety, ale spowalnia czas o 40 procent przez 10 sekund.

Ryujin indututries i Astral Lounge. |.Kredyt obrazu: GamesRead/Bethesda

Zarówno Ebside, jak i podbrzusza mają swój własny wybór sklepów i barów, które możesz odwiedzić.

Jeśli lubisz Neon, zawsze możesz tam kupić dom, a wybór między mieszkaniem kosztuje 235 000 punktów lub znacznie mniej luksusową skrzynię snu na 6500 kredytów. Chociaż możesz wypożyczyć skrzynię snu w tańszej cenie, jeśli ty’d Prefer.

Wreszcie, jeśli masz cechę Neon Street Rat, Możesz uzyskać dostęp do zarówno specjalnych opcji dialogowych, jak i lepszych nagród z niektórych misji na neon.

Mam nadzieję, że lubisz odwiedzać neon!

How do you rate Gdzie jest neon Starfield? ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *