Gracze zatrzaskują ostatnie zmiany Nowego Świata za pośrednictwem recenzji Steam

Startseite » Gracze zatrzaskują ostatnie zmiany Nowego Świata za pośrednictwem recenzji Steam
10. kwietnia 2024
2 minutes
95

By Jhonny Gamer

MMO Amazon, New World, widział swoje łączne recenzje użytkowników na temat Steam Fall z „głównie pozytywnych” na „mieszane” w ciągu ostatnich 30 dni.

Jak zauważono przez Gracz, Informacje zwrotne wydaje się głównie krytykować „grind” gry i jej litanię błędów i problemów.


„Zasmuca mnie, że muszę napisać negatywną recenzję” – napisał jeden gracz. „Gra ma świetne podstawy, ale jest prawie całkowicie spieprzona przez złe decyzje wyników.”

„Niekompetentne i ignoranckie zespoły deweloperów, które zaowocowały grą, więc dupki i exploits kodowane przez spaghetti stały się funkcją, a także różne błędy i problemy z rozgrywką, więc pęknięte, że moje konto bankowe wygląda jak przyjęcie herbaciane”-dodał, że impreza herbaciana ” inny, chwila jeden Po prostu powiedział: „śmieci, nie mogę uwierzyć, że zmarnowałem na to tyle czasu”. Niezadowolony gracz ma ponad 200 godzin nagranych w grze.

Rozegrał go i cieszyłem się od premiery do pierwszej aktualizacji pod koniec listopada – wyjaśnił jedną gracz Kto grał z premiery. „Potem pompowali szlif, jednocześnie nerfując wszystkich, którzy nie uruchamiają kompilacji STR. Teraz jest prawie niemożliwe do solo z wrogami gąbki pocisków, jak nigdy wcześniej nie widziałem. Mam nadzieję, że powrócą do tej katastrofy aktualizacji, ale nie wstrzymam oddechu.”

Spadek ocen jest dodatkowo spotęgowany przez najnowsze wieści, że pomimo osiągnięcia imponującego współbieżnego szczytu wszechczasów w wysokości zaledwie miliona graczy 3 października, Nowy świat najwyraźniej stracił ponad połowę bazy graczy zaledwie miesiąc po uruchomieniu na PC.

ICYMI, kilka tygodni temu, Amazon powiedział, że podejmie „kroki naprawcze” Przeciw graczom Nowego Świata, którzy „rażąco wykorzystywali” niedawny błąd duplikacji monety.

Gracze MMO znaleźli błąd monety/przedmiotu podczas handlu graczami i, jak można się spodziewać, wykorzystali go. Amazon został następnie zmuszony do wyłączenia transakcji w krótkim okresie, ponieważ pracował nad poprawką. „To nie była decyzja, która została podjęta lekko, ale uważamy, że zdolność handlu i ulepszania osad jest ważnym i zabawnym aspektem naszej gry, którą staramy się zachować” – napisał w tym czasie menedżer społeczności Luksendra. „Mieliśmy na stałe zakazane graczom, którzy wykorzystali problem z monetą/przedmiotem.”

Połączenie serwerów są „na horyzoncie”, chociaż.

How do you rate Gracze zatrzaskują ostatnie zmiany Nowego Świata za pośrednictwem recenzji Steam ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *