Assassin’s Creed Valhalla: Gniew recenzji Druidów

Startseite » Assassin’s Creed Valhalla: Gniew recenzji Druidów
22. stycznia 2024
9 minutes
33

By Jhonny Gamer

Wrath of the Druids to mięsiste ekspansja, która udaje się zabrać Valhalla na nowe brzeg, nawet jeśli ścieżka czasami wydaje się.

Najpierw to wyjdę. Rozumiem, że są ludzie, którzy mogą nie chcieć więcej Assassin’s Creed Valhalla. To ogromna gra i na pewno gniew Druidów nie jest drobnym DLC. Tym ludziom słyszę cię i dziękuję za swój czas tutaj dzisiaj! Śliczny. Dla tych, którzy są głodni większej liczby eivor i spędzać wolny czas w historii nowego kraju, witamy. Irlandia oferuje wiele znanych rzeczy do zrobienia w pięknym nowym krajobrazie i zabawne świeże dodatki.

Oto najwyższej klasy rzeczy. Wrath of the Druids dodaje około dwóch trzecich Irlandii do odkrywania, z przyjemną samodzielną kampanią, niektórymi nowymi wrogami, głównym nowym systemem handlowym i, fani z przyjemnością dowiedzą się, mnóstwo świeżych zestawów zbroi i kosmetykówOdblokuj i uaktualnij. To przygoda koncentrująca się na eivor – i chociaż sprawy spódtują bardzo lekko w nadprzyrodzone, nie ma tutaj większej nowoczesnej fabuły lub isu.


Assassin’s Creed Valhalla: Gniew recenzji Druidów

  • Deweloper: Ubisoft Bordeaux
  • Wydawca: Ubisoft
  • Platforma: Rozegrane na Xbox Series X
  • Dostępność: 13 maja na PlayStation, Xbox i PC

Zaprojektowany do gry w dowolnym momencie twojej przygody Wikingów, Druids wprowadza nową obsadę postaci prowadzonych przez dotychczas nie wspomnianego kuzyna Barida, który został królem Dublina (gdzie był, kiedy próbowaliśmy uporządkować Anglię, eh?). Barid wzywa pomoc za pośrednictwem swojego wysłannika handlowego, intrygującego jednookiego azaru, który pojawia. Stamtąd akcja przechodzi przez Morze Irlandzkie do świeżej mapy dostępnej przez Atlas, podobny do Vinlandu i Norwegii, a także początek rozległej nowej przygody.

Jeśli jesteś na swojej irlandzkiej historii (przyznaję, nigdy nie było nauczane w mojej angielskiej szkole), być może niektóre z następujących osób mogą zadzwonić. Dla mnie Druids był wprowadzeniem do wysokiego króla Flanna Sinny i jego drżącej relacji z osiedlonymi nordycami, rywalizacja między Królestwami Irlandii Północnej i Południowej oraz dzieci Danu: kult śmierci zdolny do przywołania reprezentacji wilkołaków poprzez bzdury mózgmgła (to jest standardowa historia Irlandii 101, prawda?).


Tradycyjne irlandzkie powitanie.

Jeśli spędziłeś trochę czasu z główną historią Valhalli (lub na północ od 100 godzin eksploracji, cześć!), Szybko znajdziesz się w domu tutaj w innej opowieści o królach, zamkach i planach polityczny. Podobnie więc będziesz znany z roli Eivora – jednej kobiety niszczącej załogę, próbę eksperta infiltracji i flirt. W ciągu około 15 godzin i w ciągu kilku oryginalnych regionów map Valhalli, znów możesz zgiąć wszystkie mięśnie. Niemal każde działanie z głównej gry jest również dostępne tutaj, w tym nowe legendarne potwory, Lost Vikings Warriors i niecodzienne historie. Co więcej, badałem prawie całą mapę w Irlandii i nie znalazłem więcej sodding rock cairns. [Edytuj: mówiłem zbyt wcześnie. Gówno.]

Wersja Anglii Valhalli jest tam jako jeden z najlepszych otwartych światów stworzonych dla każdego Assassin’s Creed – i na nowych konsolach jest to z pewnością najpiękniejsze. Irlandia kontynuuje ten sam poziom jakości z wysokimi skalnymi klifami i bujnymi zielonymi zboczami, ogromnymi wodospadami i cichymi zalesionymi glenami. Czasami prysznice deszczu pozostawiają za sobą ulotne tęcze. Z dala od głównej linii zadań łatwo się zgubić w eksploracji tej ziemi, jej tajnych grotach z ukrytymi skarbami lub prostymi, smutnymi notatkami pozostawionymi przez tych, którzy przeszli wcześniej. Irlandia jest kolejnym znakomitym stworzeniem, które można szturchać i odkrywać, a herb każdego wzgórza oferuje nowe rzeczy na horyzoncie do zbadania.


I tradycyjna irlandzka pogoda.

Głównym dodatkiem Druidsa jest system handlu, który łączy się w sieć fortów pierścieniowych, które przechwytujesz i zamienia się w aktualizowane węzły budujące zasoby. Istnieje pętla rozgrywki, w której odkryjesz fort pierścienia, wyczyść go wrogów, a następnie nieco dziwnie polować na swój czyn, aby oficjalnie uficjować handel i rekrutować społeczność robotników. Stamtąd możesz ulepszyć każdy fort, aby poprawić produkcję i przechowywać więcej towarów. Każdy fort następnie wysyła swoje towary do Dublina, gdzie można je zamocować do zagranicznych miast. (Dublin działa jako rodzaj centrum tego rozszerzenia, choć głównie dla bardziej mechanicznych fragmentów, które zrobisz, aby zdobyć nagrody. Jeśli chodzi o jego historię, powraca do klasyki Assassin’s Creed Linearne podróż wokół wsi, nieogranicznia więcej mapy w miarę postępu.)

Twoje zasoby handlowe naliczają się z czasem, zachęcając cię do powrotu do Dublina co godzinę rozgrywki, aby opróżnić rezerwy i wymienić je na egzotyczne nagrody. W końcu będziesz mieć imperium handlowe zdolne do wysyłki zestawów zbroi z różnych poprzednich Lokalizacje Assassin’s Creed (przydatne!). Tak, więc możesz teraz zestaw do egipskiego wyglądu, wśród wielu innych rzeczy, lub zdobyć tatuaże i bibeloty z Konstantynopola, aby wystawić w Ravensthorpe w domu. Wreszcie, im więcej zadań spełniasz, tym więcej zaktualizujesz Dublina (to naprawdę jest to tylko odblokowanie jeszcze więcej kontraktów – choć otrzymasz także więcej własnej historii Azar). Po drugiej stronie systemu handlowego i po prostu poprzez rozwijanie swojej historii, gniew Druidów czuje się hojny dzięki szeregu nowych opcji kosmetycznych: otrzymasz niesamowity nowy wierzch, nowy kruk, różne nowe konie, nowe projekty włosów i tatuażu i bądźw stanie odblokować co najmniej sześć kolejnych zestawów zbroi.


Prawdopodobnie najlepszy wierzchowca w grze, na pewno.

Jeśli system handlowy Druidsa brzmi podobnie do mini-gier w opisie Assassin’s Creed Games of Yore, oto kolejny wybuch z przeszłości: gołębi. Te domki dla ptaków zawodowych powróciły po długiej nieobecności i oferują dalsze sposoby na szlifowanie zasobów. Jest to system opcjonalny, z wyjątkiem sytuacji, gdy nie jest: w kilku punktach w głównej kampanii Druidsa zostaniesz poproszony o odebranie i ukończenie garstki tych powtarzalnych zadań – co jest nieco niskim punktem. Te królewskie żądania, mające na celu zwiększenie przychylności wobec królów Irlandii, z bonusem: Kingly Pleas, które podwoją twoje nagrody, jeśli ukończysz dodatkowe, opcjonalne cele. Poszukiwanie może poprosić cię o kradzież skradzionego naszyjnika króla (dostałem go kilka razy). Jako bonus, być może będziesz musiał to zrobić bez zabijania nikogo lub wykrycia. Przypomniało mi to pełne opcje synchronizacji misji w klasyce Gry Assassin’s Creed – przynajmniej tutaj jest miejsce na wiele autosaw.

Historia Druidsa nieco opada w środku – istnieje odcinek, w którym pozostawiasz polużenie na dzieci kultystów Danu (są to Druidowie, ale złe druidy, gra może podkreślić), gdzie wyraźnie gra z przyjemnością pozwoli, aby pozwolić, aby gra z przyjemnością pozwolićPrzejdź trochę na rękę. Tymczasem jego epilog ma rozwój postaci, który wydaje się trochę pośpieszny i nie jest szczególnie zarobiony. Ogólnie rzecz biorąc, gdzieś w górnej połowie głównej historii Valhalli, ponieważ jej dłuższy czas trwania oferuje korzyści z możliwości zbliżenia się do wielu swoich postaci. Czujesz się ku kuzynie Eivora Barid, który próbuje zmagać się z dowództwem ziemi, która nie jest jego własnym. Jesteś zaintrygowany, aby usłyszeć więcej o swoim szefie handlowym Azara, który ma interesującą opowieść do opowiedzenia. I masz uroczą irlandzką harfę grającą i śpiewającą z poetyckiej Ciary Flanna. (Ile z tego jest dokładna historia irlandzka, nie mogłem ci powiedzieć.)


Standardy handlu.

Jeśli chodzi o dzieci Danu, są one typowym mrocznym Grupa Assassin’s Creed, z mody sens czarownicy i strachu skradzionego z Batman Villain Scarecrow. Możesz walczyć z ich podwodnością noszącymi poroża na świecie i dość łatwo je pokonać, ale w jaskiniach i obozowiskach, w których wyznaczyli halucynogeniczną mgłę, Eivor musi walczyć. In-Universe jest to wyjaśnione jako skutki grzybów i innego gunk. W rzeczywistości jest to tylko fajny sposób na walkę z różnymi złoczyńcami, a także wilkołakami. Technicznie wilkołaki są początkowo opisywane w grze jako PúCA – mistyczne irlandzkie duchy, które mogą przybierać różne formy zwierząt – chociaż tutaj ta forma jest zawsze wilkołak.

Wreszcie, Druids dodaje również kilka nowych umiejętności, w tym nowe defensywne irlandzkie przywołanie wilka, strzały bombowe, a także tyłek głowy w stylu Krogana, który pozostawia wrogów tymczasowo oszołomionych i po prostu wygląda zabawnie. (Zabawny fakt dla fanów psów, rzeczywiście możesz jednocześnie wyposażyć zarówno irlandzki wilk, jak i najlepszy przyjaciel mężczyzny, i przywołać dwóch psich kumpli jednocześnie.)


Eivor, ciara, twój wilk i twój irlandzki wilk kontra wilkołak (przepraszam, „strúca ’).

Czy chcesz kolejne 15 godzin stałego Assassin’s Creed Valhalla? Ponad 100 godzin spędziłem weekend przerywając gniew druidów i dobrze się bawiłem. Moja eivor jest jeszcze potężniejsza, historia i jej różne pytania i epilogi były zabawne, a ja mam kilka piękniejszych wieś, aby w przyszłości czerpać bibeloty i puzzle. I teraz znam też dokładną historię irlandzką.

How do you rate Assassin’s Creed Valhalla: Gniew recenzji Druidów ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *